dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 149 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Kłanino,pomorskie

185 850 zł1 239 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bez pośrednika Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w bardzo dobrej lokalizacji, ok 10 km do morza. W sąsiedniej miejscowości szkoła , kościół, sklepy. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Wczasowa

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

399 000 zł1 025 m² 389,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nasz raj na ziemi szuka nowego opiekuna Karwieńskie Błoto Drugie | 500 m do morza | 1000 m Z ciężkim sercem, ale z nadzieją, że trafi w dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Mały Klincz

Mały Klincz,pomorskie

4 195 840 zł26 224 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki przemysłowo-usługowa i mieszkaniowo-usługowa, (według mpzp pu i mn/u), o łącznej powierzchni 26.224,00 m2. Działka o powierzchni 19.506 m2 PU oraz działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Karwia,pomorskie

1 299 000 zł1 001 m² 1 297,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w nadmorskiej miejscowości Karwia, o powierzchni 1001 m2. Nieruchomość położona w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i w odległości 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rozłazino

Rozłazino,pomorskie

285 000 zł28 900 m² 9,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu działkę rolną o metrażu 2,89 ha położoną w gminie Łęczyce, w miejscowości Rozłazino. Zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pileckiego

Gdynia,pomorskie

495 000 zł948 m² 522 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Agencja westate, ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż atrakcyjnie położonej działki budowlanej na terenie Gdyni. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami oferty. ** atuty: ** - super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kasztanowa

Chojniczki,pomorskie

1 393 000 zł5 572 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości działki o imponującej powierzchni 5572m2, położonej na granicy dwóch urokliwych miejscowości: charzyków i Chojniczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Bojano,pomorskie

1 035 210 zł3 137 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki przemysłowo-usługowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bojano, z bezpośrednim dostępem do trasy ekspresowej S6! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

7 500 000 zł748 m² 10 026,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną ,komercyjną w ścisłym centrum miasta Krynica Morska. Działka usługowa ( pzp , możliwości zabudowy tymczasowej handlowej ) o powierzchni 748 m2 z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spacerowa

Koszwały,pomorskie

326 000 zł522 m² 624,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 522 m2 i mieszkanie o powierzchni 40,80 m2 w miejscowości Koszwały, gmina Cedry Wielkie, działka: powierzchnia 522 m2, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

182 390 zł1 586 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki budowlane, czarnówko: -1586 m (182 390 zł) -1645 m (189 175 zł) Na sprzedaż działki budowlane, położone w miejscowości Czarnówko, zaledwie 7 km od Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Koleczkowo,pomorskie

335 000 zł2 090 m² 160,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana we wsi kaszubskiej Koleczkowo gmina Szemud, powiat wejherowski. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się 2 km od drogi krajowej nr S6 łączącej Trójmiasto ze Słupskiem. Do Gdańska - 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł1 275 m² 439,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! atrakcyjna działka budowlana położona w Kiełpinie Górnym, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce łagodnie wzniesione, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Leśniewo,pomorskie

270 000 zł791 m² 341,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Leśniewo, powiat Pucki o powierzchni 791m2. Działka ogrodzona ze wszystkimi przyłączami , liczniki na działce. Dobry dojazd do Pucka, wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łubiana,pomorskie

2 100 000 zł31 427 m² 81,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Kompleks działek budowlanych z Gotowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Malowniczej Miejscowości Łubiana Lokalizacja: łubiana, kaszuby Powierzchnia: 31427m2 - Opis: zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malownicza

Lisewiec,pomorskie

230 000 zł1 014 m² 226,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

|| Działka na sprzedaż - Lisewiec ul. Malownicza || gmina Kolbudy || powiat Gdański Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1014 m . Położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łubiana,pomorskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka z Gotowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Malowniczej Miejscowości Łubiana Lokalizacja: łubiana, kaszuby Powierzchnia: 1000 m2 - Opis: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łebno,pomorskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 461/2 położoną w Łebnie przy ul. Leśnej o powierzchni 1 000 m2. Lokalizacja Łebno to wieś kaszubska położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prochowa

Chojnice,pomorskie

145 000 zł799 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Zapewnij sobie doskonałą przyszłość na tej działce budowlanej o powierzchni 799m2! Zlokalizowana w nowopowstałym osiedlu domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta, ta działka oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pawłowo

Pawłowo,pomorskie

339 000 zł3 022 m² 112,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o imponującej powierzchni 3022m , położonej w malowniczej wsi Pawłowo. Ta unikalna nieruchomość, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cicha

Kolnik,pomorskie

113 250 zł755 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Tanie działki w centrum Kolnika o przeznaczeniu na tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej posiadające miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Machowino

Machowino,pomorskie

190 000 zł3 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa niezabudowana działka nr 209/7 położona w miejscowości Machowino gmina Ustka (10km od morza). Działka o powierzchni 3000m2 w kształcie kwadratu, pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tupadły

Tupadły,pomorskie

450 000 zł1 286 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka (teren zabudowy usługowej 12u) o powierzchni 1286 m o nr 353/7 położona w malowniczej miejscowości Tupadły, graniczącej z Jastrzębią Górą. Tupadły to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

725 900 zł2 074 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w doskonałej lokalizacji przy głównej drodze wjazdowej do Lęborka od strony Łeby. To idealna propozycja zarówno pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

599 999 zł1 440 m² 417 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chwaszczyno - Działka z widokiem na las. Działka w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Idealny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kielno,pomorskie

550 000 zł1 500 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast hałasu ulicy i przestrzeń tylko Ciecie? I to wszystko zaledwie kilka minut samochodem od Gdyni. Ta działka w Kielnie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łubiana,pomorskie

165 000 zł1 070 m² 154,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka z Gotowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Malowniczej Miejscowości Łubiana Lokalizacja: łubiana, kaszuby Powierzchnia: 1070 m2 - Opis: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Banino,pomorskie

622 000 zł1 555 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Banino w malowniczym miejscu w otoczeniu lasu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego strumyku stanowiącego granicę działki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

1 599 999 zł29 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Koleczkowo,pomorskie

300 000 zł1 489 m² 201,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja westate, ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w urokliwej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podole Małe

Podole Małe,pomorskie

790 000 zł44 900 m² 17,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolno-budowlana - Podole Małe, gm. Dębnica Kaszubska, powiat słupski. Dla terenu części nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Borzestowo

Borzestowo,pomorskie

1 450 000 zł16 066 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora o powierzchni 16 066 m2, położona w Borzestowie, koło Jeziora Łeba. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w otoczeniu kaszubskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gdynia,pomorskie

1 195 000 zł1 126 m² 1 061,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta 2 działek pod zabudowę usługową lub mieszkalno-usługową, czyli np budowę domu jednorodzinnego. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki w Gdyni Karwiny o powierzchni łącznej 1126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

142 000 zł1 546 m² 91,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem, media przy działce, - połęczyno, pow. kartuski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działki budowlaną (dla terenu działki została wydana prawomocna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Linia

Linia,pomorskie

131 175 zł1 325 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż Zakrzewo: 109/9 - 1325 m (131175 zł) m (134 442 zł) Lokalizacja: -Zakrzewo miejscowość w województwie pomorskim, powiat wejherowski, gmina Linia. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliwka

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł2 262 m² 662,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bezpośrednio - nieruchomość o łącznej powierzchni 2262m2 z możliwością wydzielenia 2 działek. **piękny widok** na słońce wschodzące nad lasem **lokalizacja:** 15min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stefana Batorego

Rumia,pomorskie

2 300 000 zł2 997 m² 767,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka budowlana o powierzchni 2997 m , zlokalizowaną w malowniczej części Rumi (szmelta). Nieruchomość położona jest w odległości kilku kilometrów od głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dalii

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

229 000 zł3 047 m² 75,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gołębiewku Wielkim - idealne miejsce na Twój dom! Zwróć uwagę! Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Damnica

Damnica,pomorskie

85 000 zł1 370 m² 62,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękne działki budowlane przy lesie - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski i suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kaszubska

Werblinia,pomorskie

107 000 zł3 214 m² 33,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedania działkę status rolna 3214m2 klasa ziemi V i VI z dobrym dojazdem - droga gminna. Działka nr 370/3. Nawigacja 54 44'07.4"N 18 20'02.3"E 54.735392, 18.333984 Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słowackiego

Człuchów,pomorskie

200 000 zł1 134 m² 176,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę działki w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 1134m , położonej w atrakcyjnej lokalizacji w Człuchowie, tuż przy jeziorze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij