dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

Rynek pierwotny

329 723 zł26,17 m² 12 599,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,18 m² 16 188,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wzgórze Magellana, górny Wrzeszcz | 43,18 m | 699 000 zł Są mieszkania urządzane pod sprzedaż. I są takie jak to - kształtowane przez lata, z myślą o prawdziwym zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł67,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Urok i przestrzeń, 3 pokoje z tarasem Położone przy klimatycznej ulicy Jana Husa 14, w bezpośrednim sąsiedztwie Olivia Business Centre, to mieszkanie stanowi idealne połączenie miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy nowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowym apartamentowcu. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42,80 m² 14 929,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrzeszcz to jedna z najstarszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Położony w centralnej części miasta, stanowi ważne centrum handlowe, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

927 000 zł70,20 m² 13 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Unikat: 70 m z widokiem na morze - tuż przy Ergo Arenie (ul. Gospody) Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na mapie Gdańska. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,50 m² 12 015,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w Gdańsku w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Nie płacisz prowizji Gdańsk ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,34 m² 43,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie na Pustkach Cisowskich! Najem okazjonalny Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2, położone na 4 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,20 m² 10 401,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas! Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20 m na prestiżowym Osiedlu Modre w Straszynie. Lokalizacja: osiedle Modre - najbardziej prestiżowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w inwestycji premium w samym centrum Gdańska. Atuty: dostęp do najlepszych restauracji, bliskość atrakcji turystycznych, m.in. Muzeum II wojny światowej, dostęp do strefy saun,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł164 m² 8 530,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem ok. 80 m i garażem Gdynia Dąbrowa atuty - idealna alternatywa dla domu dla rodziny - duży taras ok. 80 m z widokiem na las - dodatkowe pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,60 m² 47,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tatarczanej 10, dostępne od maja. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrzę czeropiętowego bloku (bez windy). Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 620 zł49 m² 15 767,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 000 zł536,99 m² 22 160,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1999

Unikatowa lokalizacja W sopocie dolnym Bliskość morza | Zakup inwestycyjny | 6 mieszkań | Lokal na parterze ***** opis budynku: budynek w prestiżowej lokalizacji Sopotu stanowi wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,22 m² 10 777,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Siedlce) o powierzchni użytkowej 60,22 m2. W jego skład wchodzą: - 4 pokoje (16,17 m2; 10,85.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,60 m² 9 885,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Możliwość kupna przez cudzoziemca. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego bez nakładów finansowych. Budynek położony w Gdyni Obłuże w pobliżu zaplecze sklepów, szkoła, przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 963 zł49,03 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie inwestycyjne 49,03 m Oferta ze stawką 23% vat, co umożliwia pełne odliczenie podatku dla inwestora. Lokal obejmuje jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon/taras,.

Szczegóły ogłoszenia

682 900 zł43,25 m² 15 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,82 m² 11 621,84 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł47,87 m² 10 841,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym dom, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu w trybie najmu okazjonalnego mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze bloku przy ul. Wyszyńskiego. To miejsce emanuje przytulnością i funkcjonalnością zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł62 m² 14 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Atuty: - metraż: 61,46 m - Mieszkanie w cichej części Śródmieścia, blisko gdańskiej starówki - Po remoncie, jasne i gotowe do zamieszkania lub wynajmu - Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł72 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna przestrzeń w sercu Gdyni! - Lokal pod Gdynia, ul. Partyzantów | 72 m | Parter | Dostępny od września 2025 Materiały wizualne zawierają propozycję aranżacji przestrzeni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hot oferta W pepprhouse! atuty nieruchomości: - nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, - inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl, - wysoki standard wykończenia i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł73,69 m² 7 517,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Wejherowo, ul. Św. Jacka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m2, położone na 1 piętrze zabytkowej kamienicy z 1878 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna oferta W ,kaskadzie redłowskiej'. Atrakcyjny apartament Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem,gotowy do wprowadzenia lub najmu. Nowoczesny apartamentowiec Z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł33 m² 25 757,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Atuty: doskonała lokalizacja Gdynia Śródmieście, propozycja idealna zarówno dla własne cele mieszkaniowe jak i na wynajem krótko i długoterminowy. Lokalizacja: inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,70 m² 13 323,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,7 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu. Lokal mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest samodzielne mieszkanie W nowym murowanym domku 30 mkw. plus 7 mkw antresoli na tzw. Przymorzu małym. Domek znajduje się na tyłach posesji na której stoi dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.74 m w miejscowości Pogórze przy ul. Tadeusza Kościuszki. Atuty nieruchomości: zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, słoneczne, dwustronne, środkowe z dużym balkonem oraz rewelacyjnym widokiem na panoramę osiedla, lokal położony na 8 piętrze w wieżowcu z odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Komfortowe 3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Kartuz | Wysoki standard. Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji i bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł59,30 m² 12 984,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,30 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Piecki-Migowo (morena) Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na parterze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł40 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gdańska - idealne mieszkanie inwestycyjne! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł53,25 m² 16 150,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł49,70 m² 12 676,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,98 m² 12 006,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w południowej dzielnicy Gdańska dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia