dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

487 723 zł35 m² 13 875,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowy apartament roi 29,64% w 3 lata | Wyspa Sobieszewska - rezerwat przyrody i jedna z najczystszych plaż w Polsce | Luksusowa inwestycja z basenem, placem zabaw i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morelowa

Rumia,pomorskie

996 600 zł142 m² 7 026,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Morelove Domy to inwestycja dla osób, które szukają równowagi między spokojnym miejscem do życia a szybkim dostępem do Trójmiasta. Kameralne osiedle powstaje w otoczeniu niskiej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

60 zł/m²34 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij nowoczesną powierzchnię biurową w Gdyni, zlokalizowaną w dogodnej lokalizacji, idealnej dla Twojego biznesu! Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w Gdyni? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Za Murami

Gdańsk,pomorskie

6 600 000 zł280 m² 23 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica inwestycyjna W historycznym centrum gdańska Gdańsk Old Town | Bliskość zabytków | Butikowy apart-hotel | Dochodowa inwestycja | Prestiżowa lokalizacja |nieruchomość Premium *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świdnicka

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Świdnickiej. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kolejowa

Banino,pomorskie

52,94 zł/m²68 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w Baninie ul. Lipowa / Kolejowa Szukasz miejsca, które samo zapracuje na Twoją rozpoznawalność? Ten narożny lokal o powierzchni 68 m kw to idealny adres na biuro, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Kartuzy,pomorskie

1 455 636 zł85 m² 17 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe w Kartuzach, ul. Dworcowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego w prestiżowej inwestycji w Kartuzach. To wyjątkowe miejsce o doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

49,29 zł/m²140 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Takich ofert nie ma wiele! Znakomicie zlokalizowany 6-pokojowy lokal do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej o powierzchni 140m2. Wejście do lokalu z dwóch stron, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

990 000 zł84 m² 11 785,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas na sprzedaż lokal usługowy w sercu Gdyni - wejście od ul. Świętojańskiej i Władysława IV.! topowa lokalizacja, która pracuje na Twój sukces - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdynia,pomorskie

70 zł/m²54 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia świetnie wyeksponowane nowoczesne lokale biurowo-handlowo-usługowe z dużymi witrynami o powierzchniach 40-55 m2 w doskonałej lokalizacji w Gdyni Wiczlino, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

1 063 300 zł106 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Z potencjałem podziału na dwa niezależne lokale unikalna inwestycja dla biznesu W kartuzach Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego lokalu użytkowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

5 383 000 zł538 m² 10 002,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

41,38 zł/m²145 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek 1-kondygnacyjny, autonomiczna część większego budynku z oddzielnym wejściem, składający się z 5 wewnętrznych pomieszczeń o łącznej powierzchni 145m2+ użytkowanie placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

949 000 zł92 m² 10 371,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż słoneczne i przestronne biuro na Oksywiu, ul. Nasypowa, położone na parterze, tuż obok wejścia do klatki. Nieruchomość: połączone z dwóch mieszkań (nadal dwa osobne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 580 000 zł350 m² 4 514,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w dobrze skomunikowanej części Gdyni - Pogórzu Górnym. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających domu w komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

37,50 zł/m²400 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks pomieszczeń produkcyjnych (zwarta zabudowa) Budynki 1-kondygnacyjne o łącznej powierzchni 400m2 i wysokości 3,50m. Ponadto ,kompleks posiada bezpośrednie sąsiedztwo z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Pucka

Jastrzębia Góra,pomorskie

11 999 000 zł6 764 m² 1 773,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: hotel neptun - Jastrzębia Góra Kompleks hotelowy z koncepcją rozbudowy w prestiżowej lokalizacji nad morzem Szanowni Inwestorzy, szanowni Hotelarze, prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdynia,pomorskie

50,52 zł/m²97 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Śródmieście ul.Świętojańska - 94 m- 1 piętro- 6 pokoi. Lokal użytkowy, w każdym pokoju umywalka, przygotowany na gabinety estetyczne, lub stomatologiczne. Idealny lokal użytkowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

1 070 000 zł78 m² 13 693,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy z ogródkiem | Gdynia Redłowo | ul. Powstania Styczniowego Parter | 70,6 m + ogródek 127 m | Osiedle Kępa Redłowska | 2 niezależne wejścia Na sprzedaż atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

50,76 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 19,70 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Wazów

Człuchów,pomorskie

515 500 zł77 m² 6 671,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy - świetna inwestycja w sercu Człuchowa! Ofert tylko w naszym biurze! Oferujemy przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 77 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

29,79 zł/m²94 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia w znakomitej lokalizacji Rumi. Powierzchnia 94m2 - 2800zł/mc netto lub 188m2- 5600zł/mc netto. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne. Istnieje możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

105 000 zł39 m² 2 673,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,przymorze'. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

45,71 zł/m²70 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

31,20 zł/m²125 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Lokal do własnej aranżacji o powierzchni 125m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w bocznej uliczce przy ul. Abrahama na parterze kamienicy z podjazdem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

100 000 zł6 m² 16 103,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej, jednego z najbardziej pożądanych i prestiżowych adresów w Gdańsku, szafarni Waterfront.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Morska

Reda,pomorskie

84,83 zł/m²29 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal użytkowy o powierzchni 29 m2, na parterze z witrynami, położony na Osiedlu Aquasfera w Redzie. Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

35 zł/m²520 m² 18 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn/hala 520 m2 na wynajem Gdańsk-Letnica. Oferta magazynu o powierzchni 520 m2, zlokalizowana na terenie Śnieżnej w Gdańsku Letnicy Obiekt znajduje się na terenie zamkniętym. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kościerska

Nowa Karczma,pomorskie

41,38 zł/m²29 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 29m2 w Centrum Handlowym kabe w Nowej Karczmie. Lokal znajduje się na piętrze. Doskonały lokal na gabinet, biuro, siedzibę firmy, w budynku winda, internet, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

45,16 zł/m²155 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek 1-kondygnacyjny, autonomiczna część większego budynku z oddzielnym wejściem, składający się z 5 wewnętrznych pomieszczeń o łącznej powierzchni 155m2.Oferowany obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

92,59 zł/m²81 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

29,95 zł/m²32 m² 958 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na parterze budynku z windą nowoczesnego budynku biurowo- usługowego. Położony w Nowym Porcie Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i pokoju socjalnego. Wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kasprowicza

Sztum,pomorskie

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajduje się w miejscowości Sztum przy ulicy z parkingiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

784 000 zł71 m² 10 995,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: mieszkanie z dużym potencjałem, zadbana kamienicabardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrzeszcza Obecny układ mieszkania: obecny układ: 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Sopot,pomorskie

171,02 zł/m²11 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddziale Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia do wynajęcia ofertę lokalu handlowo - usługowego na dworcu w Sopocie. Taka lokalizacja sprawia, że lokal jest łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

42 zł/m²194 m² 8 169 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zobacz, jak wygląda Twoje nowe biuro! Szukasz biura, które zrobi wrażenie na Twoich klientach i zmotywuje zespół do działania? Ten przestronny, jasny lokal to idealne miejsce dla Twojej firmy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Wojska Polskiego

Malbork,pomorskie

53,08 zł/m²263 m² 13 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu atrakcyjnej powierzchni usługowo-handlowej o powierzchni 263m2 zlokalizowanej w Centrum Handlowym Fort Piaski w Malborku. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

81,97 zł/m²122 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal gastronomiczny W samym sercu sopotu - ul. Grunwaldzka Topowa lokalizacja | Powierzchnia 122 m | Brak odstępnego | Funkcjonalne zaplecze | Duże witryny ***** opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

39,71 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia biurowo-usługowa w Gdańsku, dzielnica Matemblewo. Do dyspozycji najemcy powierzchnia typu "open space" położonymi na II piętrze budynku biurowego. Lokal o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij