dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 326 ogłoszeń

50,25 zł/m²24,85 m² 1 249 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wybierz swoje pomieszczenie biurowe według swoich potrzeb! Cena netto- zapraszam do kontaktu! lokalizacja: biura znajdują się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrzeszcz ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 147 zł57,66 m² 18 628,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni tak duży apartament W grano hotel Gdańsk Sobieszewo | 57,66 m | 2 przestronne pokoje | 2 łazienki | 1. piętro | Wykończony pod klucz | Gwarantowany zwrot 8,33% rocznie | Model 50/50 |.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²62,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy idealny na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej, nawet gastronomicznej. Posiada dwie witryny. Lokal znajduje się na terenie osiedla Chwarzno-Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego - parter, witryna, nowe budownictwo największe atuty Lokal w nowym budynku (2023 r.) Parter z wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 525 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,53 m² 15 244,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy 65 m położony na parterze budynku art deco w centrum Gdyni. Układ dostosowany do obecnego najemcy, lokal funkcjonuje operacyjnie i generuje dochód.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł600 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt w centrum Mrzezina, dojazd drogą asfaltową. Część handlowo - usługowa ( h=4,10m i 2,80m) o powierzchni całkowitej 300 m2 składa się z hali, warsztatu, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

85,92 zł/m²15,13 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal pod działalność medyczną - 15,13 m - Człuchów Nieruchomości Apartament oferują lokal do wynajęcia użytkowy o powierzchni 15,13 m , przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł475 m² 6 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dwu poziomowy Z witryną na ul. Łużycką W gdyni Z salą sprzedaży oraz pomieszczeniami biurowymi, duża piwnica. Lokal idealny pod lokal medyczny, edukacyjny. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego w atrakcyjnej części Sopotu, przy ul. Władysława Łokietka. To funkcjonalna przestrzeń o dużym potencjale, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

127,27 zł/m²220 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy premium | Jaśkowa Dolina | 220 m Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni doskonałą widoczność w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł440 m² 2 613,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona przy Trakcie św. Wojciecha, idealna pod działalność, biuro, hotel pracowniczy. Kwota.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²304,05 m² 14 594 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł147 m² 16 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta! restauracja w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal o pow.25m2 w Gdyni na Obłużu. Lokal znajduję się na parterze. Istnieje możliwość zrobienia witryny. W skład lokalu wchodzą pomieszczenie główne. Ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł341 m² 13 196,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł209 m² 4 784,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek biurowo-produkcyjno-handlowy zlokalizowany w Lęborku. Powierzchnia działki 427 m2, powierzchnia budynku 209 m2, w tym hala i pomieszczenia biurowe. Wysokość hali około.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 466,91 m² 4 013,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż prosperujący kompleks motoryzacyjno-usługowo-przemysłowy O powierzchni 2466 M2! doskonała oferta dla inwestora! wysoki standard obiektów - duża działka 12879 M2! obiekt: na.

Szczegóły ogłoszenia

4 410 000 zł780 m² 5 653,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna oferta inwestycyjna. Budynek wolnostojący w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Śródmieściu Gdyni w C.H. "Batory". Cena 3000zł netto/mc. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 663 000 zł1 741 m² 955,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowa w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy to obiekt 3-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony o powierzchni ponad 1 700 m2 został wybudowany w latach 80. XX wieku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²204,88 m² 32 781 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 204,88 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada się: -Open space -łazienka lokalizacja: centrum Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2000 m2, zabudowanej trzema obiektami.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²401,50 m² 25 896 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. W niniejszym biurowcu możemy wydzielić moduły O powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²201,32 m² 9 663 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

56,96 zł/m²79 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 79m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się na 1-piętrze 5-piętrowej kamienicy z windą z wejściem od ulicy głównej - Świętojańskiej /.

Szczegóły ogłoszenia

79,11 zł/m²79 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem - Chwarzno-Wiczlino, ul. Zaruskiego. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 79 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²147 m² 17 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod gastronomię w centrum Wrzeszcza 147 m2. Lokal znajduje się na parterze z dużymi witrynami z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł12 m² 2 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Wielkopolska 51 w Gdańsku. - uwaga! Możlwiość zakupu tylko i wyłącznie dla właścicieli mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²125,57 m² 6 906 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne biura w nowoczesnym budynku biurowo-magazynowym. Do wynajęcia są dwa, przestronne biura położone obok siebie, które znajdują się na II piętrze w nowoczesnym budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

27,05 zł/m²207 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem | tczew | ul. Armii krajowej | 207 M Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 207 m , usytuowany na 1. piętrze budynku o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²1 776 m² 106 560 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł55,70 m² 18 850,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Gdynia Wiczlino to najszybciej rozwijająca się dzielnica Gdyni. Aktualna liczba mieszkańców przekracza 16 000. Dobry dojazd do obwodnicy w 5 minut, oraz do centrum w 15 minut. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²73,66 m² 4 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem dwa sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 34,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem | 6 pokoi | parking | klimatyzacja | monitoring Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy z niezależnym wejściem, idealny dla firmy, biura projektowego, kancelarii, gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Lokal biurowo-usługowy na parterze obiektu apartamentowego Quattro Towers w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 65m2 bardzo dobrze doświetlony- witryny z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²206,06 m² 19 988 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Gdynia Śródmieście, plac Kaszubski! Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem pod restaurację (pełna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 178,4 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł827 m² 3 494,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne lokale handlowo-usługowe, idealne zarówno jako inwestycja jak i przestrzeń pod działalność własnej firmy. Lokal nr 1: parter Lokal nr 2: i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

57,69 zł/m²260 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu dwupoziomowego lokalu użytkowego o powierzchni 260 m2, w pięknej kamienicy, zlokalizowanej w samym sercu miasta, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 170,9 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij