dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Hel

Hel,pomorskie

13 500 000 zł1 549 m² 8 715,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka zabudowana budynkiem pensjonatowym z wystawionymi Warunkami Zabudowy pozwalającymi na rozbiórkę obecnego budynku i możliwością wybudowania nowego budynku o charakterze usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Karlikowo,pomorskie

135 000 zł1 182 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 137/4 w Karlikowie (gmina Krokowa) przy ulicy Polnej o powierzchni 1182 m2. Lokalizacja Działka znajduje się w spokojnej miejscowości, niedaleko Krokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdynia

Gdynia,pomorskie

5 500 000 zł602 m² 9 136,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z widokiem na morze z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu położona w najbardziej pożądanej lokalizacji w Gdyni - jedna z nielicznych dostępnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiśniowa

Błądzikowo,pomorskie

479 000 zł4 322 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Błądzikowo Małe, k. Pucka Najtańsza cena w okolicy za m2! Tylko 110zł/m2. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4322 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdynia

Gdynia,pomorskie

729 000 zł920 m² 792,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w dzielnicy Kacze Buki tuz przy lesie z pozwoleniem na budowę. Jeden dom- skrajny pod lasem z dużą działką zostawiasz dla siebie, 2 segmenty na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wysoka,pomorskie

600 000 zł6 500 m² 92,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sielski klimat i historia! Wyjątkowa działka 0,65 ha nad jeziorem Gardno. Oferta bez prowizji kupując tą nieruchomość z wgn Wejherowo nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piękna

Darzlubie,pomorskie

149 000 zł1 002 m² 148,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż dwie wyjątkowe działki położone w urokliwym zakątku Darzlubia, które łączą malownicze krajobrazy z ciszą i spokojem wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 000 zł840 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty pozwolenie na budowę willi, bliskość morza, świetna lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy Działka położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

179 000 zł1 030 m² 173,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę budowlaną w miejscowości Smołdziński Las w gminie Smołdzino, blisko morza oraz jezior, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kręta

Czarna Woda,pomorskie

198 940 zł2 842 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 291/10 przy ulicy Krętej w Czarnej Wodzie w powiecie starogardzkim. Prąd, woda miejska i kanalizacja w drodze nr 291/4. Oznaczenie gruntu psvi. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

595 000 zł1 047 m² 568,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atuty: działka położona w spokojnej, lecz jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość znajdująca się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Pępowo,pomorskie

269 000 zł831 m² 323,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 831 m widok na las i nową zabudowę | Pępowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 831 m , położona w malowniczej części wsi Pępowo zaledwie 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Zimowiska

Zimowiska,pomorskie

89 000 zł600 m² 148,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Zimowiska pod Ustką, zaledwie 4 km od morza Bałtyckiego. Teren działki pięknie zagospodarowany zielenią z licznymi drzewkami i krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warzno

Warzno,pomorskie

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą Warzno, gmina Szemud- 500 m od jeziora Orzechowo Na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 999 900 zł505 m² 7 920,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona równolegle do linii brzegowej morza w Gdyni na Wzgórzu Św Maksymiliana. W linii prostej od nadmorskiego bulwaru dzieli nas jedynie 200 metrów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Rumia,pomorskie

6 990 000 zł9 969 m² 701,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 9969m2 w kształcie prostokąta zlokalizowana tuż przy głównej drodze łączącej Małe Trójmiasto oraz Półwysep Helski z Gdynią. Symbol terenu: D5.U1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Zawadzkiego Zośki

Dzierzgoń,pomorskie

550 000 zł5 524 m² 99,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzierzgoń | Działka usługowo-przemysłowa z budynkiem magazynowym | 5524 m | Własna infrastruktura Na sprzedaż nieruchomość usługowo-przemysłowa o dużym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 100 000 zł5 262 m² 779,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży niezabudowane działki o łącznej powierzchni 5262 m2. Dla działek została przygotowana koncepcja zabudowy lokalami mieszkalnymi oraz usługowymi o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Osiek

Osiek,pomorskie

1 950 000 zł50 107 m² 38,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atuty bezpośredni dostęp do jeziora Kałębie, uchwalony mpzp, dostęp do drogi publicznej, możliwość podziału działki Lokalizacja, komunikacja co w okolicy Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Olszynka

Osiek,pomorskie

639 000 zł10 193 m² 62,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka usługowo-mieszkaniowa przy samym brzegu jeziora w miejscowości Osiek w województwie pomorskim, powiat starogardzki. Możliwość prowadzenia działaności turystycznej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 000 zł840 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty gotowe pozwolenie na budowę willi, świetna lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, bliskość morza oraz terenów zielonych Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

234 000 zł780 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! | działka budowlana | blisko jastrzębiej góry | las | inwestycja | ogrodzona | czarny młyn | Czarny Młyn- osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Dębina,pomorskie

186 000 zł550 m² 338,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy rekreacji w nadmorskiej miejscowości Dębina koło Rowów, w gminie Ustka. Pięknie położona działka, zaledwie 900 m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł961 m² 499,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w lubianej i popularnej dzielnicy Gdańsk Osowa. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- tereny mieszkaniowe Lokalizacja: osowa to wspaniała okolica dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Oriona

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł2 674 m² 212,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rekreacyjno-budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowa

Bojano,pomorskie

359 000 zł1 080 m² 332,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niska cena! *tylko U nas* Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1080m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne. - piękna i spokojna okolica. - kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł1 052 m² 1 519,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty świetna lokalizacja, mpzp, możliwość prowadzenia usług lub zabudowy jednorodzinnej dwulokalowej, możliwość podziału działki Lokalizacja, komunikacja Działka znajduje się 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybacka

Swornegacie,pomorskie

499 000 zł1 417 m² 352,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w Swornegaciach - w sercu Kaszub. Lokalizacja: swornegacie, gmina Chojnice, woj. pomorskie Powierzchnia łączna: 1417 m Cena: 499 000 zł Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Zamostna

Góra,pomorskie

399 000 zł4 554 m² 87,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wydzielenia niezależnych działek! Działka usługowo-mieszkaniowa w miejscowości Góra ( około 12,5km od Wejherowa) o powierzchni 4 554m2! Nieruchomość idealna dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otalżyńska

Jeleńska Huta,pomorskie

230 000 zł1 382 m² 166,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1382 m2 gmina Szemud, powiat wejherowski- 1,4 km od jeziora Otalżyno Na sprzedaż dwie działki budowlane 202/3 i 202/4 o powierzchni 1382 m2 każda. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdynia

Gdynia,pomorskie

9 300 000 zł13 300 m² 699,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: działka z aktywnym pozwoleniem na budowę hali produkcyjno magazynowej o powierzchni 2100 m. kw. wraz z zapleczem socjalno biurowym o powierzchni 700 m. kw. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gdynia,pomorskie

1 700 000 zł969 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: działka z ładnym widokiem, dobrze nasłoneczniona. Bliskość infrastruktury miejskiej, komunikacji oraz ciche, spokojne, zielone otoczenie tworzą to miejsce wyjątkowym. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Chłapowo,pomorskie

3 889 200 zł3 241 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Chłapowie tuż przy głównej ulicy! opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3 241 m2, położona zaledwie 200 metrów od plaży. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Banino,pomorskie

559 000 zł1 080 m² 517,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ul. Zdrojowej w Baninie posiadająca Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczenie A.35 MN Przeznaczenie działki pod: -zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiklinowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł487 m² 1 229,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana w zielonej części Gdyni - Pustki Cisowskie, 487 m Spokojna okolica, blisko lasu, z dobrym dojazdem do Obwodnicy Na sprzedaż działka o powierzchni 487.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Łężyce,pomorskie

1 300 000 zł3 820 m² 340,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa położona w Łężycach k/rumi, przy głównej arterii miejscowości. Działka o urozmaiconym terenie, niezabudowana. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Młyńska

Kolbudy,pomorskie

399 000 zł7 531 m² 52,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: gmina Kolbudy znajduje się w północno-zachodniej części powiatu gdańskiego. Gmina położona jest w strefie podmiejskiej Aglomeracji Gdańskiej. Graniczy z miastem Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Zielona Dolina

Wodnica,pomorskie

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę w miejscowości Wodnica w gminie Ustka, blisko morza oraz miasta Ustka. Działka położona w otoczeniu pól i lasu, miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Odargowo,pomorskie

315 000 zł1 247 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem, blisko lasu i jeziora, pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka, wakacyjnych domków, oraz usług z tym związanych. Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

13 237 120 zł41 366 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem Karwieńskie Błoto Drugie 41 366 m2 Na sprzedaż ogromna działka tuż obok szerokiej, piaszczystej plaży, otoczona piękną przyrodą opis nieruchomości: działka o powierzchni 41.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij