dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

57 zł/m²16 m² 883 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy do wynajęcia W sopocie W biurowcu. Lokal biurowy o powierzchni 15,5 m2 usytuowany na drugim piętrze w biurowcu, składający się z jednego niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

57,47 zł/m²174 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Love at home prezentuje! Doskonała nieruchomość na siedzibę firmy, biuro, przychodnię czy szkołę! Cena 10000 zł metraż 174 m2 Opiekun oferty Szymańska tel. Luksusowy budynek w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

75 zł/m²16 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenie usługowe o powierzchni ok 16 m2 znajdujące się na parterze budynku mieszkalnego. Składa się z głównego pomieszczenia z dużą witryną wychodzącą wprost na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lębork

Lębork,pomorskie

33,33 zł/m²300 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowo-biurowy w centrum Lęborka w województwie pomorskim. Powierzchnia lokalu to 500m2, lokal mieści się na piętrze. Obiekt posiada 60 własnych miejsc postojowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Tczewska

Kolnik,pomorskie

2 200 000 zł260 m² 8 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zupełnie nowy ( rok budowy 2022 ) obiekt :handlowo/ /biurowy/usługowo /mieszkalny. Idealnie nadający się do prowadzenia działalności , sklad budowlany, sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

43 zł/m²76 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo- usługowy do wynajęcia, ul. Trakt św. Wojciecha. Lokal narożny, posiada wysokie nowe witryny od strony ulicy. Miejsce na reklamę. Lokal przynależy do ciągu handlowo-usługowego. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Spokojna

Gdynia,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Villa Spokojna to nowoczesny wybudowany przez Euro Styl 10-apartamentowy budynek, wyposażony we wszelkie udogodnienia, zbudowany z myślą o wymagających mieszkańcach. W obiekcie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

84,77 zł/m²34 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal na parterze z witryną w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Lokal o pow. 33,62m2 znajduję się w inwestycji z 2020r. Składa się z: pomieszczenia głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Sopot

Sopot,pomorskie

107 zł/m²45 m² 4 815 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny o powierzchni 45m2 w Sopocie przy ul. Boh. Monte Cassino. Lokal mieści się na parterze z wejściem od gł. ulicy. Brak witryny. Możliwość korzystania z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

51,43 zł/m²70 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 70 m2, na parterze budynku Lokal składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, łazienki razem z w.c. i przestronnego holu. Lokal w stanie bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²100 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Moreny, dostosowany do prowadzenie gastronomii. Mieści się na parterze. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Dużo miejsca na reklamę. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Wejherowska

Sławutowo,pomorskie

2 350 000 zł580 m² 4 051,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zalety: - gotowy biznes, - calkowicie przystosowana infrastruktura oraz zaplecze produkcyjne, - malownicza okolica, pełna atrakcji turystycznych - Szybki dojazd do "małego Trójmiasta", - wysoki potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Jodłowa

Dębki,pomorskie

2 250 000 zł630 m² 3 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pensjonat Budynek 2 piętrowy/ łącznie 4 poziomy + możliwość adaptacji poddasza o powierzchni całkowitej 630m2. Media: gaz, kanalizacja, woda, prąd, internet. Położony na działce 1500m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

1 300 000 zł60 m² 21 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy z dużą witryną, znajdujący się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Gdyni - w Orłowie. Lokal handlowo-usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

86,72 zł/m²81 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Odstąpienie najmu dobrze funkcjonującego lokalu gastronomicznego na Nowej Letnicy o powierzchni całkowitej 80.72m2. Obiekt zlokalizowany na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

40 zł/m²103 m² 4 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcie lokal o pow. 103,30 m2, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Hutniczej, usytuowany na parterze budynku biurowca. Lokal składa się z otwartej przestrzeni z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

28 zł/m²213 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia pomieszczeń biurowych o powierzchni 213 m2. Biuro: gabinet, sali konferencyjna, powierzchnia open space, serwerownia, dwie toalety i kuchnia. Główne atuty: -Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

30,01 zł/m²15 m² 452 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 15,06m2, zlokalizowany w budynku parterowym przy Trakcie św. Wojciecha. W pobliżu przystanek autobusowy oraz stacja pkp Gdańsk Lipce. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Wejherowska

Sławutowo,pomorskie

2 350 000 zł570 m² 4 122,81 zł/m²

 

 

 

Lębork,pomorskie

13 000 000 zł2 800 m² 4 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt handlowo-usługowo-biurowy w centrum Lęborka w województwie pomorskim. Obiekt trzykondygnacyjny z lokalami handlowo-usługowo-biurowymi, o powierzchni 2800m2. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

71,43 zł/m²84 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 84m2 na osiedlu Beauforta na Pogórzu. Znajduje się na parterze w bloku mieszkalnym z 2020 roku. W skład lokalu wchodzi: duża sala 72m, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł106 m² 13 679,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Całoroczny obiekt turystyczny! Gdynia to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadbałtyckich tętniąca życiem przez cały rok. W sezonie letnim staje się rajem dla miłośników słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

84,77 zł/m²34 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

89 zł/m²87 m² 7 675 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 86,57 m2. Lokal: -cena najmu : 7 675,41 zł brutto Idealny na -sklep, -małą gastronomię, -gabinet fizjoterapeutyczny, -biuro np. architektoniczne, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

4 300 000 zł270 m² 15 933 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Link do filmu: lokalizacja Doskonale położony apartament na styku Kamiennej Góry i Śródmieścia. Łączy w sobie wszystkie zalety centrum miasta, zostawiając jednocześnie namiastkę ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 40 m2 w Gdyni Dąbrowa przy ul. Miętowej. Lokal jest narożny, znajduje się na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym przy szlaku komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

15 zł/m²120 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 120 m2 powierzchni użytkowej na poziomie parteru. 60 m2 wewnątrz budynku (2 pomieszczenia plus wc), oraz 60 m2 przyległego zewnętrznego ogrodzonego terenu. Propozycje działalności: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Stary Rynek Oliwski

Gdańsk,pomorskie

2 032 520 zł131 m² 15 515,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy w ciągu pieszych przy Parku Oliwskim w Gdańsku. Budynek : Budynek zachowany w bardzo dobrym stanie, na terenie posesji znajdują się miejsca postojowe. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Kalinowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

25,68 zł/m²37 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie magazynowe o powierzchni 37m2 i wysokości 3,45. Posiada drzwi metalowe oraz kraty antywłamaniowe w oknach. W obcji energia elektryczna z osobnym podlicznikiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 000 000 zł7 332 m² 681,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż całoroczny elegancki ośrodek wypoczynkowy W lesie, niedaleko plaży! W skład obiektu wchodzi 6 sześcioosobowych domów drewnianych o pow. ok. 78 m2 każdy, 6-osobowy dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

518 195 zł39 m² 13 202,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zalety: - **gotowość do użytku:** Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do natychmiastowego wykorzystania. - **niezależne wejście:** Bezpośredni dostęp do lokalu z zewnątrz, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Sopot,pomorskie

2 550 000 zł109 m² 23 394,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 109 m2 na dzień dzisiejszy pełniący funkcję gabinetów stomatologicznych. Położony na wysokim parterze typowej sopockiej kamienicy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skromna

Kowale,pomorskie

43,89 zł/m²1 367 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt hotelowy idealnie położony i widoczny z Obwodnicy Trójmiasta. Można wykorzystać potencjał nieruchomości zmieniając jej przeznaczenie na np. biurowiec, szkołę, obiekt medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

35 zł/m²243 m² 8 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. ok. 243 m2, zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Nowatorów, usytuowany na 1. piętrze budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Czermińskiego

Gdańsk,pomorskie

99,40 zł/m²43 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 43,26 m2 przy ul. Czermińskiego (obok Guderskiego) dzielnica Jasień. Lokal z dużą przeszkloną witryną i miejscem na szyld mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Tczewska

Pruszcz Gdański,pomorskie

0,20 zł/m²500 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

W związku z posiadaną wolną przestrzenią magazynową jesteśmy w stanie zaproponować przechowanie palet - długo i krótko terminowe. Magazyn klasy A, zlokalizowany w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

82 zł/m²270 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

35 zł/m²18 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia pokój biurowy o pow. 18m2, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Hutniczej, usytuowany na 1. piętrze budynku biurowo-magazynowego. Na piętrze do użytku Najemcy łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Słupsk

Słupsk,pomorskie

39,50 zł/m²94 m² 3 722 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny na wynajem 94,24 m2 - Złota kamienica Słupsk. Przedstawiamy ofertę dotyczącą wynajmu pomieszczenia biurowo/usługowego o powierzchni 94,24 m2, znajdującego się na terenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 80 m2 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Cyprysowej. Do lokalu przypisane 2 miejsca postojowe naziemne. Niskie opłaty eksploatacyjne. Lokal składa się z : -3 osobnych pokoi (18,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

32 zł/m²215 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia biuro o pow. 215 m2, zlokalizowane w Gdyni Chyloni przy ul. Hutniczej, usytuowane na 1.piętrze budynku biurowo-magazynowego. Lokal składa się z obszernego korytarza,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij