dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 322 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Pomieszczenia do wydzierżawienia starogard gdański Spółka / Oddział: polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. /Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku Lokalizacja: województwo pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 447 750 zł137,91 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Lokal usługowy o powierzchni 137,91 m , zlokalizowany na parterze inwestycji Aura Orłowo, w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Podana cena jest ceną brutto (zawiera podatek vat 23%).

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²269,28 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

337,50 zł/m²20 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni przy Ul. Jana z Kolna 11. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego, elastycznego biura, które.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,77 m² 4 478,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy lokal usługowy położony przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

74,63 zł/m²67 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy lokal użytkowy do wynajęcia, idealny pod działalność usługową, handlową, medyczną, biurową lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Lokal posiada wejście bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta. Lokalizacja: lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²60 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej przestrzeni biurowej z pełnym serwisem o powierzchni 60m2 dla 6 biurek! Biuro mieści się na 4 piętrze w budynku klasy A, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 415 zł39,18 m² 9 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Najważniejsze atuty - Morze na co dzień: plaża 15 minut spacerem. W okolicy marina, port jachtowy, szlaki rowerowe na Hel. - podwyższony standard: klinkier, duże okna, ceramiczna dachówka, solidne.

Szczegóły ogłoszenia

64,70 zł/m²244,20 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Biuro do wynajęcia do wynajęcia w nowoczesnym budynku w Gdańsku Rębiechowie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska oraz przystanku Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes turystyczny | pensjonat nad rzeką | 11 pokoi | kłodawa Gotowy obiekt pod wynajem - zacznij zarabiać od pierwszego dnia Na wynajem długoterminowy w pełni przygotowany pensjonat dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 83 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - na Chełmie. To.

Szczegóły ogłoszenia

77,14 zł/m²24,63 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowoczesny budynek z 2024 roku spokojna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

69,88 zł/m²170,30 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na wynajem | 170,30 m | Gdynia, ul. Śląska Do wynajęcia przestronny i reprezentacyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 170,30 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²56 m² 1 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Właściciel. Na wynajem biuro - Gdynia Śródmieście/ulica Polska. Lokalizacja/usytuowanie - Gdynia Śródmieście (ok 1000.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 43 m2 - Wejherowo, ul. Nanicka 20 | idealny pod gabinet lub biuro Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 43 m2, położony na pierwszym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,50 m² 8 075,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - Wejherowo, ul. Nanicka 20 | 39,5 m2 | Parter Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 39,5 m2, położony na parterze budynku przy ul. Nanickiej 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

269 370 zł25,93 m² 10 388,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 25.93 m2. Lokal znajduje się w budynku B3 inwestycji Bolszewo Stokrotkowa w Bolszewie. Inwestycja Bolszewo Stokrotkowa to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 170 zł36,32 m² 9 448,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36.32 m2. Lokal znajduje się w budynku B3 inwestycji Bolszewo Stokrotkowa w Bolszewie. Inwestycja Bolszewo Stokrotkowa to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 370 zł58,65 m² 8 787,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 58.65 m2. Lokal znajduje się w budynku B3 inwestycji Bolszewo Stokrotkowa w Bolszewie. Inwestycja Bolszewo Stokrotkowa to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł240 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość stanowiąca kompleks trzech w pełni wyposażonych domów całorocznych, stworzonych z myślą o komfortowym wypoczynku, wygodzie użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

44,23 zł/m²156 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro w pięknej kamienicy w Sopocie Kamienica z 1920 roku całkowicie odnowiona z nową elewacją położona w Sopocie.Do dyspozycji całe pierwsze piętro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł14,68 m² 6 062,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż Tczew, ul. Jedności Narodu Garaż o powierzchni 14,68 m położony w Tczewie przy ul. Jedności Narodu. Do garażu doprowadzony jest prąd. Grunt pod garażem wykupiony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W sprzedaży 3-pokojowy lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 z. Lokal znajduje się w budynku, położonym w spokojnej okolicy. Wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Sopot Centrum al. Niepodległości 727u2 , do wynajęcia lokal użytkowy usługowo- handlowy. Dobry dojazd w dobrym punkcie, bardzo atrakcyjna lokalizacja , reprezentacyjny lokal. Oferta aktualna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam na wynajem lokal idealny pod gabinet fizjoterapeutyczny , gastronomia,siłownie,fryzjer,kosmetyczka,apteka ( dużo możliwości do adaptacji mało uciążliwej działalności)lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Umeblowany lokal, wolny od zaraz. Cena Netto plus media

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry, posiadamy magazyn do wynajęcia 1000 m2 w Tczewskich Łąkach obok Tczewa, 35 km od Gdańska, 13 km od autostrady A1. Z przeznaczeniem na magazyn, drobną produkcję, itp. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny, luksusowy obiekt inwestycyjny w Chłapowie - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł399,70 m² 3 752,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej o ogromnym potencjale, zlokalizowanej przy jednej z kluczowych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43 m² 20 906,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sopot Dolny - lokal usługowy 43 m tuż przy plaży. Na sprzedaż oferuję lokal niemieszkalny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Sopotu - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

75,36 zł/m²152,60 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Komfortowa powierzchnia biurowa w centrum Sopotu w drugiej linii zabudowy od Al. Niepodległości. -267m2 powierzchni całkowitej, 152,60m2 powierzchni biurowej w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

70,06 zł/m²15,70 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealny na biuro, kancelarię, gabinet lekarski, usługi Atuty - możliwośc wynajęcia dodatkowych pomieszczeń - biuro posiada własną łazienkę z umywalką, prysznicem i wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł800 m² 6 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Obiekt o charakterze handlowo - magazynowym znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł/m²51 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 51m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza. Lokal położony na 8 piętrze w inwestycji Quattro Towers. Lokal skład się z dwóch pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 000 m² 1 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż budynek produkcyjno usługowy z częścią biurową, w stanie surowym otwartym, o powierzchni ok 1000 m2. Budynek usytuowany na działce ponad 1,0142 ha, objętej miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł273 m² 8 608,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja harmony homes & development prezentuje atrakcyjną ofertę kamienicy inwestycyjnej położonej w samym Centrum Gdańskiego Wrzeszcza - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

35,46 zł/m²251 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca pod działalność handlową, usługową, gastronomiczną lub biurową z szybkim dostępem do Trójmiasta? Ten nowo wybudowany obiekt w Różynach to doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł222,37 m² 10 343,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowa przestrzeń do remontu - gdańsk, wrzeszcz Wysokość pomieszczeń 3,21 m | Dwa balkony | 222 m | 1. piętro | Do własnej aranżacji ***** opis nieruchomości: lokal o powierzchni 222.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²14 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę niewielki ale gotowy lokal o powierzchni 14m2. Zlokalizowany w Gościcinie przy ulicy Żwirowej. Opis nieruchomości: nieruchomości znajduje się na parterze bliźniaka. Po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²19,70 m² 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Budynek biurowy w gdańskim Nowym Porcie przy ul. Na Zaspę w sąsiedztwie kilku nabrzeży portowych, 5 minut od tunelu pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł3 000 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:garaż wolnostojący

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży obiektu hotelowego, idealnego zarówno dla inwestorów poszukujących wszechstronnych możliwości wykorzystania w różnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij