dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 341 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojskiego

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł86 m² 11 034,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przytulny dom wolnostojący | gdańsk wzgórze mickiewicza | ul. Wojskiego Szukasz domu w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska, z potencjałem do zamieszkania lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Stefana Batorego

Gdynia,pomorskie

11 €/m²103 m² 1 137 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

97 zł/m²21 m² 2 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w świetnym punkcie Gdyni, w budynku w całości przeznaczonym pod biura. Obiekt położony w prestiżowym otoczeniu, w sąsiedztwie dużych firm, takich jak Chipolbrok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

54,43 zł/m²266 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy - idealny na wiele działalności Powierzchnia: 266,4 m Dostępność: od listopada Lokalizacja:w sąsiedztwie znanych marek - Biedronka, rossmann, kik, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Myśliwska

Gdynia,pomorskie

749 000 zł70 m² 10 633,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż - lokal użytkowy Z najemcą "żabka" - gdynia, wielki kack Lokal z długoterminowym, stabilnym najemcą - gotowa inwestycja! lokalizacja: gdynia - Wielki Kack, ul. Myśliwska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

121,62 zł/m²74 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o pow.74 m2 w Gdańsku na Żabiance. Lokal znajduję się na parterze w obiekcie usługowo-handlowym w pobliżu stacji skm Gdańsk Żabianka. W tym lokalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Gdynia,pomorskie

32 zł/m²50 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Hutniczej, w otoczeniu budynków o przeznaczeniu biurowo - magazynowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42 zł/m²232 m² 9 739 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro położone w centrum Gdyni, idealne pod oddział lub siedzibę firmy. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu kamienic biurowych i budynków administracji publicznej, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z sali sprzedaży około 90m2, dwóch magazynów i zaplecza z toaletą. Mieści się na parterze kamienicy. Posiada witryny od strony ulicy i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

102,38 zł/m²57 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do przejęcia w pełni wyposażony cocktail bar zlokalizowany przy ulicy Szerokiej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części gdańskiego Starego Miasta. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

78,41 zł/m²88 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal komercyjny w Starogardzie Gdańskim ul. Jana Pawła II Powierzchnia: 88 m Lokalizacja: starogard Gdański, ul. Jana Pawła II Oferujemy na wynajem przestronny lokal komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Żarnowska

Żarnowska,pomorskie

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Przestronny dom z dodatkowym domkiem letniskowym - idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

48 zł/m²50 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z dwóch dużych pomieszczeń, jednego mniejszego, korytarza i łazienki Mieści się na parterze budynku biurowo-usługowego. Lokal jest bardzo dobrze widoczny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Suchanino. Powierzchnia lokalu: 70 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. Dotychczas lokal był użytkowany jako żłobek. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Bojano

Bojano,pomorskie

34 zł/m²100 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal do wynajęcia o pow. 100m2 w Bojanie przy głównej drodze krajowej, dobrze wyeksponowany. Lokal jest na parterze z witryną w prywatnym domu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

53 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 28,20 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Gdynia,pomorskie

55 zł/m²128 m² 7 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w świetnym punkcie Gdyni, w budynku w całości przeznaczonym pod biura. Obiekt położony w prestiżowym otoczeniu, w sąsiedztwie dużych firm, takich jak Reuters, prokom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

53 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 37,80 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Barkocin

Barkocin,pomorskie

579 230 zł115 m² 5 023,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca punkt małej gastronomi położony w miejscowości Barkocin gmina Kołczygłowy w obrębie resortu wypoczynkowego Kaszubska Ostoja. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

47,56 zł/m²72 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! lokalizacja Lokal znajduje się w Gdyni Witomino przy ulicy Chwarznieńskiej. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego, obwodnicy i estakady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Smoluchowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 085 365 zł162 m² 18 999,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal o powierzchni 162 m w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji - z myślą o biznesach, które cenią sobie reprezentacyjny adres, komfort i jakość wykonania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Abrahama

Pogórze,pomorskie

31,97 zł/m²61 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 61m2 na Pogórzu przy ul. Abrahama. Lokal znajduję się na niskim parterze. Składa się z pomieszczeń głównych, zaplecza i toalety. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

31,39 zł/m²223 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn 223 m - Gdańsk, ul. Oliwska Oferujemy przestrzeń magazynową o powierzchni 223 m w budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Gdańsku, nowym Porcie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

129 zł/m²85 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Wyspie Spichrzów. Mieści się na parterze. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Miejsce na reklamę. Przystosowany do działalności gastronomicznej z dużym zapleczem, drogą dostaw, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tuwima

Słupsk,pomorskie

18,42 zł/m²19 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajmu garaż murowany w dobrym stanie, w Słupsku przy ul.Tuwima w centrum miasta. Powierzchnia około 20m2. Garaż suchy, prąd, brama antywłamaniowa. Czynsz 350zł plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lipowa

Koszwały,pomorskie

40,32 zł/m²620 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działka o powierzchni 2600m2(większość to plac utwardzony płytami) Obiekt składa się z 2 budynków Główny budynek 504m2 biuro, magazyn(2 stanowiska dla 0aut osobowych bez kanału).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Raciborskiego

Gdańsk,pomorskie

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy - w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny. Lokal o powierzchni ok. 35 m2 w pełni wyposażony na potrzeby prowadzenia działalności stomatologicznej. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mariacka

Gdynia,pomorskie

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na parterze z osobnym wejściem, o powierzchni 50 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod np. salon beauty, czy gabinet lekarski. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

75 zł/m²38 m² 2 881 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy/użytkowy o powierzchni 38,41 m2 w samym sercu dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja pomiędzy ulicą Kartuską, kalinową i Lubczykową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

80 zł/m²22 m² 1 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na wynajem Gdańsk Śródmieście 21,50 m2. Biuro o powierzchni 21,50 m2, dostępne do wynajmu od 1 lutego 2024 r. Lokal znajduje się w budynku czteropiętrowym w centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

44,44 zł/m²135 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Budynek 1-kondygnacyjny, autonomiczna część większego budynku z oddzielnym wejściem o powierzchni 135 m2, w skład którego wchodzą: - 4 pomieszczenia - łazienka - pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Sopot

Sopot,pomorskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o pow 60m2 - Sopot Kamienny Potok. Lokal znajduję się na parterze w zadbanym i dobrze utrzymanym budynku z 2006r., na terenie zamkniętym. Układ lokalu gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Borzytuchom,pomorskie

39,81 zł/m²314 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowy borzytuchom, centrum Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany lokal handlowo-usługowy w centrum Borzytuchomia, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

29,95 zł/m²60 m² 1 797 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem Gdańsk Nowy Port 60 m2. Pomieszczenie biurowe znajduje się na terenie obiektu przy ul. Oliwskiej Lokal znajduje się na 3 piętrze. Koszty: miesięczny czynsz wynajmu 29,95 zł netto /1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale Grodzkie

Gdańsk,pomorskie

4 374 000 zł243 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy budynek biurowy w Centrum Gdańska o powierzchni 243m. To oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do prowadzenia swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

46,59 zł/m²234 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia działająca restauracja na rynku w Kościerzynie. Lokal dwu-poziomowy z możliwością zrobienia 4 pokoi na trzecim piętrze. Powierzchnia 234 m2, po generalnym remoncie w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Architektów

Gdynia,pomorskie

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni 50 m z możliwością powiększenia do nawet 150 m w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Karnowskiego

Wejherowo,pomorskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy o powierzchni 80m2 przy ulicy Karnowskiego w Wejherowie. czynsz za miesiąc 4000 zł + opłaty media + kaucja Lokal znajduje się w widocznym miejscu, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

90,91 zł/m²33 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 33 m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pomieszczenie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 32 m2. Dostępny od zaraz. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

37,91 zł/m²422 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Na wynajem lokal handlowo-usługowy - Rumia, przy głównej trasie Gdynia-Wejherowo. ul Grunwaldzka Największe atuty: - parter budynku - doskonała ekspozycja przy głównej ulicy -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij