dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Starogard Gdański,pomorskie

210 000 zł30 m² 7 023,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim Lokalizacja: starogard Gdański, ul. Grunwaldzka 32b/2 Powierzchnia: 29,9 m Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju dziennego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł28 m² 12 862,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł27 m² 84,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki wraz z miejscem parkingowym na nowo powstałym osiedlu wybudowanym przez firmę robyg Wiśniowa Aleja. Najem okazjonalny. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

910 000 zł45 m² 20 048,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Wrzeszczu na osiedlu "browar Gdański" wybudowane przez dewelopera pb Górski. Lokalizacja: inwestycja znajduje się samym sercu Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

475 849 zł26 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.29m2 znajduje się na parterze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym 21.01m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł76 m² 11 230,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do rozważenia wyjątkowej oferty zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 76 m , usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Gdańska przy ulicy Kartuskiej. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł40 m² 19 225 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, bardzo blisko morza? Świetnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, - duży taras od strony południowej, - świetna komunikacja z całym Trójmiastem, - samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malbork,pomorskie

1 600 zł38 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia przytulne bezczynszowe mieszkanie o pow. 37,76 mkw. z własnym garażem i ogródkiem. Lokalizacja Malbork ul. Łokietka Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł33 m² 14 384,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Szukasz unikalnego mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - zlokalizowane na rogu Długich Ogrodów i Siennickiej, - wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

570 620 zł51 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,56 m2 na pierwszym piętrze. Idealne na dla niedużej rodziny, pary pracującej zdalnie lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie o pow. 50,56 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w sercu Gdyni o pow.39m2. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna, słoneczna kawalerka na 1 piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku na ul. Chłopskiej w dzielnicy Przymorze. Mieszkanie ma powierzchnię 27 m2 (pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łeba

Łeba,pomorskie

475 000 zł45 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena 475 tys. + przychód 20 tys. zł dla kupującego z już zakontraktowanego wynajmu na lato 2024 Na sprzedaż apartament o powierzchni 45m2 po całkowitym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, * 10 minut pieszo do Fontanny Neptuna, * 20 minut do Lotniska, * doskonały dojazd do gumed i Politechniki Gdańskiej, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł36 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie dotyczy dwupokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze kamienicy z lat 50. Oto więcej informacji na temat tej nieruchomości: opis mieszkania: całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Ustka,pomorskie

659 000 zł64 m² 10 264,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Ustce, przy ulicy Polnej. To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,2 m2 stanowi propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wiszące Ogrody. Atuty: - widok na morze, - jasne i słoneczne, - w pełni wyposażone, - doskonała lokalizacja, - 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

507 430 zł26 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.36m2 znajduje się na 3. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

670 476 zł38 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37.88m2 znajduje się na 2. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 626 170 zł80 m² 20 279 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 3 - pokojowe, o powierzchni 80.19m2 znajduje się na parterze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 min do plaży - mieszkanie dwustronne - 3 minuty do komunikacji miejskiej; - blisko do Uniwersytetu Gdańskiego - lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy; - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Gdańsk,pomorskie

443 700 zł51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowanej przy ul. Sandomierskiej. Lokal gotowy do zamieszkania, plusem są bardzo duże okna z łukami co zapewnia rewelacyjny dopływ światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doki living to nowoczesna odsłona Śródmieścia Gdańska. Młode Miasto charakterystycznie wpisuje się w historyczny, postoczniowy klimat miejsca. Nowoczesne, postindustrialne bryły budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

1 549 000 zł80 m² 19 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania 4-pokojowego we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealne mieszkanie dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

950 000 zł75 m² 12 705,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 74,77 m2 z ogródkiem o pow. 52 m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnej inwestycji wybudowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: budynek Altus położony jest w dzielnicy Gdynia Redłowo. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by znaleźć się na plaży. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

815 318 zł36 m² 22 479,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni 36.27m2 znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą: pokój dzienny 15.73m2; aneks kuchenny 6.85m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania W wysokim standardzie Z dużym balkonem? dobrze trafiłeś! atuty: - mieszkanie narożne - dla utrzymania optymalnej temperatury w upalne dni jest zamontowana klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł69 m² 20 275,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

: na skróty : Gdańsk Zaspa || Jana Pawła II || Duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 69m2 || 3 pokoje || park || komórka lokatorska || miejsce postojowe Wyjątkowa i niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

775 000 zł51 m² 15 322,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedamy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym Centrum Gdyni. Mieszkanie jest jasne, słoneczne i ciepłe dzięki dwustronnej ekspozycji południowo-północnej. Lokalizacja ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

588 354 zł37 m² 15 953,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Możliwość odliczenia 23 % vat, zapytaj o szczegóły. Tylko teraz oszczędzasz 87 000,- tysięcy, w cenie mieszkania system Smart Home Premium. Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

2 240 zł32 m² 70,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka na Gdańskim Ujeścisku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone czeka na swojego najemcę. To idealne miejsce do rozwoju i zachowania zdrowego balansu między pracą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: wygodne mieszkanie (2 pokoje, 50 m 2 ) zlokalizowane przy ul. Biskupa Dominika na gdyńskim Wzgórzu Świętego Maksymiliana. W zasięgu spaceru znajdują się największe perełki Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z ogródkiem 2 miejsca i komórką Proponujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m2 składające się z trzech pokoi i w tym jednego z aneksem kuchennym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

503 837 zł26 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.31m2 znajduje się na 1. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jakuba Wejhera

Wejherowo,pomorskie

2 200 zł66 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,2 m2, zlokalizowane na 1 piętrze budynku, w centrum miasta przy Placu Wejhera w Wejherowie. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

329 500 zł30 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,96 m2 w Rotmance, gmina Pruszcz Gdański. Mieszkanie dostępne od ręki! Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje z ogródkiem 65m2 i dużą komórką 3 Kolory to projekt zrealizowany na przedmieściach Gdańska, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta. Osiedle składa się z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł74 m² 17 554,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz świetnie wykończonego mieszkania Z 80 metrowym ogrodem? atuty: - spacer nad morze zajmuje 30 minut, - mieszkanie świetnie wykończone, z użyciem najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

741 597 zł68 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

629 000 zł50 m² 12 455 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie po generalnym remoncie (wymiana okien) z dwoma ogródkami. Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze 3 kondygnacyjnego budynku. Składa się z salonu z aneksem.