dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

181 000 zł785 m² 230,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możliwość dokupienia sąsiadującej działki O podobnej powierzchni (87/6) Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 87/7, położona w miejscowości Domatówko, gmina Puck,.

Szczegóły ogłoszenia

73 165 zł14 633 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa. Oferta bez prowizji! Działka usługowa o powierzchni 14 668 m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 300 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 3,33 ha w Kistowie Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 3,33 ha w miejscowości Kistowo. Działka posiada zróżnicowany charakter.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1490 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

4 720 000 zł2 304 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia 3 sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 5.536 m2. Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł274 m² 470,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej wraz z domkiem holenderskim położonym zaledwie 600 m od plaży w Ostrowie przy ulicy Wczasowej. Lokalizacja Ostrowo leży na.

Szczegóły ogłoszenia

8 520 000 zł28 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m. od siebie. Na ziemi można budować osiedle pod warunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł19 793 m² 80,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki inwestycyjnej idealnej pod zabudowę? Jesteś w odpowiednim miejscu! lokalizacja: działka znajduje się na trasie Gdańsk Kościerzyna, a dokładniej w Borowinie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim Teren nieogrodzony i nieuzbrojony częściowo porośnięty drzewami. Dojazd droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

997 640 zł4 072 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4072 m2, położona w malowniczej i spokojnej części miejscowości Kębłowo, w otulinie lasu. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł909 m² 385,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 83/58 o powierzchni 909 m , położona w malowniczej miejscowości Wytowno, zaledwie 600 m od wydmy Orzechowskiej i dojścia do.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł730 m² 983,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka idealna pod budowę domu lub bliźniaka. Zlokalizowana w bardzo pożądanej lokalizacji - Chwarzno-Wiczlino w Gdyni, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 260 m² 127,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta W naszym biurze Piękna, słoneczna działka blisko jeziora i lasu w malowniczej miejscowości kobylasz D Z I A Ł K A : Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł2 652 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Kobysewie. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 2652 m w Kobysewie, gmina Przodkowo. Działka: nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 157 m² 300,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 157.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 027 m² 291,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie położona działka o powierzchni 1027m2 z dostępem do drogi asfaltowej z wszystkimi mediami w Jagatowie. Główne atuty nieruchomości: # wszystkie media, #.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 261 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2261 m (cała powierzchnia działki to 4522m , ale na sprzedaż jest połowa).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia fragment działki - teren przy głównej ulicy w Stegnie - przy budynku w którym działalność prowadzi Spółka Apartamenty Mierzeja oraz lokalne Biura Rachunkowe. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 322 m² 113,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka, która daje realną możliwość budowy domu w spokojnej, zielonej okolicy dokładnie tam, gdzie codzienność zwalnia tempo. Nieruchomość położona w miejscowości Zajezierze,.

Szczegóły ogłoszenia

8 950 000 zł23 882 m² 374,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna tuż przy nowoprojektowanym węźle miszewo opis: działka o powierzchni 23 882 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali magazynowej, biurowca, siedziby firmy, stacji.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł318 m² 150,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rod o powierzchni 318 m2, stanowiąca doskonałą przestrzeń do wypoczynku i rekreacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość jest zagospodarowana i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł646 m² 2 461,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Polnej Oferujemy działkę nr 684 o powierzchni 646 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy przy ul. Polnej 8. Nieruchomość posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 321 m² 127,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy? Ta nieruchomość może być idealnym miejscem dla Ciebie! Lokalizacja: zajezierze to spokojna, zielona wieś położona zaledwie około 5.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł11 497 m² 78,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1,1149 ha położoną nad jeziorem Łąkie, w miejscowości Trzepowo, pow. gdański. Szwajcaria Kaszubska to jeden z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł843 m² 85,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro akm nieruchomości posiada do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 843m2 w miejscowości Prabuty. Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł546 m² 181,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Ramleje, w sercu Kaszub. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł358 m² 1 955,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Jasień, świetna lokalizacja dealna pod budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 358 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 067 m² 270,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1067 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt kwadratu o wymiarach ok. 35m x 30m. Dojazd do niej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek budowlanych na granicy Przodkowa! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na granicy miejscowości Przodkowo we wsi Młynek. Lokalizacja ta łączy ze sobą wszystkie elementy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w Kobysewie w gminie Przodkowo. Dla działki wydane warunki zabudowy. Nieruchomość ma kształt prostokątny, lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł6 510 m² 245,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swojego miejsca na Ziemi, warto zapoznać się z tym miejscem - kczewo. Na sprzedaż działka o pow. 6510m2 z bezpośrednim widokiem na jezioro, przepięknie położona- na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 010 m² 242,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na jezioro | mpzp | Grzybno - gmina Kartuzy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1010 m położona w miejscowości Grzybno, gmina Kartuzy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł8 593 m² 151,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - rekreacyjno- usługowa Kościerzyna Znakomicie położona nieruchomość na obrzeżach Kościerzyny przy drodze krajowej nr 20 tuż nad samym Jeziorem Wierzysko. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł11 900 m² 83,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna 11 900 m - Hopowo, dk20 | Warunki zabudowy na 8 domów Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 11 900 m , położona w miejscowości Hopowo,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 250 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyjątkowa działka o powierzchni 1250 m , położona w miejscowości Sypanica, gmina Prabuty. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Orkusz, na które.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł834 m² 598,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Tczew, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 351/2, położona w Tczewie, w spokojnej i zielonej okolicy przy ulicy.