dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza, na nowym osiedlu "browar", na terenie dawnego Browaru Gdańskiego, tuż przy galerii handlowej Metropolia, stacji skm Wrzeszcz. W pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Oliwie ok 10 min do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 5 min do Uniwersytetu Gdańskiego i najnowocześniejszego centrum biurowego alchemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

462 914 zł49 m² 9 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtańsze Mieszkania w Rumii - Centrum Janowo! ostatnie wolne sztuki! Cena: 462 914,10 pln Powierzchnia: 49,22 m Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym: 18,38 m Sypialnia 10,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie - świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Piłsudskiego 34 w Gdyni. Zostań pierwszym najemcą po remoncie! :) Podpisz umowę do środy 30.10, a otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

638 000 zł50 m² 12 668,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży wygodne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 50 m.kw. , położone w Gdańsku Wrzeszczu ( Wszeszcz Dolny), przy ul. Lelewela. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Gdańsk,pomorskie

480 998 zł26 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiana oferta mieszkania znajduję się inwestycji "portovo'' murapolu. Inwestycja ta składa się z dwóch 4-piętrowych budynków wraz z naziemnymi miejscami postojowymi. Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Śródmieściu, z doskonałą lokalizacją. Pierwszy pokój: 25,87 m2 Drugi pokój: 11,11 m2 Kuchnia: 5,06 m2 Łazienka: 3,60 m2 Przedpokój: 4,28 m2 Komórka lokatorska: 1,32 m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Gdynia,pomorskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: dom usytuowany jest na granicy dzielnic Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa, przy ul. Hallera. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w inwestycji Brabank z miejscem w hali garażowej i komórką Apartament ma 53 m2, w skład powierzchni wchodzą : * przestronny salon z aneksem kuchennym * duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

795 000 zł49 m² 16 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obsługa transakcji od A do Z - istnieje możliwość skorzystania z usług notarialnych, remontowo-budowlanych, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł33 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m , znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji, położonej w zielonej okolicy z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

2 650 000 zł105 m² 25 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Górny Sopot to miejsce prestiżowe, spokojne, ciche, w przeciwieństwie do wakacyjnego zgiełku dolnej części kurortu. Tu można zapatrzyć się w zieleń lasu, posłuchać śpiewu ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 w Gdańsku w dzielnicy Przymorze przy Jagiellońskiej mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku 10 piętrowym z windą (falowiec).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna inwestycja - 2-pokojowe mieszkanie blisko plaży i centrum Gdańska! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie od razu do wprowadzenia z potencjałem o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

785 000 zł48 m² 16 405,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie! Mieszkanie położone w samym centrum Gdyni, w doskonałej lokalizacji. W pobliżu Skwer Kościuszki, gdyńska plaża, 5 minut pieszo spacerem do Dworca skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

980 000 zł48 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kameralne strzeżone osiedle na granicy Gdyni i Sopotu, na ulicy Bernadowskiej. Z widokiem na strumyk Swelina, las i zadbany ogród należący do osiedla. W ogrodzie altana, alejki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

644 000 zł54 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,70 m2 z balkonem, po generalnym remoncie! Gdynia Chylonia! 3 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 453,70 m2 zlokalizowane na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł67 m² 12 223,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Przestronne, słoneczne i ciepłe. Powierzchnia 66,23 m2 z 3 niezależnymi pokojami i osobną, jasną kuchnią. Budynek z cegły, od strony północnej docieplony. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miłosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

345 000 zł32 m² 10 907,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w miejscowości Pruszcz Gdański przy ul. Czesława Miłosza główne atuty: - mieszkanie uniwersalne - do zamieszkania jak i na wynajem - 20 min do Gdańska - 7 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

665 500 zł68 m² 9 776,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na I piętrze o powierzchni użytkowej 68,07 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, przedpokoju, łazienki, wc oraz 2 balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Gdynia,pomorskie

159 000 zł65 m² 2 446,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż udział wynoszący 4/10 w prawie własności lokalu mieszkalnego, położonego w Gdyni przy ul. Górnej 11. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta biura, wyłącznie w fiesta Nieruchomości. Mieszkanie po remoncie w 2023 roku, o powierzchni 63m. Znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ulicy Kossaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Gdańsk,pomorskie

385 791 zł30 m² 12 954,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

25.28 m2 balkon 4.5m2 NE odbiór 10.24 Pokój z aneksem 21.03m2 Łazienka 3.36m2 Hol 1.46m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja NE. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz zarządzania najmem. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

431 500 zł35 m² 12 385,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji Neo Jasień znanego dewelopera Dekpol przy ulicy Potęgowskiej w Gdańsku. W promocyjnej cenie! Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

580 000 zł47 m² 12 438,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokoje, balkon, winda, miejsce postojowe! Mieszkanie jasne,przestronne,nowocześnie urządzone. Powierzchnia 46,63 m2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Wszystkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

869 000 zł49 m² 17 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ukorliwe osiedle na wzgórzu - sopot atuty: po remoncie Do własnej aranżacji Lokalizacja pod lasem Pierwsze piętro Spokojna okolica mieszkanie: lokal po gruntownym remoncie. Nowe instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł75 m² 29 518,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W jednej z najciekawszych lokalizacji w Gdańsku, nadmorskim Jelitkowie, eleganckie osiedle trzypiętrowych apartamentowców o ponadczasowej architekturze i wiele mówiącej nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

659 000 zł45 m² 14 505,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na Sprzedaż 2 Pokojowy Apartament w Krynicy Morskiej. Mieszkanie Położone jest na drugim piętrze, zajmuje powierzchnię 45,43m2. Mieszkanie znajduje się blisko centrum, około 10 min. spacerem przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gościcino

Gościcino,pomorskie

399 000 zł52 m² 7 687,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 51,90m2 - W stanie deweloperskim | do własnej aranżacji | wydanie koniec listopada lokalizacja Gościcino to miejscowość położona niedaleko Wejherowa, z dobrym dojazdem do Małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

2 480 zł58 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na nowym monitorowanym osiedlu komandorskie wzgórze Invest Komfortu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (zabudowa na wymiar oraz sprzęt agd wraz ze zmywarką), sypialnia (łóżko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 040 000 zł47 m² 21 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Marina Primore, gdańsk Lokalizacja: gdańsk, ul. Lecha Kaczyńskiego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

927 500 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym. Lokalizacja: ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

441 000 zł33 m² 13 323,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na IV piętrze o powierzchni użytkowej 33,10 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

644 000 zł54 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w zabudowę wraz ze sprzętem agd, sprzęt nowy, nie używany.Na podłogach znajdują się panele i kafle. Lokal mieszkalny stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł47 m² 17 851,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji bez pośredników ( oszczędność około 20 tysięcy złotych ) Osiedle liczy 4 bloki i zbudowane zostało przez dewelopera pb "górski" wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe w inwestycji Nowa Olivia w Gdańsku. Nowa Oliva jest miejscem idealnie położonym pod względem komunikacji. Osiedle z 2007 roku na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł63 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego: 12 m-cy +. Oferta skierowana do osób pracujących z koniecznością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

4 250 zł74 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament o powierzchni 74 m2 na prestiżowym osiedlu Neptun Park - 100 m do plaży. Lokalizacja: gdańsk Jelitkowo przy ulicy Wypoczynkowej Nieruchomość znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

480 639 zł26 m² 18 275,20 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij