dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 325 ogłoszeń

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal - magazyn o powierzchni 70m2. Budynek znajduje się na Morenie przy ul. Piekarniczej. Położony w bardzo dobrej lokalizacji otoczonej pełną infrastrukturą handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²154,32 m² 1 543 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia wolne pomieszczenia w budynku Dworca w Ryjewie o pow. 154,32 m2. Informacje na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł150 m² 16 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania wynajęty lokal użytkowy znajdujący się na parterze prestiżowej inwestycji brabank. Lokal posiada duże witryny na całej jego szerokości i wysokości. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²337,50 m² 22 950 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ogrzewany magazyn 337,5 m z rampą i placem manewrowym - Sopot, aleja Niepodległości. Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 335,7 m (połączenie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 000 zł550 m² 13 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7.110 m2. Na jej terenie posadowiony jest budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal burowo-magazynowy W dużym potencjałem lokalizacja: budynek z działką zlokalizowany jest w centrum największej wsi w Polsce - Luzino. Odległość do Wejherowa to jedyne 12 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 605 995 zł102 m² 15 745,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy na sprzedaż | 102,00 m + taras 16,74 m Osiedle Jasień Gdańsk | dostępny od ręki Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,00 m , zlokalizowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 700 zł81,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najważniejsze atuty inwestycji Słowackiego 78 - nowoczesny, elegancki budynek o kameralnym charakterze - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz Górny, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²33 m² 3 135 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 33m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 140m2 w Gdyni, w Redłowie. Lokal znajduję się przy Alei Zwycięstwa, będącej częścią najważniejszego szlaku komunikacyjnego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł200 m² 495 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w dawnym obiekcie młynarskim z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Czarne Dolne - 18 km do Kisielic, 20 km do Kwidzyna, 28 km od Grudziądza, 8 km do Gardei.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²860 m² 32 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 860 m usytuowany na piętrze nowoczesnego, reprezentacyjnego budynku usługowo-handlowego w sercu Rumi, przy ul. Sobieskiego 24 - bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Lokal usługowy, biurowy, wystawienniczy położony w Rębiechowie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko do trójmiejskiej obwodnicy. Lokal na piętrze obecnie w układzie open.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²280 m² 8 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia kompleks biurowy o pow. 280m.kw., zlokalizowany w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Budowlanych. Pomieszczenia na parterze, wejście poprzez korytarza współdzielony z inną firmą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: *świetna lokalizacja - główna arteria Trójmiasta (ul. Grunwaldzka) *duży ruch pieszy i samochodowy - idealne na działalność usługową lub biurową *powierzchnia ok. 40 m -.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²252 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 252 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²138 m² 8 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 138 m2, usytuowany na I piętrze nowoczesnego biurowca przy ulicy Sportowej w Gdyni. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym stanem technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca na biznes, w świetnej lokali, blisko centrum życia mieszkańców Pszczółek? Ten lokal ma dokładnie to, czego potrzebujesz: widoczność, przepływ ludzi i elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł367,60 m² 6 501,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Posiadasz wolne środki do zainwestowania? Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomości? Nic.

Szczegóły ogłoszenia

2 296 000 zł787,20 m² 2 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obiekt produkcyjny w miejscowości Gostkowo koło Bytowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową (lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²56,23 m² 2 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 56,23 m , położony na 1. piętrze nowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²88,76 m² 10 651 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal o pow. 88,76m2 samym w sercu Gdyni przy Skwer Plymouth. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera ab "square" z 2021r. Budynek ma do.

Szczegóły ogłoszenia

59,99 zł/m²136,70 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Samodzielne biuro w Gdyni Redłowie. Lokal położony na II piętrze biurowca przy ul. Łużyckiej 10. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²205 m² 11 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale w budynku biurowym w Sopocie , blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²1 000 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn o pow. 1000 m2 na pierwszym piętrze budynku biurowo-magazynowego. Wejście do magazynu przez dwie klatki schodowe. Magazyn posiada windę towarową. Wynajmij Z nami -.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²69,65 m² 5 572 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 69,95 m | dwa niezależne wejścia | nowe osiedle linea | Gdańsk Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 69,65 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji linea.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł220 m² 11 318,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy dla Państwa w ofercie na sprzedaż 5 lokalowy obiekt turystyczny w miejscowości Tupadły! nowa cena: 2 490 000 zł! Inwestycja ta jest doskonałą okazją dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł278,70 m² 2 329 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy oraz parking na 9 miejsc postojowych w samym centrum Słupska. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

74,53 zł/m²161 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Starowiejskiej, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 648 zł49,22 m² 18 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 49,22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²270 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy na wynajem w Lęborku. Lokal mieści się w centrum handlowym. Ma powierzchnię 270 m2 i wysokość 3,30m z zapleczem socjalnym W przyległym centrum mieści.

Szczegóły ogłoszenia

552 885 zł29 m² 19 065 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! Apartamenty hotelowe w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów nad Motławą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy 106 m2 - Gdańsk Orunia, ul. Trakt Św. Wojciecha 20 Cena: 5 500 zł netto / miesiąc Opcjonalnie: +40 m2 poddasza za dodatkowe 1 000 zł netto / miesiąc Lokal z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

102,27 zł/m²44 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- u nas bez prowizji - - polecamy - doskonała lokalizacja - lokal widoczny z ulicy - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony przy ul. Jana Pawła II w centrum dużego osiedla Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²180 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy - Tczew, ul. Gdańska Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m , położony w Tczewie przy ul. Gdańskiej, na pierwszym piętrze. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²165 m² 7 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 8 pomieszczeń - 165 m2 opłata administracyjna 24 zł/m2 - 3 960 zł netto, energia elektryczna wg. podlicznika opłaty: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia biuro W ścisłym centrum gdańska! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²24 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe