dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

110 zł/m²45 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Wejście od ulicy, a drugie od podwórza. Dwie toalety. Elastyczny w kształtowaniu przestrzeni (ścianki łatwe do usunięcia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

140 zł/m²25 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja Sopot Aleja Niepodległości 769 Lokal z witryną od ulicy i wejście reklama firmy. Biznes lokalizacja w Sopocie pkp Turyści skm Studenci lub na biuro Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

31,39 zł/m²223 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn 223 m - Gdańsk, ul. Oliwska Oferujemy przestrzeń magazynową o powierzchni 223 m w budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Gdańsku, nowym Porcie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

55 zł/m²21 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu atrakcyjnych pomieszczeń biurowych o w budynku biurowym virgo. Uwaga! W budynku dostępne są inne pomieszczenia biurowe o różnym metrażu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jasińskiego

Tczew,pomorskie

179 000 zł34 m² 5 264,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Tczewie przy ulicy Jasińskiego. Lokal posiada wejście z głównego ciągu komunikacyjnego, gdzie znajdziemy wiele różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

71,88 zł/m²16 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem. Wynajem 1150 zł brutto plus opłaty 750 zł brutto. Całkowity koszt wynajmu z opłatami miesięcznie wynosi 1900 zł (w tym 23% vat). Kaucja 1900 zł. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krótka

Pruszcz Gdański,pomorskie

35 000 zł24 m² 1 458,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu handlowego o powierzchni 24m2 znajdującego się w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Krótkiej, na terenie targowiska miejskiego. Lokal posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rynek

Kościerzyna,pomorskie

77,46 zł/m²71 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Prezentujemy Państwo ofertę najmu 5 lokali usługowo-handlowych w doskonale położonej Galerii grunau w sercu Kościerzyny. Nowo wybudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Sopot,pomorskie

10 970 000 zł717 m² 15 291,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Wizualizacje Propozycje na hotel, gabinety lekarskie, gastronomia, kancelaria, biura. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nowo powstała kamienice w sercu Sopotu, kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Sopot,pomorskie

10 970 000 zł717 m² 15 291,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

56 zł/m²192 m² 10 752 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest najem długoterminowy lokalu na trzecim piętrze Centrum Kwiatkowskiego w ścisłym Centrum Gdyni okolica Skrzyżowanie ulic Władysława IV i 10 Lutego to absolutne centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Struga

Gdańsk,pomorskie

88,25 zł/m²54 m² 4 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem z dużymi witrynami na Osiedlu Traffic. Najważniejsze atuty lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiejnowoczesny i elegancki design zapewniający wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z sali sprzedaży około 90m2, dwóch magazynów i zaplecza z toaletą. Mieści się na parterze kamienicy. Posiada witryny od strony ulicy i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kalinowa

Gdańsk,pomorskie

75 zł/m²25 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy/użytkowy o powierzchni 25 m2 w samym sercu dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja pomiędzy ulicą Kartuską, kalinową i Lubczykową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Lęborska

Gościcino,pomorskie

23,81 zł/m²630 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Nieruchomości westate prezentuje atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnej hali magazynowej przestrzeni stworzonej z myślą o rozwoju Twojego biznesu i pełnej elastyczności wobec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żwirki

Tczew,pomorskie

60 zł/m²35 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę lokalu na sprzedaż w Tczewie w centrum handlowym "manhattan". Lokal o powierzchni 35 m2 dzięki wysokim, szklanym witrynom jest on bardzo ekspozycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Cedry Małe

Cedry Małe,pomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żwirki

Tczew,pomorskie

150 000 zł23 m² 6 437,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę lokalu na sprzedaż w Tczewie w centrum handlowym "manhattan". Lokal posiada wejście z głównego ciągu komunikacyjnego, gdzie znajdziemy wiele różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

45 zł/m²1 134 m² 51 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest najem długoterminowy lokalu na pierwszym piętrze Centrum Kwiatkowskiego w ścisłym Centrum Gdyni okolica Skrzyżowanie ulic Władysława IV i 10 Lutego to absolutne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł136 m² 6 969,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny o dużym potencjale komercyjnym, położony w dobrze widocznej lokalizacji z bezpośrednim dostępem od ulicy. Kamienica położona na działce 133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Gdańsk,pomorskie

73 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Derdowskiego

Jastrzębia Góra,pomorskie

3 150 000 zł560 m² 5 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:garaż wolnostojący

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Świetna lokalizacja 100 metrów od plaży i morza w Jastrzębiej Górze - nadmorski pensjonat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

67,27 zł/m²55 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. 55m2 w Chwaszczynie przy głównej drodze krajowej, dobrze wyeksponowany. Lokal jest na parterze z witryną w budynku usługowym. Wejście do lokalu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

47,67 zł/m²43 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia śródmieście! Nowoczesną powierzchnię biurową w Centrum Gdyni ,ul. 10-lutego w biurowcu przy ul. Szkolnej 10 o powierzchni około 43m2 Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²45 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

72,73 zł/m²44 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy 45 m - Gdańsk, ul. Kościuszki / Hallera Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy z wejściem bezpośrednio z ulicy, położony w bardzo dobrze widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

23,04 zł/m²2 170 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kluczowe atuty: - doskonała lokalizacja: zaledwie 1,9 km od Obwodnicy Trójmiasta - Powierzchnia: 2170 m kompleksowej przestrzeni magazynowo-biurowej - Idealna infrastruktura dla firm transportowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Słupsk

Słupsk,pomorskie

49,50 zł/m²62 m² 3 052 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny na wynajem 61,65 m2 - Złota kamienica Słupsk. Przedstawiamy ofertę dotyczącą wynajmu pomieszczenia biurowo/usługowego o powierzchni 61,65 m2, znajdującego się na terenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

25,41 zł/m²224 m² 5 691 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Szczegóły oferty: typ nieruchomości: pomieszczenie magazynowe wysokiego składowania - Powierzchnia: 224 m - Poziom: 2. piętro - Dostęp: winda towarowa Udogodnienia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Malbork,pomorskie

15,56 zł/m²71 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Oferujemy do wynajęcia w pełni działający lokal usługowy o powierzchni 70,7 m , zlokalizowany w centrum Malborka przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

69 zł/m²116 m² 7 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowo-usługowej w samym centrum handlowej dzielnicy miasta Gdańsk: kluczowe atuty: - elastyczność aranżacji dzięki otwartej przestrzeni. - naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo/usługowy o powierzchni 54 m w bardzo dobrej lokalizacji. Dla wynajmującego istnieje możliwość podnajmu pomieszczeń/stanowisk/kabin. Lokalizacja: bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Gdańsk,pomorskie

3 675 210 zł162 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal komercyjny w świetnej lokalizacji gotowy do odbioru. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

69,57 zł/m²115 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 115m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze z 4-podwójnymi dużymi witrynami i wejściem od ulicy głównej przy ul. Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

127,27 zł/m²110 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które przyciąga wzrok i zaprasza klientów w samym sercu Gdańska? Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji, łączący doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

720 000 zł35 m² 20 408,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal w atrakcyjnym Śródmieściu Gdyni. Atrakcja dla inwestora pasywnego lub przedsiębiorcy chcącego prowadzić działalność W lokalu okolica Ulica 3-go Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²1 200 m² 29 999 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: -blisko centrum Gdańska -na doskonale skomunikowanej trasie - Trasie Sucharskiego prowadzącej do terminala kontenerowego i Obwodnicy Południowej Gdańska (s7, s6, a1). Powierzchnia hali:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

130,61 zł/m²49 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy