dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Otomin,pomorskie

2 850 000 zł4 621 m² 616,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy ulicy Słonecznej w Otominie blisko jezior, lasów i Obwodnicy. Oferta dotyczy części zaznaczonej na zdjęciach pomarańczową obwiednią. Istniej możliwość dokupienia (inni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł777 m² 899,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 777 m2, położona w Kiełpinie Górnym na osiedlu domów jednorodzinnych. Uchwalony Plan Ogólny- zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

4 200 000 zł6 043 m² 695,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka usługowo - przemysłowa w Redzie przy ul. Obwodowej. Wyjątkowe położenie, blisko terenów przemysłowych Gdyni i Małego Trójmiasta Kaszubskiego, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chojnicka

Lichnowy,pomorskie

550 000 zł3 400 m² 161,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano -usługowa , mpzp dostępne na stronie Gminy Chojnice. Woda i prąd w prowadzone w działkę ( liczniki pomiarowe ). Działka ogrodzona z bramą i furtką ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

189 000 zł1 070 m² 176,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę budowlaną w miejscowości Smołdziński Las w gminie Smołdzino, blisko morza oraz jezior, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Karwieńskie Błoto Pierwsze

Karwieńskie Błoto Pierwsze,pomorskie

185 000 zł507 m² 364,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

540 000 zł4 620 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu! Do sprzedaży 4 bardzo atrakcyjne działki o przeznaczeniu pod zabudowę zagrodową lub agroturystykę. Powierzchnie działek - 4620 m2, 4528 m2, 4548 m2 i 4510 m2 oraz wytyczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bytów,pomorskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 położona nieopodal wsi Gowidlino, nad jeziorem Gowidlińskim. Działka bardzo malowniczo położona, na wzniesieniu, z widokiem na jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Truskawkowa

Kowalewo,pomorskie

99 000 zł1 224 m² 80,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościelna

Prokowo,pomorskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka z wz przy lesie + droga dojazdowa w realizacji 1000 m Prokowo k. Kartuz Cena: 140 000 zł ________________________________________ Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tupadły

Tupadły,pomorskie

539 000 zł1 198 m² 449,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 12u (teren zabudowy usługowej), o łącznej powierzchni 2396 m . Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Sopot,pomorskie

220 000 zł540 m² 407,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 540 m2 z klimatycznym strumykiem. Na działce znajdują się dwa domki. Pierwszy o powierzchni 35 m2 zbudowany z drewna, stolarka okienna drewniana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zagrodowa

Strzebielino,pomorskie

300 000 zł2 027 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2027m2 w Strzebielinie gmina Łęczyce. Numer działki to 101/3 znajduje się ona przy ulicy Zagrodowej - jest to łatwa lokalizacja do samodzielnego odwiedzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przemysław

Przemysław,pomorskie

785 700 zł8 730 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 8730 m2. Działki znajdują się w miejscowości Przemysław. Jest to miejscowość w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Brodnica Górna

Brodnica Górna,pomorskie

360 000 zł4 438 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o imponującej powierzchni 4438 m2, położonej w malowniczej Brodnicy Dolnej, w powiecie kartuskim, województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Potokowa

Barłomino,pomorskie

179 850 zł1 199 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka na skarpie z widokiem na dolinę i las. Działka jest o powierzchni 1199m2 i na nią zostały wydane warunki zabudowy dla budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żuławska

Skowarcz,pomorskie

680 000 zł2 233 m² 304,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom w stanie surowym na dużej działce - Skowarcz, ul. Żuławska Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem - wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rotembark

Rotembark,pomorskie

569 858 zł1 142 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Prezentujemy Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szkolna

Barłomino,pomorskie

157 000 zł1 054 m² 148,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1054m2 położona na skraju lasu z widokiem na łąki. Działka jest płaska i foremna - o wymiarach 31m X 30m. Położona w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rozajny

Rozajny,pomorskie

586 000 zł58 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w malowniczej miejscowości Rozajny, gmina Gardeja. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 5,86 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rumia,pomorskie

719 000 zł2 232 m² 322,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Działka budowlana 2232 m - Rumia, ul. Św. Józefa, obręb 22 Zlokalizowana w spokojnej i prestiżowej części Rumi, na pograniczu Parku Krajobrazowego. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Barłomino,pomorskie

178 350 zł1 189 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jest działka o powierzchni 1120m2. Nieruchomość jest płaska, prostokąta i wyeksponowana na południe, jest położona na wzniesieniu co zapewnią atrakcyjny widok na dolinę, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybacka

Swarzewo,pomorskie

899 000 zł3 000 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o wielkości 3000 m2 w Swarzewie. Okolica Swarzewo to niewielka wieś położona na Pobrzeżu Kaszubskim, na zboczu Kępy Swarzewskiej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Luzino

Luzino,pomorskie

152 250 zł1 050 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050m2 w Barłominie. Działka w granicy posiada dostęp do wody i prądu. Położona na wzniesieniu i wyeksponowana bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Malbork

Malbork,pomorskie

3 900 zł5 000 m² 0,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na skład, magazyn lub inna działalność usługowa- super lokalizacja przy drodze krajowej nr 55 - wylot trasy Malbork- nowy Dwór Gdański osobna brama wjazdowa możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Glincz

Glincz,pomorskie

2 500 zł3 066 m² 0,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na wynajem atrakcyjna działka o powierzchni 3066 m (składająca się z 2 działek) położona w miejscowości Glincz w gminie Żukowo. Nieruchomość o kształcie prostokąta;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dąbrówki

Pruszcz Gdański,pomorskie

485 000 zł593 m² 817,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Masz szansę zostać właścicielem ostatniej dostępnej działki budowlanej o powierzchni 0,0593 ha w Pruszczu Gdańskim przy ul. Dąbrowki. Ta kameralna okolica oferuje komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Somonino,pomorskie

200 880 zł1 116 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Somoninie - spokojna okolica blisko Gdańska. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Somonino. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sasino

Sasino,pomorskie

999 000 zł8 600 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 8600 m sasino (gmina choczewo) możliwość dzierżawy Na sprzedaż lub do dzierżawy działka o powierzchni około 8600 m położona w miejscowości Sasino (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tucholska

Czersk,pomorskie

339 900 zł3 090 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3090 m2 znajdującej się w Czersku przy ulicy Tucholskiej. Czersk jest to miejscowość w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Sierakowo Słupskie,pomorskie

99 500 zł800 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 800 m mpzp 09mu Na sprzedaż działka nr 22/21 o powierzchni 800 m , położona w Sierakowie Słupskim. Lokalizacja: ul. Polna, sierakowo Słupskie - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 250 zł500 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Place do wynajmu Trakt Św. Wojciecha. Od zaraz do wynajęcia utwardzone i nieutwardzone place składowe o powierzchniach od 500 m2 do 1600m2, w zależności od potrzeb najemców. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pogorzelice

Pogorzelice,pomorskie

443 050 zł29 712 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż przy S6 i dk6 - Pogorzelice koło Lęborka, duży teren z częścią budowlaną i lasem sosnowym Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, al. Wiatru od Morza

Wytowno,pomorskie

289 000 zł1 149 m² 251,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja: najlepsza działka w Wytownie! 1149m | Al. Wiatru od Morza Nie mam Polskiego nr telefonu proszę o email.   zadzwonię i odpisze natychmiast Szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Uczniowska

Gdańsk,pomorskie

10 000 zł1 952 m² 5,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogn Gdańsk oferuje na wynajem działkę nr 533/4 o powierzchni 1952 m2, w kształcie zbliżoną do prostokąta, położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 875 zł575 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel, wypożyczalnię sprzętu budowlanego, składowanie towarów itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łętowo

Łętowo,pomorskie

112 995 zł1 074 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

41 działek budowlanych położonych w miejscowości Karczemka Gardkowska, łętowo. Bardzo ładnie położone działki, przy lesie, blisko miejscowości Łętowo, wzdłuż drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Wejherowo,pomorskie

148 000 zł300 m² 493,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda- działka rod z całorocznym domkiem - Wejherowo, ul. Sucharskiego Marzysz o własnym miejscu do odpoczynku wśród zieleni, a jednocześnie blisko miasta ? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Bony

Wocławy,pomorskie

299 000 zł3 824 m² 78,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - duża powierzchnia działki - 3 824 m , dająca szerokie możliwości zagospodarowania. - położenie przy ul. Królowej Bony - spokojna okolica z zabudową jednorodzinną. - działka rolna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij