dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 149 ogłoszeń

650 000 zł1 504 m² 432,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Działki Usługowo - Budowlanej w miejscowości Gowino. Działka o powierzchni 1504m2, o dużym potencjale inwestycyjnym. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 322 m² 400,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na osiedlu domów z możliwością zabudowy usługowej - Chwaszczyno! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Rewerenda w Chwaszczynie. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 727 m² 98,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niezwykle urokliwa działka w Sulęczynie z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

402 780 zł2 041 m² 197,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę usługową w Kochanowie przy ulicy Aroniowej. Atuty: - droga dojazdowa utwardzona płytami jumbo - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł2 164 m² 261,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane w otoczeniu lasu - Pępowo! lokalizacja: działki zlokalizowane są w Pępowie, niedaleko ul. Remusa. Teren ten łączy dwie cechy: spokój i cisza przeplata się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 055 m² 199,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z mediami pod Gdańskiem - Trąbki Małe! lokalizacja: są to piękne niekomercyjne tereny położone na pograniczu Kaszub i Kociewia, aczkolwiek coraz bardziej doceniane.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł876 m² 456,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę - świetny dojazd do Trójmiasta! lokalizacja: sulmin to miejscowość leżąca blisko Gdańska, otoczona lasem. W związku z tym okolica to w zdecydowanej większości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uzbrojona działka pod usługi nieuciążliwe - Lublewo Gdańskie! lokalizacja: lublewo Gdańskie położone jest, jak sama nazwa wskazuje, na obrzeżach Gdańska. Tak więc śmiało można powiedzieć, że.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 042 m² 95,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka numer 2/12 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 042 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Rokity w województwie pomorskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 536 m² 638,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr. 34/4 pod zabudowę mieszkalno-usługową we Władysławowie przy ulicy Droga Chłapowska. Atuty: - dla działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 624 m² 113,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do Trójmiasta - Borkowo! lokalizacja: nieruchomość położona w Borkowie Kartuskim w gminie Żukowo. Niewątpliwą zaletą miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

111 360 zł928 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod dom dla Twojej rodziny - cisza, zieleń i przestrzeń | Rybaki, kaszuby Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a wieczory przynoszą ukojenie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł6 303 m² 66,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: dom przedstawiony na zdjęciach stanowi wyłącznie wizualizację możliwej zabudowy działki. Na sprzedaż działka o powierzchni 6303 m położona w miejscowości Bogatka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

119 990 zł801 m² 149,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie! Lokalizacja: hopowo -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 011 m² 132,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestycyjna działka z pozwoleniem na 2 domy jednorodzinne! Osiedle nad jeziorem! Borkowo! lokalizacja: nieruchomość położona w malowniczej części Borkowa, praktycznie graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł5 900 m² 130,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5900 m , położona w malowniczej okolicy jeziora Przywidzkiego, zaledwie 700 metrów od kameralnej, piaszczystej plaży. Teren znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

502 000 zł2 009 m² 249,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zainwestuj w jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w sąsiedztwie Trójmiasta! Na sprzedaż ustawna działka w malowniczym Koleczkowie. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 729 m² 178,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka z możliwością budowy bliźniaków i własnym stawem - Banino Dąbrowa! lokalizacja: nieruchomość położona na granicy Miszewka i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 411 m² 53,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę jednorodzinną w Półcznie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana wśród nowej zabudowy - Trąbki Wielkie! lokalizacja: trąbki Wielkie to miejscowość gminna położona 16km od węzła obwodnicy trójmiejskiej w Straszynie. Posiada dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Powierzchnia działki: 1500 m Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (karta terenu B019) i przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 001 m² 498,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Rębiechowie - gotowa pod zabudowę! Płaska i słoneczna! lokalizacja: rębiechowo to idealna opcja dla rodziny, która chce oderwać się od codziennego miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

96 045 zł1 011 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2/11 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 011 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Rokity w województwie pomorskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Słoneczna, płaskie, działki pod zabudowę z łatwym dojazdem do Trójmiasta! lokalizacja: działki położone są w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 252 m² 246,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane w spokojnej okolicy - Lędowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Lędowo. Znajduje się ona 5km od Pruszcza Gdańskiego, gdzie znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

364 560 zł2 352 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka zlokalizowana w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych. Lokalizacja/osiedle Działka zlokalizowana w miejscowości Trąbki Małe, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł5 339 m² 88,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Słoneczna działka budowlana z mediami - Pępowo! Idealna pod nieruchomość z dużym ogrodem! lokalizacja: nieruchomość położona w Pępowie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 741 m² 72,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Słoneczna, przestronna działka pod zabudowę w Pępowie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Pępowie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

3 739 250 zł14 957 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod osiedle domków jednorodzinnych w sąsiedztwie Jeziora Tuchomskiego lokalizacja/osiedle Działka zlokalizowana w miejscowości Tuchom, gm. Żukowo w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

7 881 060 zł23 882 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dziaka inwestycyjna - usługowo-przemysłowa - Obwodnica Metropolitarna lokalizacja/osiedle Działka zlokalizowana w sąsiedztwie nowo otwartej Obwodnicy Metropolitalnej przy zjeździe Miszewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł1 992 m² 542,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa - teren zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lokalizacja/osiedle Działka inwestycyjna położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 700 zł3 409 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w sąsiedztwie osiedla jednorodzinnego i Jeziora Tuchomskiego lokalizacja/osiedle Działka zlokalizowana w miejscowości Tuchom, gm. Żukowo w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł219 023 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki o pow. ok. 21 ha, zalesione 18 letnim lasem mieszanym. W 2020 r. wykonano całościowy zabieg czyszczenia późnego co zostało potwierdzone stosownymi decyzjami Nadleśnictwa. Do 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 761 900 zł5 873 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przeznaczona częściowo pod teren zabudowy usług turystyki, usług sportu a częściowo pod teren rolniczy oraz zabudowy zagrodowej. Teren idealny pod restaurację z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa rod o powierzchni 474 m2 z postawionym, murowanym dwu kondygnacyjnym domkiem wielkości (8x4,4 m2) 35 m2. Nieruchomość znajduje się w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 141 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne - łebno, gm. Szemud | kaszuby | wz działki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Łebno (gmina Szemud), objętych decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 346 m² 2 228,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną, atrakcyjna lokalizacja lokalizacja/osiedle Działka z widokiem na morze! Ofertą sprzedaży jest działka położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 038 m² 466,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż została wystawiona atrakcyjna działka budowlano-usługowa położona w dzielnicy Gdańsk Osowa. Nieruchomość idealna pod dom pogodnej starości, nieuciążliwe usługi - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 444 m² 339,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w strefie wielofunkcyjnej z zabudową mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1444 m2 w Lubiatowie ulica Wiejska, gmina Choczewo, powiat wejherowski,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł442 m² 1 877,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 442m2 (możliwość zakupu działki sąsiedniej 444m2- łącznie 886m2). Wszystkie media w drodze lub na działce (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Warunki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij