dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 149 ogłoszeń

261 000 zł785 m² 332,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/15 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 700 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Freedom Nieruchomości prezentuje atrakcyjnie zlokalizowaną działkę z wydanymi warunkami zabudowy umożliwiającymi budowę domu w miejscowości Kleszczewo Kościerskie, gmina Zblewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1100 m2 - Parchowo, kaszuby Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2, położona w malowniczej miejscowości Parchowo na Kaszubach, w otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł10 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Swarzewo przy ul. Rybackiej! Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. Swarzewo to spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

416 520 zł1 068 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 550 m do szkoły podstawowej i placu zabaw - płaska działka w cichym i słonecznym otoczeniu - media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, światłowód - teren sprzyjający rowerowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 079 m² 175,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub! Lokalizacja: szymbark - wieś w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 012 m² 197,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca, gdzie w ciszy i w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

4 655 000 zł24 632 m² 188,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki w Skowarczu (obok Pszczółek). Prawie 2,5 hektara terenu przylegającego do strefy zabudowy jednorodzinnej (działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł11 700 m² 85,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 11700 m , położona w urokliwej miejscowości Borkowo w gminie Żukowo, na terenie województwa pomorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

347 100 zł1 157 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1157 m2 położona na osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miejscu Chwaszczyna przy ulicy Polnej. Ziemia z niewielkim kątem nachylenia co czyni ją bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

573 960 zł9 566 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w urokliwie położonej miejscowości Salino nad jeziorem Salino niedaleko Wejherowa. Ładnie pofałdowany, niemal dziewiczy z naturalnym oczkiem wodnym teren. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż - sasino, gmina choczewo Przeznaczenie: budowa budynku rekreacji indywidualnej wraz z urządzeniami budowlanymi Lokalizacja: sasino Powierzchnia: 600 m2 opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

172 480 zł1 078 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w gminie Szemud, w Kamieniu przy ul. Herkulesa : dz 40/15 powierzchni 1078m2 lub działka 40/16 o powierzchni 1015m2 Od strony północnej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł949 m² 231,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w sąsiedztwie lasu, o powierzchni 949 m kw, położona w malowniczej i spokojnej okolicy Przodkowa, przy ulicy Słonecznej. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie dwie działki budowlane z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 849 m2 w miejscowości Rekowo Górne!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 540 m , położonej w Gdańsku Św. Wojciech, przy ul. Stromej. Działka ma kształt prostokąta (ok. 21,5.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 283 m² 123,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna oferta - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Gościcinie! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł956 m² 214,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 965m2, położona w Gowinie. Charakterystyka działek : - kształt prostokąta, - udziały w drodze - wliczone w cenę, - działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 960 m² 165,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża, zabudowana działka: - z budynkiem pod biuro lub usługi, - w sąsiedztwie punktów użyteczności publicznej, - o dużym potencjale adaptacyjnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 044 m² 210,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 705 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w obrębie Swornegacie- zbrzyca. Na teren o powierzchni 2705 m2 składają się 2 działki. Sprzedaż tylko łącznie. Kształt regularny prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

624 150 zł1 387 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas najmujący nie płaci prowizji! na sprzedaż działka budowlana W dobrzewinie - idealne miejsce na twój wymarzony dom! Działka 74/14 - powierzchnia 1387 m2 Cena: 624 150 zł (450 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł13 100 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 13100 ha. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł12 523 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Grabówko (gm. Nowa Karczma), zlokalizowanej zaledwie 45 km od Gdańska. Teren otoczony jeziorami, lasami i polami, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 zł1 090 m² 1,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na wynajem atrakcyjna działka położona w miejscowości Ostrzyce, w województwie pomorskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ostrzyckiego. Nieruchomość usytuowana jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym projektem domu nad Morzem. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1285 metrów kwadratowych położona w miejscowości Karwieńskie Błoto I, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 900 m² 103,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z zapewnionym uzbrojeniem w prąd i wodę 2900 m2 o świetnej lokalizacji pod budownictwo mieszkaniowe lub zespół domków. Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł6 400 m² 198,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej! Działka rolna, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 672 m² 43,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 249.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 3 o powierzchni 5672 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł983 m² 222,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - prostokątny kształt, - łatwy dojazd do Trójmiasta, - bliskość terenów zielonych i jeziora, - płaski teren, - przyłącza wody, prądu i gazu w drodze. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł5 205 m² 107,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży na wyłączność, dostępna tylko w biurze Onyx Home. Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży gruntu w pobliżu Trójmiasta. Nieruchomości objęte ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 247 m² 67,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna lokalizacja - w miejscowości Gromadzin - spokój i harmonia z przyrodą Szukasz miejsca, gdzie natura otula Cię ciszą i spokojem? Ta wyjątkowa działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1580m2, która położona jest w miejscowości Okrągła Łąka w Gminie Sadlinki. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł4 079 m² 195,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana/ inwestycyjna Kościerska Huta - 3 km od Kościerzyny pod zabudowę usługowo mieszkaniową. Lokalizacja: działka zlokalizowana w Kościerskiej Hucie Położna na obrzeżach.