dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

875 ogłoszeń

8 880 000 zł1 234 m² 7 196,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od Gdańska obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności oraz wynajmu (ok. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna 530.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł60 m² 4 283,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: do własnej aranżacji idealna lokalizacja w Tczewie dobra lokata środków! lokalizacja: tczew to.

Szczegóły ogłoszenia

9 700 000 zł325,38 m² 29 811,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty Nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 447,8 m , obejmujący 8 apartamentów oraz 1 lokal usługowy. Obiekt z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy -.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł2 569,40 m² 3 891,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż wyjątkowy hotel W sercu kociewia lokalizacja Nieruchomość położona jest w w centrum regionu Kociewie, w miejscowości Zblewo. Jest to region pełen naturalnego uroku,.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł1 268,91 m² 5 909,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż w pełni funkcjonujący, kompleks domów o wysokim standardzie, przeznaczonych pod wynajem krótkoterminowy, położony w miejscowości Borek.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł43,70 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia swojej działalności? sprawdź! zadzwoń! umów się! lokalizacja: lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 243 000 zł78,14 m² 28 704,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep Żabka lokalizacja: lokal znajduje się w słynnej w trójmieście Zajezdni Wrzeszcz. Zajezdnia Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 951 220 zł79,71 m² 24 478,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Luksus w zgodzie z naturą - apartament Sol Marina, gdańsk, wyspa Sobieszewska Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Sol Marina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł59,70 m² 3 015,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja: obiekt Handlowo-Usługowy 60 m - Lębork, ul. Handlowa Cena: 180.000 PLN Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w samym sercu handlowym Lęborka - na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł303,33 m² 9 890,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren zabudowy produkcyjno- usługowej p/u41 z możliwością zamieszkania. Pozwala to na działalność gospodarczą z zakresu produkcji, składów, baz, magazynów i usług, np. warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 000 zł281 m² 32 384,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja naba house oferuje atrakcyjny, kompletnie wyposażony funkcjonujący całorocznie pensjonat, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części nadmorskiego kurortu Sopot. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł25 000 m² 79,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży: teren inwestycyjny w Pomyjach, woj. pomorskie Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 2,5 ha, położony w malowniczej wsi Pomyje, w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł530 m² 2 830,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: obiekt magazynowo-biurowy z placem utwardzonym - Bolesławowo, gm. Skarszewy, woj. pomorskie Lokalizacja: bolesławowo, powiat starogardzki, gmina Skarszewy Powierzchnia działki: 11 600.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł886,29 m² 2 877,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

4 hale produkcyjno- magazynowe | 5 lokali usługowo-handlowych | plan manewrowy | miejsca parkingowe na terenie posesji Ważne. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz nie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł600 m² 1 498,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam posiadłość/ Agroturystka, niedaleko Mikołajek Pomorskich / za Sztumem / w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka. Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł177 m² 4 802,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży unikatowej nieruchomości w bardzo dobrej lokalizacji w zabytkowej kamienicy. Pomagamy W uzuskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł615 m² 5 691,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż działający pensjonat sercu krynicy morskiej! gotowy biznes - świetna inwestycja Z wysokim roi! pensjonat: na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restauracją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 875 zł128,87 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 128,87 m z dużymi witrynami od strony ulicy. Przestrzeń open space daje szerokie możliwości aranżacyjne - świetnie sprawdzi się jako biuro, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

46 740 zł18,50 m² 2 526,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal na sprzedaż o powierzchni 18,5 m2 w centrum Słupska. Nieruchomość znajduje się na parterze w nowoczesnym centrum handlowym. Posiada witrynę sklepową. Idealny na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł72,75 m² 19 106,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep Żabka lokalizacja: lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk Łostowice. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł864 m² 4 050,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż wolnostojący

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty rewelacyjna lokalizacja 100 metrów od plaży I morza! centrum jastrzębiej góry nadmorski całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zainwestowano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 675 210 zł162,39 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży duży lokal usługowy "open space" blisko ośrodka medycznego uck w Gdańsk Aniołki. Idealny punkt na wiele możliwości: -punkt konsultacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł290 m² 5 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Świetna lokalizacja w centrum Pucka, dwa kroki od plaży i Mariny Jachtowej Możliwa nadbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł575 m² 5 215,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż wolnostojący

Pensjonat w sercu Kaszub | 575 m | Ostrzyce Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego pensjonatu położonego w malowniczych Ostrzycach, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,76 m² 5 840,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania udział w lokalu niemieszkalnym wynoszący 4/15 lokalu biurowego o pow. 59,76m2, w którym znajduje się kancelaria prawna. Obecnie każdy współwłaściciel dysponuje swoim.

Szczegóły ogłoszenia

3 749 000 zł150 m² 24 993,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy lokal o powierzchni 150m2, idealnej do prowadzenia działalności, składający się z trzech pomieszczeń, usytuowany na parterze w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł1 250 m² 13 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawa oferta inwestycyjna! Duży pensjonat z własną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Freedom przedstawia na sprzedaż Lokal mieszkalny + lokal usługowy | Kwadrat centrum Pruszcza. Unikalna nieruchomość dla osób, które chcą mieszkać i pracować w jednym miejscu. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł43,70 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 43,7m2 w Pogórzu. Lokal znajduję się na parterze z witryną w ciągu handlowym o dużym ruchu w pawilonie. Składa się z pomieszczenia głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł20 m² 40 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowy, położony w samym centrum Gdyni, znajdujący się przy głównej ulicy Świętojańskiej, w jej środkowej części. Nieruchomość posiada bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł100,30 m² 15 952,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 100 m | parter | inwestycyjny Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni około 100 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Arctowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł70,30 m² 2 560,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Kościuszki w samym centrum Debrzna. Wejście bezpośrednio z ulicy oraz położenie przy głównej drodze zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł280 m² 1 603,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty tej nieruchomości: lokalizacja w centrum miasta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41,30 m² 18 401,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy dwa sąsiadujące ze sobą lokale usługowe o łącznej powierzchni 41,3 m2 (21,4 m2 i 19,90 m2), położone w prestiżowej lokalizacji - przy al. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 000 zł2 345 m² 1 662,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się ofertą inwestycyjną w nadmorskich Dębkach, które słyną.

Szczegóły ogłoszenia

1 702 000 zł198 m² 8 595,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Dzień dobry! Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej, cenionej części Chwaszczyna, przy ul. Złotej. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł147 m² 16 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta! restauracja w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na sprzedaż: lokal handlowy o powierzchni 385 m2, położony przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 409 940 zł67,14 m² 21 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 67,14 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 67,14 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł115,05 m² 16 340,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - możliwość przerobienia na dwa oddzielne lokale, - lokal od głównej ulicy, - miejsca parkingowe pod lokalem, - duże witryny, - korzystny i przestronny układ, - miejsce na szyld, - duże.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij