dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 696 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 696 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Oliwie ok 10 min do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 5 min do Uniwersytetu Gdańskiego i najnowocześniejszego centrum biurowego alchemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Plater

Lębork,pomorskie

142 000 zł23 m² 6 176,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę, dla osób ceniących sobie niskie koszty utrzymania, a także komfortową lokalizację-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł67 m² 17 729,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - blisko plaży i molo w Orłowie, - mieszkanie z dużym ogródkiem, - 180 m do przystanków komunikacji miejskiej, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok balkon osobna kuchnia cicha część Starówki cena do negocjacji, zadzwoń, obejrzyj I zaproponuj swoją cenę Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

852 608 zł45 m² 19 074 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami podwyższony standart - tylko 9 mieszkań W budynku Oferta zakupu mieszkania: (gotowe do odbioru) Kontakt : tel. Pokój Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokoje 48 m2 z ładnym widokiem i 50 m od Parku dla mieszkańcóworaz 600 m od Parku Ronalda Regana, mieści się w Gdańsk Zaspa w nowoczesnym osiedlu Citi Park. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza Gdańsk Żabianka Opis mieszkania: powierzchnia: 32 m Mieszkanie na 3. piętrze w bloku bez windy Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

640 000 zł38 m² 16 980,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł26 m² 17 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla, studenta I wynajmu, 30 minut spaceru od huciska bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

679 500 zł68 m² 9 982,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie dla rodziny, w malowniczym otoczeniu przyrody - w Gdańsku na Jasieniu _______________ Mieszkanie, które powstało w doskonale rozwiniętej dzielnicy Gdańsk-Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowość wyłącznie w miocasa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, przytulnego 2-pokojowego mieszkania w Gdyni, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Fort Forest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

5 750 000 zł120 m² 47 797,20 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dysponujemy ekipą remontową, która sprawnie i w niedalekim terminie wykona remont pod dowolny projekt. Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Gdynia,pomorskie

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowo, przy ul. Janusza Korczaka. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Pilotów. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z salonu z balkonem francuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 045 000 zł71 m² 14 718,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przepiękne mieszkanie w samym sercu Gdańskiej Oliwy - przestronne, słoneczne i urządzone z niezwykłą dbałością o detale. To mieszkanie łączy w sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

982 838 zł48 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W prestiżowym apartamencie Z pięknym widokiem! Gdańsk Wrzeszcz. _____________________ Inwestycja położona jest w wyjątkowym miejscu na mapie Gdańska. Sąsiedztwo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 110 239 zł48 m² 22 972,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niezwykła inwestycja w świetnej lokalizacji na wyciągnięcie ręki. Proponujemy Państwu funkcjonalne 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ( Gdańsk Oliwa ), o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, słoneczny, komfortowo wyposażony apartament o powierzchni około 67 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru. "Browar Gdański" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

2 600 zł38 m² 67,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ponad 38m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w Gdyni przy ul. Wielkokackiej 4a Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze inwestycji Witawa. Budynek jest wyposażony w windę. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

480 000 zł30 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł88 m² 7 947,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru mieszkanie w promocyjnej cenie Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Kokoszki, dzięki swojej przemyślanej koncepcji gwarantuje wygodę, oraz zapewnia prywatność. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

460 000 zł49 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w środkowej klatce, dzięki czemu mieszkanie jest ciepłe, a koszta eksploatacyjne niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka, odświeżona położona w Gdańsku - Stogi. Mieszkanie o pow. 24 m2 położone jest na 1 piętrze. Aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

460 000 zł45 m² 10 134,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 45,39 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w centrum Redy, w prestiżowej inwestycji Aquasfera przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,0 m , usytuowane przy ul. Leona Staniszewskiego 6a w Gdyni, na osiedlu sokółka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł62 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Dlaczego warto? Blisko morza zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, idealne na spacery i wypoczynek! Pełna własność bezpieczna inwestycja bez ukrytych zobowiązań. Dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł39 m² 15 964,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atuty: -1 piętro, - 2 oddzielne pokoje, - wysokość pomieszeń 280 cm, - dobrze prosperująca wspólnota, - duża piwnica 6m2, - wszystkie instalacje wymienione, - C.O. miejskie, - lokal idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu! Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 60 m2 usytuowany jest na parterze składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Gdynia,pomorskie

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę w ścisłym Centrum Gdyni położoną na trzecim piętrze kamienicy bez windy. Mieszkanie jest całkowicie odmalowane. W pokoju mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł52 m² 18 229 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie na nowoczesnhm osiedlu Chmielna Park na Wyspie Spichrzów. Główne atuty: - centrum Gdańska - świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa - 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

995 000 zł56 m² 17 850,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza, - strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców, - inwestycja cenionego dewelopera, - stan deweloperski z możliwością aranżacji wg własnego projektu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: kameralne, ciepłe, wyposażone mieszkanie zlokalizowane w gdańskim Wrzeszczu Dolnym, przy ul. Jana Kochanowskiego. Mieści się ono w kamienicy, więc cieszy się wysokimi, ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł62 m² 10 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska! Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane na prestiżowym osiedlu River View w Śródmieściu Gdańska. Zaledwie kilkaset metrów dzieli to miejsce od serca Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

416 712 zł40 m² 10 410 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: biuro Nowa inwestycja Pruszcz Gdański- w duchu work-life balance. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle aura to znakomita lokalizacja w centrum miasta, zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł29 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 5. piętrze w samym sercu Wrzeszcza, w prestiżowym budynku znanym jako "dolarowiec". Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe,.