dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lębork

Lębork,pomorskie

26 zł/m²1 000 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z możliwością podziału na mniejsze lokale. Lokal mieści się w centrum handlowym w Lęborku przy ulicy Słupskiej Ma powierzchnię 1000m2 i wysokość 3,30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

40 zł/m²450 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek produkcyjny, parterowy o łącznej powierzchni 450m2. Składa się z 4 hal częściowo ze sobą połączonych, są po remoncie, są to hala 152m2 - wysokość 6,3m hala - 74m2 - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

62,50 zł/m²949 m² 59 313 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro przy węźle kliniczna Budynek wyposażony w nowoczesne systemy wymiany powietrza. Zlokalizowany w odległości 2 km od centrum Gdańska z dogodnym dostępem do tunelu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł74 m² 6 759,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy z dwoma wejściami (od podwórka i z klatki schodowej), niemieszkalny - nie można się zameldować lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²462 m² 11 560 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu pomieszczenia Magazynowego: lokal: - powierzchnia: 462 m - Piętro: i piętro magazynowe. - wysokość pomieszczenia: 5,5 m. - siła. Lokalizacja: - atrakcyjne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

2 780 700 zł403 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Doskonała lokalizacja dla Twojej firmy lub na inwestycję i dochodowy wynajem! Lokal usługowo-biurowy o całkowitej powierzchni 403 m2, położony w szybko rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Charzykowy,pomorskie

2 450 000 zł1 077 m² 2 274,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Połączenie nowoczesności, funkcjonalności i dobrego smaku! Kompleks apartamentów, ogrzewana hala tenisowa, bar, zaplecze sanitarne, kuchenne, lobby, całość z możliwością nowej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wajdeloty

Gdańsk,pomorskie

59 zł/m²200 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu o powierzchni 108,1 m , zlokalizowanego w sercu Wrzeszcza, przy ulicy Wajdeloty. Lokal usytuowany jest w ciągu handlowo-usługowym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

51,02 zł/m²98 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem 98 m2 Pruszcz Gdański. Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 98m2 znajdujący się w Pruszczu Gdańskim. pomieszczenie znajduje się na poziomie -1,piwnica z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kieleńska

Koleczkowo,pomorskie

12 900 000 zł1 000 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny obiekt handlowo - usługowy usytuowany w Koleczkowie, przy drodze 218 Chwaszczyno - Wejherowo, tuż przy zbiegu ulic Kieleńskiej i Wejherowskiej (charakteryzujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

65,36 zł/m²107 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze. Lokal idealnie doświetlony, wysoki. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Dużo miejsca na reklamę. Lokal przynależy do ciągu handlowo-usługowego. Nowy budynek. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Rybińskiego

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²248 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia lokalu usługowego: poziom 0 - 148,49 poziom -1 - 94,08 Wysokość pomieszczeń to 3m. Miejsce parkingowe na podwórku jest przypisane do lokalu, istnieje możliwość stworzenia kolejnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

133,33 zł/m²8 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem w Pasażu Handlowym Siewert w Bojanie przy ulicy Wybickiego 18, na 2 piętrze - wynajem pod branżę związane ze zdrowiem i urodą. W Pasażu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na 4 piętrze budynku z windą nowoczesnego budynku biurowo- usługowego. Położony w samym centrum Gdańska. Lokal składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Przymorza w pobliżu przystanku skm Mieści się na poziomie -1. Lokal 140m2 Lokal przynależy do ciągu handlowo-usługowego. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

83,72 zł/m²86 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o metrażu 85,90 m2 na parterze z przeznaczeniem na każdą branżę nawet na gastronomię. W atrakcyjnej lokalizacji oraz położeniu. Dużym atutem lokalu są duże i przejrzyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

40,83 zł/m²120 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu samym sercu Oliwy? Idealnie trafiłeś! atuty: - zlokalizowany w samym centrum Oliwy, - przestronne biuro, z gabinetem oraz częścią socjalną, - niskie koszty utrzymania, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

75 zł/m²118 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty: - lokal idealnie nadaje się na prowadzenie usług handlowych - darmowy parking na ponad 100 samochodów - lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdańsk,pomorskie

547 400 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do sprzedaży lokal usługowy mieszczący się na drugim piętrze budynku biurowo-usługowego wybudowanego w 2009 roku. Budynek mieści się na styku dwóch dzielnic Zaspy i Wrzeszcza, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Gościcino,pomorskie

2 150 000 zł220 m² 9 772,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży 220m2 budynek usługowy w którym obecnie znajduje się duży warsztat samochodowy. Nieruchomość znajduje się w Gościcinie powiat wejherowski w pobliżu głównych dróg powiatowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

105 zł/m²63 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy, położony w turystycznej części Gdańska, na osiedlu Brabank. Bardzo dobrze widoczny od strony ulicy, w pobliżu wiele innych lokali usługowych. Charakterystyka Lokalu: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

92 000 zł16 m² 5 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż garaż murowany położony w zespole garaży przy ulicy Benisławskiego w Gdyni Obłuże. Ściany murowane, tynkowane i malowane, strop żelbetowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny na wynajem pruszcz gdański. Lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 70m2 znajdujący się w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Arkońska

Gdańsk,pomorskie

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Stanowisko pracy - workstation - biurko na wynajem Stanowisko pracy w okolicy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku. Możliwość najmu jednego, dwóch lub trzech biurek. Warunki najmu: czynsz 1 200 pln/m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

55,71 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na parterze o powierzchni 70 m2, usytuowany w ciągu pieszym przy ul. Reja. Składa się z pomieszczenia 55 m2 i czterech pomieszczeń socjalnych (łazienka, biuro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Spokojna

Gdynia,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Villa Spokojna to nowoczesny wybudowany przez Euro Styl 10-apartamentowy budynek, wyposażony we wszelkie udogodnienia, zbudowany z myślą o wymagających mieszkańcach. W obiekcie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Gdańsk,pomorskie

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Arkońska

Gdańsk,pomorskie

120 zł/m²10 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł36 m² 11 504,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz idealnego lokalu usługowego na sklep spożywczy, salon kosmetyczny lub dowolną inną działalność w sercu miasta, ta oferta jest absolutnie nie do przeoczenia! Atuty: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jadwigi

Gdańsk,pomorskie

80 zł/m²308 m² 24 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niezależny budynek przystosowany pod klinikę / biura / szkołę Trzykondygnacyjny niezależny klimatyzowany budynek zlokalizowany w jednym z najgęściej zamieszkałych rejonów Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Gdynia,pomorskie

1 289 000 zł100 m² 12 928,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal usługowy w centrum Gdyni - idealny dla działalności medycznej lub kosmetycznej! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 99,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Gdynia,pomorskie