dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 149 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy działki budowlane położone w malowniczej Rewie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł14 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,48 ha znajdująca się w miejscowości Otomino gm. Żukowo. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych. W sąsiedztwie domy mieszkalne. Uzbrojenie:.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł831 m² 258,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numery działek: 113/55, 106/68 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 461 m² 164,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka Z widokiem na jezioro | pomysk wielki - okolice bytowa Biuro Nieruchomości Apartament przedstawia Państwu działkę rolną położoną w wyjątkowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł994 m² 662,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Klukowie Gdańsk, o pow. 994 m2. Oferujemy na sprzedaż działkę w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Klukowo Gdańsk. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 255 m² 165,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni 1255 m2, położona w miejscowości Lisewiec gm. Kolbudy. Działka w kształcie prostokąta, usytuowana na wzgórzu, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł5 752 m² 345,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Najważniejsze atuty: lokalizacja i dojazd - przy jednej z głównych arterii Łeby możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 652 m² 214,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1652 m2, położona w miejscowości Gowino w gminie Wejherowo. Oznaczona w mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 987 m² 125,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przystanek: natura | Wyjątkowa działka pod lasem w Kobysewie (gm. Przodkowo) Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu drzew, a do pracy w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem sprzedaży są udziały w nieruchomości gruntowej, położone w Starogardzie Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 247 m² 319,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W doskonałej lokalizacji! szczegóły oferty: powierzchnia działki: 6247 mkw Lokalizacja: zaciszna, rozwijająca się okolica z łatwym dostępem do centrum miasta Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł26 005 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 003 m² 468,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: piękny widok na jezioro rozwijająca się okolica sąsiedztwo jeziora i lasu szybki dojazd do Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł700 m² 1 492,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel: miłosz   Inwestycyjna działka budowlana z gotowym projektem budowlanym, wszelkimi uzgodnieniami - pod zabudowę wielorodzinną. Wydane pozwolenie na budowę plus.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 870 m² 240,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę, znajdującą się w miejscowości Cedry Małe. Cedry Małe - wieś w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

217 620 zł1 116 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1116m.kw. zlokalizowana w Dobrzewinie przy ul. Dworskiej. Wjazd na działkę od strony zachodnio-północnej, z drogi gruntowej, w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł14 870 m² 73,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Patron Nieruchomości przedstawia na sprzedaż grunt niezabudowany w malowniczej miejscowości Mierzyno, zaledwie 15 km od plaży nad Bałtykiem. Oferta skierowana jest pod inwestycję deweloperską,.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 133 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjne Działki na Sprzedaż nad Miejskim Stawem w Debrznie Opis Nieruchomości: na sprzedaż oferujemy kompleks 8 niezwykle atrakcyjnych działek nad.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł8 700 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę - Wda, gm. Lubichowo Cena: 310 000 zł Powierzchnia: 8700 m Lokalizacja: wda, gmina Lubichowo, powiat starogardzki, woj. pomorskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł1 262 m² 498,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1262 m , zlokalizowaną przy ul. Platynowej w Bojanie. Działka ma regularny kształt o wymiarach około 33,40 m x 38,20 m, co daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł600 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż działka o powierzchni 600 m2 przy ulicy Smoleńskiej w Gdańsku. Warunki zabudowy wydane na dom mieszkalny wolnostojący. Najważniejsze atuty działki: pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

246 620 zł3 018 m² 81,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z mediami w spokojnej okolicy - Dalwin, gmina Tczew Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - tylko 3 km od węzła autostrady A1 w Stanisławiu, 10 km do Tczewa Media przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł3 356 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną w Drewnicy - 3356 m Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3356 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Drewnica.

Szczegóły ogłoszenia

11 483 500 zł45 934 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną zgodnie z uchwalonym mpzp usytuowane w Rekowie Górnym przy drodze prowadzącej na Półwysep Helski (droga krajowa nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia: plac z pomieszczeniami socjalno-biurowymi i halą magazynową w Rusocinie! Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:kwadrat

Witam! Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej o powierzchni 927 m2 w malowniczej wsi Przyjaźń, położonej w gminie Żukowo, powiat kartuski, w sercu Kaszub. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 166 m² 333,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną zlokalizowaną w Lublewie Gdańskim. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, przedszkole, szkoła, sklepy. W najbliższej okolicy przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 045 m² 110,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI- - POEĆ.

Szczegóły ogłoszenia

827 zł1 034 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 175/2 obręb lębork 9 o pow. 1034 m2, działka niezabudowana położona przy ul. Staszica. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

198 240 zł1 239 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe działki budowlane w malowniczej okolicy - Młynek, gmina Przodkowo Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Odkryj urokliwe działki budowlane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł260 m² 573,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy położona zaledwie 1000 m od morza w nadmorskiej miejscowości Dębina w gminie Ustka. Nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 818 m² 231,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na Pojezierzu Kaszubskim - 1818 m | 300 m od jeziora | gmina Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1818 m , położona w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 089 000 zł1 447 m² 1 443,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w samym centrum nieustannie rozwijającego się miasta Kościerzyna. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja miejska - w tym Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Elżbietowo, gmina Żukowo, w bezpośrednim sąsiedztwie Żukowa (rejon ul. Nad Stawem) To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod.