dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 694 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 694 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Dantyszka 14 w Gdyni *21 m2, 2 piętro *duże okna, miejskie ogrzewanie *do dyspozycji najemcy piwnica *minuta pieszo do Biedronki *szybki wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł56 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 56 m2 położone w Gdańsk-Oliwa na zamkniętym i monitorowanym osiedlu "oliwa Park" pomiędzy ulicami Krzywoustego a Poznańską. Lokalizację osiedla charakteryzuje dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł46 m² 13 239,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W idealnej lokalizacji tuż przy awfie opis: - lokal o powierzchni 47 m2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój - do lokalu przynależy obszerny balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 707 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kowale, ul. Zeusa | Funkcjonalna, jasna kawalerka - 32 m z balkonem | 4 piętrowy budynek z 2018 roku | Gotowe do zamieszkania - wykończone i umeblowane z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 61,98m2 Mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku bez windy. Z obu stron widok na zieleń co sprawia, że nie zagląda się sąsiadom bezpośrednio w okna. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimatyczna

Gdańsk,pomorskie

601 300 zł43 m² 13 980,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej 900 metrów od plaży. Apartamenty Klimatyczna położone przy ul. Klimatycznej 88 na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Ta prawdziwy azyl dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie w niskiej cenie 420 000 zł! To idealna okazja, by stać się właścicielem przytulnego lokalu w spokojnej dzielnicy Gdyni, na ulicy Konwaliowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Gdynia,pomorskie

700 000 zł74 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, przestrzenne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni, zlokalizowane w dzielnicy Karwiny przy ulicy Baczyńskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1988.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł93 m² 13 383,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 93.4 m , położonego na pierwszym piętrze na urokliwej Morenie w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł41 m² 13 720,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska o nazwie Brzeźno. Propozycja skierowana zarówno dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

466 000 zł56 m² 8 247,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam lokal dobrze skomunikowany, w dynamicznie rozwijającej się okolicy! Idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być blisko z naturą a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł50 m² 11 919,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m usytuowane w Gdańskim Chełmie - jedynie 2,5 km od Gdańska Śródmieścia. Jeśli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego 2-pokojowego mieszkania w Gdyni z doskonałą komunikacją? To miejsce spełni wszystkie Twoje oczekiwania! atuty: - rewelacyjna lokalizacja w sercu Gdyni, - znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Sopot,pomorskie

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w Centrum Sopotu - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

602 500 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

mieszkanie z tarasem o powierzchni około 7m2. Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni około 27m2. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż komfortowego mieszkania w wysokim standardzie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, jak i singla, ceniących sobie wygodę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

:na skróty: na sprzedaż apartament premium o powierzchni całkowitej 50 m2 w sercu Gdyni. :dla kogo?: -Dla inwestora - Idealna lokalizacja pod kątem najmu krótko i długoterminowego -dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł35 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | inwestycja | słoneczne | balkon | gdańsk stogi | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

649 000 zł64 m² 10 128 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W miocasa! Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie przy ulicy Dębogórskiej w Rumi. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

248 201 zł30 m² 8 371,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż kawalerka o powierzchni prawie 30m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, którzy potrzebują szybkiego dojazdu do Tczewa lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaroślak

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł53 m² 12 183,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdańska. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do wszystkich atrakcji miejskiego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł76 m² 9 199,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Reda,pomorskie

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, zlokalizowane w Redzie. Mieszkanie jest przestronne, doskonale doświetlone, co zapewnia przyjemną i jasną atmosferę przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołkowyska

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł49 m² 16 734,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

0% prowizji przy zakupie tej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym i kameralnym osiedlu Morena Park, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł70 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży jasne i słoneczne mieszkanie, które stanowi doskonałą okazję cenową i inwestycyjną. Lokal znajduje się w strategicznym położeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle aura to znakomita lokalizacja w centrum miasta, zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu przy ulicy Olsztyńskiej w apartamentowcu "trzy Żagle". W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa i pełen węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Oliwie ok 10 min do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 5 min do Uniwersytetu Gdańskiego i najnowocześniejszego centrum biurowego alchemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pustki Cisowskie, osiedle Zamek. Bardzo dogodna lokalizacja - blisko przystanek autobusowy, przychodnia, apteka, szkoła, przedszkole, delikatesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

431 500 zł33 m² 12 981,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na II piętrze o powierzchni użytkowej 33,24 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fenikowskiego

Reda,pomorskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie to idealny zakup inwestycyjny. Mieszkanie generuje miesięcznie 1800 zł przychodu, gotowy najemca! Zapraszamy do zakupu wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m2 w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

556 000 zł35 m² 15 885,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Planujesz zakup inwestycyjny? Spytaj o tę, jak i wiele innych ofert w pobliżu Śródmieścia, uczelni czy plaży Brzeźno. Osiedle w pieszej odległości od Politechniki Gdańskiej,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij