dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha kawalerka w centrum Gdyni. Atuty: możliwość aranżacji na salon z aneksem kuchennym i sypialnię 350 m do komunikacji miejskiej Doskonała lokalizacja w centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowe Osiedle

Kartuzy,pomorskie

650 000 zł110 m² 5 931,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Nowa cena tylko do końca września! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego mieszkania w Kartuzach. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 109,59 m jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

617 026 zł43 m² 14 322,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł75 m² 10 478,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,30 m2 usytuowane na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 2001 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Współczesna

Borkowo,pomorskie

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe z balkonem położone w Borkowie przy ulicy Współczesnej o powierzchni 57 m2. Położone niecałe 10 km od centrum Gdańska i 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł54 m² 13 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz trzypokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? Idealnie trafiłeś! atuty: - niska zabudowa, - mieszkanie po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko centrum oraz Sopotu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Gardna Wielka,pomorskie

199 000 zł36 m² 5 467,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 36,4 m2 na parterze przy ulicy Partyzantów w Gardnie Wielkiej -komfortowa lokalizacja -parter -piętrowy budynek gospodarczy z garażem do aranżacji -190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

349 000 zł45 m² 7 784,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Atuty: * Mieszkanie dwustronne * Oddzielna kuchnia * Balkon * Centrum Gdyni -20miut Oferujemy na sprzedaż słoneczne dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,83 m2 Składa się z: *dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

422 370 zł35 m² 11 992,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! bez prowizji I bez podatku pcc zadzwoń I umów się na prezentację Prezentujemy nowe 2 pokojowe mieszkanie dla każdego ceniącego wygodę, dobrą lokalizację a zarazem odrobinę spokoju!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 590 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Genialnie umeblowane. Z jednego z pokoi możesz wyjść na ogromny balkonu, z którego rozpościera się genialny widok na otwartą przestrzeń, wyposażony w ratanowy komplet wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

568 880 zł64 m² 8 904,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru, blisko planowanego przystanku pkm bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Staw,pomorskie

175 000 zł77 m² 2 276,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania do kapitalnego remontu w Nowym Stawie przy ul. Matejki. Nieruchomość ma powierzchnię 76,86 m2, niski czynsz około 240 zł, w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

608 675 zł63 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rodzinny apartament z dwoma sypialniami i dużym balkonem w budynku o bardzo wysokim standardzie! Wybierając ten lokal masz pewność, że jest to zakup: bezpośrednio od dewelopera 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

564 101 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,67m2 z ogródkiem 26,76m2 w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł33 m² 15 823,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz 2-pokojowego mieszkania, po remoncie w samym sercu Przymorza nieopodal skm? Ta oferta jest dla Ciebie! rezerwacja. Atuty: - 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza ul. Kołobrzeska 33, - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

597 411 zł23 m² 26 445,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość inwestycyjna W gdańskim sobieszewie inwestycja gotowa do użytku W dniu zakupu gwarantowane 8,33% stopy zwrotu (od kwoty netto zakupu) przez 3 lata, potem 5% bez prowizji zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

632 990 zł38 m² 16 688,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne dla studentów, par I singli bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: inwestycja położona w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

520 429 zł58 m² 9 018 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57.71m2, położone na 11-piętrze jedenastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Redzie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł41 m² 23 002,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz, znajdujący się na luksusowym osiedlu Browar Gdański. Mieszkanie o powierzchni 41.30m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

745 000 zł48 m² 15 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Główne Atuty: atrakcyjna Lokalizacja: położone w północnej części Gdańska, osiedle Przystań Letnica jest kameralnym miejscem z doskonałą komunikacją miejską i bliskością plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raduńska

Juszkowo,pomorskie

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie idealne dla rodziny. Lokalizacja Mieszkanie jest położone w na pograniczu Pruszcza Gdańskiego i Juszkowa. Jest to okolica spokojna z łatwym dostępem do wszelkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Łeba,pomorskie

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w willowej dzielnicy Łeby to idealna propozycja dla osób pragnących połączyć luksus z wygodą życia w nadmorskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chylońska, blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Hel,pomorskie

1 199 000 zł86 m² 13 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedmiotem sprzedaży jest unikatowe mieszkanie, położone w malowniczej, otoczonej Bałtykiem i Zatoką Pucką miejscowości Hel. Jest to miejsce, gdzie natura splata się z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąsika

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł33 m² 13 476,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentowana nieruchomość mieści się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne 15 000) Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane na prestiżowym osiedlu River View w Śródmieściu Gdańska. Zaledwie kilkaset metrów dzieli to miejsce od serca Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł61 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,55 m , usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ulicy Zeusa w Kowalach koło Gdańska. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

2 650 zł47 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy Apartament Kajuta w Centrum Sopotu - Bez Prowizji! Dostępne od Zaraz do Czerwca 2025 roku. Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 mkw, usytuowanego na ósmym piętrze w dziesięcio kondygnacyjnym budynku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł44 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie! Lokalizacja: gdańsk dzielnica Maćkowy Spokojna okolica, otoczona zielenią Doskonała infrastruktura, bliskość komunikacji miejskiej oraz pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 050 zł33 m² 62,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe Studio Loft w Sopocie - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

629 378 zł72 m² 8 745 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł46 m² 9 461,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa do nieruchomości w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Trójmiasta - Gdyni, chylonia! nowy właściciel zyskuje: trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł75 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

890 663 zł48 m² 18 536,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje W nowej inwestycji W centrum miasta bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł52 m² 10 852,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe, bardzo dobrze skomunikowane i niezwykle ustawne mieszkanie z wyjątkowym widokiem, idealne dla rodziny bądź pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heliosa

Kowale,pomorskie

640 000 zł70 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentowana nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Na pow. 69,63 m2 znajdziemy 3 pokoje (ok. 20/12,3/10 m2), oddzielną kuchnię (ok. 6,6 m2), łazienkę (ok. 5m2) oraz wc (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

899 999 zł50 m² 18 145,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 49,60 m2 : lokalizacja : Nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

331 851 zł26 m² 12 622,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! bez prowizji I podatku pcc! możliwość odliczenia 23% vat < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat >!już teraz możesz mieć własną nieruchomość inwestycyjną w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

705 081 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru, czteropokojowe mieszkanie na rotmance istnieje możliwość wykończenia pod klucz 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera inwestycja: wysokiej jakości budynki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij