dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 000 zł43 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43m2, położone na 2 piętrze, z balkonem. Bdb lokalizacja- blisko skm, uniwersytet Morski. Przed blokiem, na terenie należącym do wspólnoty, bezpłatne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pelplińska

Gdynia,pomorskie

1 950 zł47 m² 41,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia odnowione, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie w nowszym budynku na osiedlu Zofijówka w Gdyni Leszczynkach wraz z miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem i widokiem na morze. Wokół las, korty tenisowe. Świetna lokalizacja, bardzo blisko na bulwar nadmorski i do centrum miasta. Mieszkanie jest w pełni umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpunara

Gdynia,pomorskie

399 000 zł36 m² 11 037,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gdynia Pogórze. Przytulne 2 pokoje z widokiem na morze. Umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie. Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł50 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na ulicy Suchej, na osiedlu Nowa Letnica, blisko stadionu pge Arena i czerwonego mostu. Dobry dojazd do centrum, również od strony Brzeźna, 3 minuty do tunelu pod Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł36 m² 18 314,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 36,31 m , zlokalizowanego na 1. piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Malbork,pomorskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konopnickiej w Malborku. Lokalizacja: ul. Marii Konopnickiej w Malborku. Nieruchomość znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

446 866 zł38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe, mieszkanie z ogrodem ponad 30m2 od południa. Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż trzy apartamenty o łącznej powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Długiej, 100 m od Neptuna, w samym sercu Gdańska, w Głównym Mieście. Apartamenty składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Urokliwy apartament w kamienicy, idealny pod inwestycję lub na wypoczynek. Przedstawiam Państwu wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 30 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł98 m² 7 096,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na dni otwarte które odbędą się dnia 4 grudnia O godz. 12:00. Prosimy O kontakt W celu umówienia prezentacji. Atuty: - prestiżowa lokalizacja - 10 minut pieszo do tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdynia śródmieście***2-pokojowe mieszkanie*** II piętro z windą***balkon*** Centrum Gdyni. Budynek w sąsiedztwie Centrum Handlowego Batory , w pobliżu dworca pkp, skweru Kościuszki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

495 000 zł47 m² 10 622,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

*** nowa cena! ***gdynia witomino- radiostacja ***ul. Pck ***widok na morze ***mieszkanie na start lub inwestycja *** do własnej aranżacji *** lokalizacja: witomino to południowo -zachodnia dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotwiczników

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł62 m² 13 504,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty: - 3 pokoje - Centrum - 2 min. spacerem do ul. Długiej - Gotowe do zamieszkania - Wysoki sufit - Kamienica po remoncie mieszkanie: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.56m2 w kompleksie Sopocki Parkur I z 2006 roku. Mieszkanie znajduję się na terenie strzeżonym,monitorowanym,zamkniętym z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

351 249 zł27 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***oferta last minute*** Cena katalogowa: 508 276 zł brutto Cena po rabacie: 351 249 zł netto bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < możliwość odliczenia 23% vat > < prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Zwycięstwa

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł18 m² 19 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny- kawalerka, położony w zabytkowej kamienicy z 1896 roku kiedyś zwanej "willą pod Magnoliami". Budynek po remoncie prezentuje się bardzo okazale. Wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stegna

Stegna,pomorskie

299 000 zł56 m² 5 387,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 położone w niewielkiej miejscowości Stegienka Osada tuż obok Stegny (2km). Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł46 m² 14 890,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

2 190 000 zł73 m² 29 865 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację trzy pokojowego apartamentu położonego w samym sercu Sopotu, otoczonego licznymi restauracjami i punktami usługowymi, zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł36 m² 19 668 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż bardzo solidnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,54m2 zlokalizowane w dzielnicy Piecki-Migowo przy ul. Andersa w Gdańsku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

480 085 zł39 m² 12 231,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka nad Zatoką Pucką - Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna Zapraszamy do zakupu kawalerki o powierzchni 39,25 m , położonej nad samą Zatoką Pucką. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł34 m² 12 570,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***oferta last minute*** dostępny ostatni lokal 2-pokoje od "strony wody" -> rabat 16% Cena katalogowa: 624 000 zł brutto Cena po rabacie: 426 000 zł netto bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie 25,20 m w stanie deweloperskim, znajdujące się w nowoczesnym kompleksie budynków w Gdańsku, w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Opis mieszkania: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy na 12 miesięcy. Dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Przestronna, jasna kawalerka o powierzchni 33 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, 25 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 5 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jeleniogórska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł32 m² 12 654,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe w doskonałej lokalizacji w okazyjnej cenie. - 31,53 m2 - wysoki parter -1 pokój - duży balkon z widokiem na staw - komórka lokatorska w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł52 m² 12 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 51,90 m , zlokalizowanego na spokojnej i dobrze skomunikowanej ulicy Słowackiego w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Bolszewo,pomorskie

449 999 zł62 m² 7 208,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Doskonale skomunikowana okolica pozwala na dojazd do Wejherowa, redy, rumi oraz Trójmiasta. Bolszewo to duża, rozwijająca się miejscowość, która cięgle się rozbudowuje. Mieszkanie po powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdynia, dzielnica Chylonia. Przytulne 3 pokoje z balkonem. Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności. Tel. - gdynia, chylonia, - 3 pokoje, 57 m2, - rok budowy: 1970, - 1 piętro z 4, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

419 000 zł68 m² 6 170,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67.9m2 ze spiżarnią , garderobą i dużym balkonem 6,8 m2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ulicy Marusarzówny 7 w Lęborku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Sopot,pomorskie

2 050 001 zł86 m² 23 718,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowy czteropokojowy apartament znajdujący się w zabytkowej kamienicy, położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - 100 m od sopockiej plaży. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

887 000 zł42 m² 20 994,10 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w Albatross Towers? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesna i prestiżowa inwestycja, - funkcjonalny układ, - piękny widok, - duży balkon, 8m2, - słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

913 546 zł94 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

969 000 zł43 m² 22 456,60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na 8-mym piętrze 17-to piętrowego budynku znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Gdańsk,pomorskie

689 999 zł76 m² 9 068 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepła, przytulna i czysta kawalerka, wyposażona w podstawowe sprzęty agd i rtv typu telewizor, odkurzacz, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, szafki, kanapę i stolik. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Gdynia,pomorskie

789 000 zł87 m² 9 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter domu na sprzedaż z budynkiem gospodarczym i ogrodem w fantastycznej cichej i zielonej lokalizacji Gdyni - na Małym Kacku. Działka 410m2. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.