dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł31 m² 15 825,20 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - inwestycyjne, - świetna komunikacja, - bliskość terenów zielonych i plaży, - blisko Ergo Areny, - dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 244 931 zł64 m² 19 361,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję mieszkanie w nowo powstałej inwestycji w zielonej części Gdańskiej Oliwy Uznanie międzynarodowych ekspertów: - nagroda European Property Awards 2022-2023, - dodatkowe wyróżnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

547 260 zł68 m² 8 047,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam lokal dobrze skomunikowany, w dynamicznie rozwijającej się okolicy! Idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być blisko z naturą a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

734 300 zł41 m² 17 997,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Żabianka. To doskonałe miejsce na mapie Trójmiasta, które zapewnia nie tylko szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże i jasne 3 pokojowe mieszkanie (82m2)z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji Gdańsk - Orunia Św.Wojciech w otoczeniu pięknego lasu, rzeki Radunia i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Lębork,pomorskie

229 000 zł19 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję uroczą kawalerkę o powierzchni 19,02 m2 położone w centrum miasta przy ul. Orzeszkowej w Lęborku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Na powierzchnię 19,02 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

5 900 zł89 m² 66,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jedna z najlepszych lokalizacji w Sopocie Dolnym 3 pokoje 89 m 2 II piętro - ul. Łokietka - do plaży około 400 metrów. Wynajem długoterminowy! Przepiękny kameralny apartament 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 000 zł39 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z bardzo słonecznym ogródkiem! O ekspozycji zachodniej w kameralnym, tylko 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Reda,pomorskie

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

| 3 pokoje | dobra lokalizacja | balkon | słoneczne | inwestycja | reda | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Redy, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł32 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej. Kawalerka o powierzchni 31,5 m2 z na trzecim piętrze. Składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Gdynia,pomorskie

2 100 zł33 m² 64,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 32,8m2, zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego bloku, w spokojnej i bardzo dynamicznie rewitalizowanej części Cisowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

466 755 zł56 m² 8 305,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

**luksus, komfort i Nowoczesność w Rumii** Odkryj wyjątkową inwestycję w sercu Rumii, gdzie nowoczesność spotyka się z elegancją, tworząc przestrzeń idealną do życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł28 m² 17 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej zdjęć na naszej stronie www: dobraoferta.Pro Stylowa kawalerka na 1 piętrze blisko morza MIESZKANIE: - kapitalny remont w 2010 roku - aranżacja nowoczesna, funkcjonalna i stylowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

380 000 zł36 m² 10 468,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje | parter | piękna okolica | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajduje się zaplecze handlowo-usługowe m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł60 m² 9 982 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Uwaga! Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia! Idealne dla rodziny. Po generalnym remoncie! nie pod flipa W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie instalacje łącznie z elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

4 600 zł78 m² 59,20 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza na nowoczesnym i cenionym osiedlu Quattro Towers! cechy nieruchomości: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka (wanna oraz prysznic), osobne wc, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kowale

Kowale,pomorskie

500 822 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja conradi park w bardzo dobrej lokalizacji blisko Gdańska. Kameralne osiedle domów 4-lokalowych w niskiej zabudowie. Mieszkania dla Ciebie, twojej Rodziny, przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

750 000 zł65 m² 11 552,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie z pralnią (64,92 m2) i ogrodem (54,89m2! Gdynia Chwarzno-Wiczlino! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie z pralnią o powierzchni 64,92 m2 i ogrodem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przestronna kawalerka - cała infrastruktura wokół, komunikacja z całym Trójmiastem, niedaleko morze! idealne pod najem - zarówno krótko jak I długoterminowy! Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

565 565 zł54 m² 10 473,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Głównym wyróżnikiem tego mieszkania jest genialna antresola, która stanowi nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również efektowny element designu. Pustka nad salonem wspaniale wprowadza do wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orle,pomorskie

425 000 zł53 m² 8 081,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie W cichej, spokojnej okolicy! W otulinie lasów! Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 52,59m2 położony w Orlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczewska

Gdynia,pomorskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.45m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku z 2007r., z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 189,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej i najbardziej pożądanej dzielnicy - Gdańsk Wrzeszcz atuty: - 450m (6 min) do przystanku tramwajowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

379 000 zł78 m² 4 876,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję bardzo przytulne oraz słoneczne mieszkanie o powierzchni 77,72 m2 położone w centrum miasta przy ul. Łokietka w Lęborku. Mieszkanie posiada balkon oraz znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

5 700 zł89 m² 64,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

345 000 zł36 m² 9 691,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne Mieszkanie w Wejherowie - Idealne Dla Rodziny! Biuro nieruchomości Mio Casa ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna kawalerka po remoncie! atuty: -doskonała lokalizacja, sąsiadująca z Wrzeszczem, -pełne zaplecze komunikacyjne, handlowe i usługowe, -bliskość terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fizylierów

Gdynia,pomorskie

1 249 000 zł72 m² 17 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poznaj komfort życia w otoczeniu natury, ciesząc się jednocześnie bliskością miejskich udogodnień! budynek I otoczenie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

709 000 zł53 m² 13 369,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem 216m2 Niezwykle zadbane 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie, w budynku z 2013 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu w Borkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł51 m² 14 980,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

| 3 pokoje | dobra lokalizacja | balkon | pełne umeblowanie | inwestycja | od zarz | gdańsk oliwa | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdańsk Oliwa, która charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje | przestronne| piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Lębork,pomorskie

449 000 zł59 m² 7 607,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż luksusowy oraz słoneczny 2 pokojowy apartament z 2 balkonami o powierzchni 59,02 m2 położony w Lęborku przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

625 653 zł68 m² 9 260,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Lokalizacja: ul. Wielkopolska Cena: 625 652,58 zł Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł79 m² 9 677,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4 pokojowe dwustronne mieszkanie z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji Gdańsk Matarnia. Mieszkanie własnościowe Z wyodrębnioną księgą wieczystą - wolną od wpisów! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł51 m² 12 421,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gdańsk Śródmieście: 3 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej przy umowie sprzedaży. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

355 000 zł38 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W dobrej lokalizacji Oferuje do nabycia 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 37.63m2 zlokalizowane w spokojnej części Reda na ul. Łąkowej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

650 000 zł93 m² 6 955,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferuję dwupoziomowe bardzo przytulne oraz słoneczne mieszkanie o powierzchni 93,45 m2 położone w przy ul. Wojska Polskiego w Lęborku. Mieszkanie posiada balkon oraz znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Nieborowskiej 33 w spokojnej i cichej okolicy. Lokal o powierzchni 52 m , z ekspozycją na południowy wschód, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł64 m² 11 959,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,3 m2 w czteropiętrowym, nowoczesnym bloku (z windą) z 2018 r. Zlokalizowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Przeszło generalny remont. Zostały wymienione wszystkie instalacje. Kuchnia jest umeblowana i wyposażone.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij