dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna

Smołdzino,pomorskie

119 000 zł2 381 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki nad morzem! Od zaraz! pilne Do sprzedaży dwie działki rolne 2381 m2, teren płaski, niezabudowany. Zadzwoń! 7 dni w tygodniu 6.00 - 24.00 ZADZWOŃ! tel.: DWIE DZIAŁKI pow. całkowita 2381.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gniewino

Gniewino,pomorskie

209 000 zł1 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Gniewinie. Położenie to otwarty, zielony teren w pobliżu spektakularnych i budzących podziw inwestycji gminy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Reszki

Reszki,pomorskie

295 000 zł1 831 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1831 m2 w spokojnej, skąpanej w zieleni łąk miejscowości Reszki. Reszki, to mała kaszubska wieś, którą zamieszkuje niespełna150 osób. Kilka starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jeldzino

Jeldzino,pomorskie

276 000 zł1 390 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Przepiękna duża działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1390 m2 z wydanymi Warunkami zabudowy. Dużym atutem działki jest ściana lasu, która powoduje, że działka będzie graniczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Rąb,pomorskie

1 955 000 zł19 100 m² 102,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Halizna leśna z wydanymi warunkami zabudowy jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi kochających przebywanie pośród natury i zimozielonej roślinności iglastej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sobiesława I

Chwaszczyno,pomorskie

1 270 070 zł4 097 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4097 m2 - ul. Sobiesława I, chwaszczyno, gmina Żukowo Szczegóły nieruchomości: numer działki: 353/12 Powierzchnia: 4097 m2 Przeznaczenie w mpzp: aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

24 000 zł716 m² 33,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży prawa własności nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowa

Swochowo,pomorskie

196 300 zł1 181 m² 166,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Posiadam na sprzedaż działkę budowlana do zabudowy jednorodzinnej i z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej nieuciążliwej ( sklep, biura, itp) -utwardzona droga - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Zbychowo,pomorskie

390 000 zł4 200 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Istnieje możliwość podpisania umowy przedwstępnej warunkowej do uzyskania odpowiednich warunków zabudowy. Pomagamy klientowi kupującemu w całym procesie uzyskania warunków zabudowy Działka nr:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

49 000 zł976 m² 50,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna nr 464/1 o powierzchni 976m zlokalizowana blisko rzeki Piaśnicy w Żarnowcu. Lokalizacja: działka znajduje się w odległości 18min. jazdy samochodem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Racławicka

Gdynia,pomorskie

2 700 000 zł1 016 m² 2 657,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W otoczeniu zieleni, w spokojnej części Gdyni, przy ulicy Racławickiej, czeka na Ciebie wyjątkowa działka nr 2616 o powierzchni 1016 m . To miejsce, w którym natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Widokowa

Grabowiec,pomorskie

170 521 zł1 009 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grabowiec w gminie Szemud, 2 działki z pięknym widokiem po około 1000 m2. Szukasz spokoju i ciszy, ale chcesz mieć Trójmiasto w zasięgu ręki? Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Widokowa

Domatowo,pomorskie

159 000 zł827 m² 192,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 827 m położona w urokliwej miejscowości Domatowo, w gminie Puck. Nieruchomość jest uzbrojona w prąd, a woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

399 000 zł1 260 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Rębiechowie o powierzchni 1260 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50x25m. położona w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Okrężna

Reda,pomorskie

215 000 zł357 m² 602,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 357 m zlokalizowaną w malowniczej części Redy, przy ul. Okrężnej. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł807 m² 681,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom do remontu Z dużym potencjałem - straszyn, ul. Raduńska Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Straszyna przy ul. Raduńskiej. W skład oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Przyjaźń,pomorskie

429 000 zł1 858 m² 230,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agencja westate, ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż niezwykle atrakcyjnie położoną działkę na terenie miejscowości Przyjaźń. Idealne miejsce do budowy domu. Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Spacerowa

Bobowo,pomorskie

99 000 zł941 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 0,0941 ha - Bobowo | Media, szybki dojazd, spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,0941 ha położona w spokojnej miejscowości Bobowo (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sasino

Sasino,pomorskie

390 000 zł1 549 m² 251,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Sasino, gmina Choczewo. Sielska atmosfera okolicy i nie nachalne sąsiedztwo mocno uzasadniają koncepcję budowy w tym miejscu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

3 000 000 zł674 m² 4 451,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doskonale wyeksponowana lokalizacja przy głównej arterii miasta, stanowiąca swoistą wizytówkę samej siebie. Dzięki analizie charakterystyki otoczenia, nieruchomość ta jawi się jako idealne pole do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamień,pomorskie

336 000 zł800 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | widok na jezioro | 1 linia brzegowa I zielona okolica | kamień Na sprzedaż działka budowlana nad malowniczym jeziorem Kamień, przy ulicy Jagodowej, o powierzchni 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

260 000 zł780 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! | działka budowlana | blisko jastrzębiej góry | las | inwestycja | ogrodzona | czarny młyn | Czarny Młyn- osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Górna

Rąb,pomorskie

15 500 000 zł165 000 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jest to miejsce na własność po horyzont. Wsród lasów, jezior, pagórków, rzek, strumyków, polan i źródełka to euforyczny teren na ziemi w niezaludnionej jak dotąd części kaszub. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

299 000 zł1 180 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum pszczółek - miejscowości gminnej nieopodal Gdańska: - 6000 mieszkańców, pełne zaplecze - centralne położenie przy dk91 pomiędzy Pruszczem Gd., a Tczewem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

999 999 zł29 300 m² 34,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Będargowo

Będargowo,pomorskie

80 000 zł1 005 m² 79,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W atrakcyjnej cenie! tylko W onyx home! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Będargowie, powiat wejherowski, gmina Szemud. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Telewizyjna

Gdańsk,pomorskie

1 515 000 zł2 006 m² 755,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Rąb,pomorskie

2 125 000 zł16 822 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do nabycia inspirujące miejsce. Obszerny teren otoczony z 3 stron lasami ( z 2 stron prywatne lasy będące składową oferty). Z kolei z czwartej strony roztacza się widok na dolinę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cicha

Koleczkowo,pomorskie

299 000 zł1 263 m² 236,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Koleczkowo k. Gdyni - spokojna okolica, dogodna lokalizacja, uzbrojenie w drodze. Uwaga rezerwacja: została podpisana umowa przedwstępna! Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Gdańsk,pomorskie

1 180 000 zł1 198 m² 984,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, położona na granicy Matemblewa i Moreny. Działka jest płaska i ogrodzona. W planie zagospodarowania :dom do 4 mieszkań - wielkość powierzchni zabudowy w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Górna

Rąb,pomorskie

295 000 zł1 701 m² 173,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Spośród malowniczych i nieskażonych cywilizacją terenów Kaszub, znajduje się działka, która przyciąga swoją unikalną różnorodnością krajobrazową. Obszar ten, charakteryzujący się bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rąty,pomorskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam malowniczo położoną działkę budowaną o powierzchni 1000 m kw Rątach koło Ostrzyc. Działka położona jest w odległości 500 m od przystanku pkm Sławki i 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rumia,pomorskie

318 630 zł559 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w atrakcyjnej części Rumi. Działka ma prostokątny kształt, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kartuska

Dzierżążno,pomorskie

448 000 zł1 400 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Unikalne działki na sprzedaż - idealna lokalizacja przy głównej drodze do Kartuz, pod zabudowę usługową! Zapraszamy do zakupu działek o powierzchni 1400 m2, położonych w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

1 800 000 zł6 914 m² 260,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na skraju lasu otwarta na możliwości przyszłych nabywców. Z utwardzonym dojazdem działka o różnym przeznaczeniu w tym z możliwością wykorzystania ich na cele usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jodłowa

Perlino,pomorskie

260 000 zł1 610 m² 161,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Perlinie. Atrakcyjna lokalizacja, spokojne otoczenie oraz bliskość jeziora Choczewskiego to zdecydowane plusy tej nieruchomości. Perlino, ul. Jodłowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tuchomska

Chwaszczyno,pomorskie

489 000 zł1 278 m² 382,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie - 1278 m pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 486/9, położona w miejscowości Chwaszczyno, gm. Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiązowa

Dobrzewino,pomorskie

669 000 zł2 081 m² 321,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w malowniczej miejscowości Dobrzewino, w gminie Szemud, nieopodal Trójmiasta. W skrócie: lokalizacja: dobrzewino, ul. Wiązowa, gmina Szemud.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sulmin

Sulmin,pomorskie

529 000 zł1 673 m² 316,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż niesamowicie urokliwą działkę rolną w otulinie lasu o powierzchni 1671m2, położoną na terenie prywatnego lasu, w miejscowości Sulmin, gm. Żukowo. Działka ta to prawdziwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przybrzeże

Sarbsk,pomorskie

899 000 zł1 100 m² 817,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny - chętnie pomożemy w całym procesie | I speak English | Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podgórna

Gowino,pomorskie

302 895 zł1 143 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o nr. działki 211/52 Działka znajduje się w miejscowości Gowino na ulicy " Podgórna " Powierzchnia 1 143m2 Cena za m2 - 250zł Działka o pięknych widokach.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij