dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zator-Przytockiego

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł45 m² 14 000,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 44,64 m Gdańsk Wrzeszcz! Lokalizacja: ul. Przytockiego (przedłużenie ul. Dmowskiego), centrum Wrzeszcza Cena: 625 000 zł Powierzchnia: 44,64 m Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wojskiego

Gdańsk,pomorskie

939 000 zł65 m² 14 446,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal w Gdańsku Wzgórze Mickiewicza- idealny na biuro, kancelarię, gabinet fizjoterapii lub mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w formie wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Żukowo,pomorskie

31,58 zł/m²190 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Lokal na wynajem w Żukowie | 190 m + działka 805 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z sali sprzedaży około 90m2, dwóch magazynów i zaplecza z toaletą. Mieści się na parterze kamienicy. Posiada witryny od strony ulicy i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

41,38 zł/m²145 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek 1-kondygnacyjny, autonomiczna część większego budynku z oddzielnym wejściem, składający się z 5 wewnętrznych pomieszczeń o łącznej powierzchni 145m2+ użytkowanie placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Sopot,pomorskie

4 400 000 zł660 m² 6 671,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: - bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja, przy głównej trójmiejskiej arterii, skrzyżowanie ul. Smolnej oraz Niepodległości - formalnie 2 nieruchomości, które mogą być połączone jako jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Sopot,pomorskie

201,78 zł/m²273 m² 55 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: to doskonała propozycja dla restauratorów, którzy chcą stworzyć w Sopocie wyjątkowe, niepowtarzalne miejsce w najbardziej prestiżowej lokalizacji miasta - w Promenadzie Sopockiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Lubiatowo

Lubiatowo,pomorskie

2 250 000 zł693 m² 3 246,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalizacja Lubiatowo położone jest na terenie Pobrzeża Kaszubskiego, w malowniczej okolicy nad brzegiem morza, pomiędzy Łebą a Dębkami. Miejscowość położona jest ok. 80 km od lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Spokojna

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 950 000 zł551 m² 8 983,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty: wielofunkcyjny obiekt komercyjny, znajdujący się na działce o powierzchni 625 m.kw. Nieruchomość przygotowana do funkcjonowania szkoły prywatnej, przedszkola, żłobka lub do naniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Karwia,pomorskie

8 500 000 zł650 m² 13 076,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pracujący pensjonat w Karwii, 5 minut spacerem (400m) od jednej z najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem. Obiekt posiada 27 pokoje- dwu i czteroosobowe oraz dwa apartamenty. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Miszewo,pomorskie

4 990 000 zł671 m² 7 431,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty: bardzo dobra lokalizacja obiektu, znajdującego się przy głównej drodze prowadzącej z Żukowa do Chwaszczyna. Zjazd z trasy dk 20, bezpośrednio na teren nieruchomości. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Kwidzyn,pomorskie

1 090 000 zł373 m² 2 923,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Historyczna obiekt w centrum Kwidzyna, idealna inwestycja dla firmy lub organizacji. Budynek posiada klimatyczną salę bankietową oraz możliwy do zaadoptowania na cele mieszkalne strych. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Słupsk

Słupsk,pomorskie

230 000 zł52 m² 4 406,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowo-biurowy os. Niepodległości w Słupsku. Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu o powierzchni 52,20 m , zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mariacka

Gdynia,pomorskie

66,67 zł/m²450 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na 3 piętrach reprezentacyjnego budynku o powierzchni 450 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod profesjonalne biuro w miejskim stylu bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojska Polskiego

Słupsk,pomorskie

1 090 000 zł99 m² 10 983,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość na rynku słupskim. Oferta bezpośrednio od właściciela. Możliwy wynajem lokalu w cenie 7900zł/mc. Lokal znajduje się zrewitalizowanej w 2023 roku kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

45 zł/m²290 m² 13 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala wybudowana w 2000r. Obiekt magazynowo -usługowy z częścią socjalno-biurową Hala: - posadzka terakota - Jedno z pomieszczeń o pow 150m2 i w bramą wjazdową ma 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wały Piastowskie

Gdańsk,pomorskie

0,13 zł/m²800 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Liceum Ogólnokształcące spartakus w Gdańsku oferuje możliwość wynajmu sal dydaktycznych w centrum Gdańska ul. Wały Piastowskie 1, (zabudowa niska Zieleniaka , oddzielne wejście od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

31,25 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

117,65 zł/m²26 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal z witryną 25,5 m2 w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. św. Piotra w Gdyni Śródmieściu Lokalizacja: doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Spokojna

Pruszcz Gdański,pomorskie

45,37 zł/m²551 m² 24 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lubczykowa

Gdynia,pomorskie

1 690 000 zł265 m² 6 377,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: budynek w pobliżu węzła komunikacyjnego S6 i S7, co zapewnia szybki dostęp do głównych arterii Trójmiasta oraz znacząco zwiększa wygodę poruszania się po mieście. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Sopot,pomorskie

102 zł/m²490 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: lokal usługowy w najbardziej prestiżowej lokalizacji miasta - w Promenadzie Sopockiej, prestiżowej galerii kulturalno-usługowej. Lokalizacja: lokal znajduje się na 1 piętrze galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja ks. Józefa Waląga

Pruszcz Gdański,pomorskie

38,67 zł/m²75 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu bezczynszowy lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w centrum Pruszcza Gdańskiego przy Alei Waląga 8. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

104,91 zł/m²64 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

200,70 zł/m²112 m² 22 531 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najpiękniejszy i najdroższy adres Gdańska, gdzie okolica oferuje szeroki wybór hoteli, najlepszych restauracji, apartamentów, pubów i klubów, znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

99,68 zł/m²93 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 93,30 m na parterze z witryną - ul.Letnicka, Gdańsk Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 93,30 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

48,72 zł/m²39 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest powierzchnia magazynowa o wielkości 39m2, znajdująca się przy ul. Grunwaldzkiej 205/209 w Gdańsku. Koszt wynajęcia: czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pogórze

Pogórze,pomorskie

93,02 zł/m²43 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zdjęcia umeblowanego salonu są wizualizacją, reszta zdjęć odzwierciedla aktualny stan; lokal jest nowy. Lokal mieści się w popularnym ciągu handlowo-usługowym, który odwiedzają zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

111,40 zł/m²49 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 49,37 m na parterze z witryną - ul.Letnicka, Gdańsk Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni niespełna 50m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hubala

Gdańsk,pomorskie

2 490 000 zł199 m² 12 537,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty świetna lokalizacja, szerokie możliwości adaptacji do różnorodnych potrzeb, duża działka Lokalizacja, komunikacja Budynek zlokalizowany na Strzyży, zaledwie 800 m od słynnego Garnizonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Gdańsk,pomorskie

6 100 000 zł600 m² 10 166,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty Przedmiotem sprzedaży jest całoroczny pensjonat działający w trybie hotelowym wraz z know-how biznesowym, zlokalizowany pomiędzy centrum Gdańska a lotniskiem. Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

50,68 zł/m²73 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 73 m2, położony przy ul. Grunwaldzkiej 205/209 w Gdańsku, w ciągu komunikacyjnym na stację skm Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

78,57 zł/m²14 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni ok. 14 m2, położony przy ul. Grunwaldzkiej 205/209 w Gdańsku, w ciągu komunikacyjnym na stację skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Gdańsk,pomorskie

1 959 000 zł170 m² 11 523,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Budynek usługowo-mieszkaniowy | 2 wejścia | Gdańsk Atuty: 170 metrowy budynek z potencjałem w doskonałej lokalizacji - przy ruchliwej ulicy. Aktualnie podzielony na dwie części. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 20m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się na półpiętrze przy ul. Świętojańskiej w zabytkowej dobrze utrzymanej kamienicy z 1931r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

953 235 zł83 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal usługowy z rynku pierwotnego - idealny do własnej aranżacji oraz wydzielenia przestrzeni. - idealny pod Twój biznes- zapytaj o szczegóły - Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem elegancki i odświeżony lokal usługowy o pow. ok 20m2 w doskonale utrzymanej, zabytkowej kamienicy z 1931 r. na ul. Świętojańskiej w Gdyni. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dolna Brama

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł102 m² 9 807,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny 3-pokojowy lokal z duszą, położony na kameralnej i cichej uliczce w okolicach bastionów, tuż przy Motławie. Atuty: lokal/mieszkanie w stanie deweloperskim, po generalnycm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Sopot,pomorskie

118,11 zł/m²254 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Luksusowy lokal użytkowy pełniący funkcje gabinetu medycznego lub kliniki z niezbędnymi pozwoleniami, atestami oraz wyposażeniem w Sopocie Dolnym. Atuty Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Rodowo Małe

Rodowo Małe,pomorskie

16 200 000 zł3 500 m² 4 628,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy obiekt położony w malowniczej okolicy z linią brzegową jeziora Dzierzgoń. Atuty: pokaźna nieruchomość położona na działce o powierzchni niespełna 3,8ha. Na kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mariacka

Gdynia,pomorskie

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na 1 piętrze o powierzchni 120 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod profesjonalne biuro w miejskim stylu bądź lokal handlowo-usługowy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij