dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

580 000 zł30 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Atuty: mieszkanie wykończone pod indywidualne zamówienie z dbałością o każdy szczegół. Lokalizacja: sopot Kamienny Potok to jedna ze spokojniejszych dzielnic nadmorskiego kurortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

347 000 zł17 m² 20 411,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z balkonem , sloneczna, idealna na inwestycje. Odrebna wlasniosc z ksiega bez obciazen. zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Gdynia,pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bardzo dobrze skomunikowane z Centrum Gdyni. Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nowe mieszkanie, najem długoterminowy Jasne, przestronne oraz w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 41 m2 usytuowane na drugim piętrze. Nowa inwestycja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Propozycja skierowana do osób pracujących. Be dzieci. Bez zwierząt. Najem długoterminowy - 12 miesięcy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i piaszczystej plaży - 400m - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika -> idealna przestrzeń dla osoby aktywnej / osób / pary szukających mieszkania w centrum Gdyni, blisko skm i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Malbork,pomorskie

2 000 zł54 m² 36,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta: trzy pokojowe mieszkanie na wynajem w Malborku przy ulicy Wojska Polskiego Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

397 000 zł67 m² 5 952,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu przepiękne mieszkanie w Sierakowicach o metrażu 66,70 mkw. położone na 1 piętrze! Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł45 m² 19 739,80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 44,58m2 znajdujące się na pierwszym piętrze apartamentowca w ciekawym projekcie architektonicznym, położonym w Śródmieściu Gdańska. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 600 000 zł81 m² 19 753,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy z 2 balkonami w otulinie lasu. Mieszkanie: pierwsze piętro budynku. Wykończone w standardzie developerskim. Wyprowadzenie pod klimatyzację, drewniana stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

2 400 zł42 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

450 000 zł30 m² 15 110,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: * 900 metrów do plaży * 600 metrów do sklepu spożywczego * Gotowa inwestycja * Miejsce parkingowe w cenie * Podana cena sprzedaży jest ceną brutto (lokal na 23% vat). Cena netto to 366 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 818,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz 3 pokojowego mieszkania na Oruni? Świetnie trafiłeś! Atuty: - blisko obwodnicy oraz szybki dojazd do centrum miasta, - pod blokiem liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glinki

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą 57-metrowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie jest zlokalizowane w spokojnym i cichym miejscu, z dala od ulicznego zgiełku, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

669 994 zł38 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W centrum miasta nad motławą! apartament 37,96m2 idealny również pod inwestycję Pragnę państwu zaprezentować na sprzedaż nowy apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

974 797 zł40 m² 24 369,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament w wyjątkowej inwestycji z dostępem do prywatnej mariny i niepowtarzalnym widokiem. Atuty: dwa pokoje z balkonem, widok na Marinę, 15 minut od centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł42 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Morenie w Gdańsku, przy ul. Lema. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania, zadbane i wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

12 000 zł87 m² 137,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja i jej atuty: unikalna lokalizacja, w bliskiej odległości od wszelkich atrakcji kurortu, a przy tym niedaleko Opery Leśnej i terenów zielonych. Lokalizacja osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 835 000 zł56 m² 32 855,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: luksusowy apartament, wykończony i wyposażony w standardzie 4* z widokiem na Motławę i perspektywę Starego Miasta. Apartament idealny na wynajem. Lokalizacja: północa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

1 471 140 zł74 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysokiej klasy apartament w kameralnym budynku, wkomponowanym w otaczającą go przyrodę I Komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska I W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Leczkowa

Gdańsk,pomorskie

2 070 zł25 m² 82,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia od 30.06.2024 r. kawalerkę na ulicy Leczkowa w centrum Wrzeszcza. Podpisz umowę do 26.06.2024 R., A OTRZYMASZ 500 ZŁ RABATU NA 1 CZYNSZ! Ta doskonała lokalizacja gwarantuje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł39 m² 9 886 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na III-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu novelo w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Gdynia,pomorskie

670 000 zł54 m² 12 341,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w nowszym budownictwie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Gdynia Ciosowa, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

479 000 zł44 m² 10 943,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: wykończony z dbałością o detale, dwupokojowy wakacyjny apartament w kameralnej inwestycji. Idealny pod wynajem z możliwością uzyskania wysokiego roi (historia Airbnb) lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

440 000 zł45 m² 9 852,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,66m2, w skład którego wchodzi: - salon z wyjściem na balkon od strony południowej - Sypialnia - Kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł62 m² 9 118,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zakup tylko za gotówkę Idealne dla rodziny 3 pokojowe mieszkanie Nowoczesne 3 pokojowe i funkcjonalne mieszkanie, z oddzielną, ale otwartą kuchnią z oknem. Budynek z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

475 000 zł56 m² 8 467,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu wykonanego z dbałością o każdy szczegół. Lokalizacja-> atrakcyjna lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

669 000 zł41 m² 16 405,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość idealna pod inwestycje - najem długoterminowy, krótkoterminowy lub do zamieszkania. W bliskiej odległości plaża i Śródmieście Gdyni Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karlikowska

Sopot,pomorskie

2 270 zł42 m² 65,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Sopocie. Podpisz umowę do 26.06.2024 r., A OTRZYMASZ - 500 ZŁ RABATU NA 1 CZYNSZ! Nieruchomość znajduje się przy spokojnej ulicy Karlikowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, całkowicie nowe, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, pomieszczeniem do przechowywania oraz miejscem postojowym - Idealne dla wymagających! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

520 000 zł54 m² 9 719,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni, przy ulicy Podgórskiej. Budynek: mieszkanie zlokalizowane jest na 6 piętrze, 10-piętrowego bloku zbudowanego w 1970 roku z wielkiej płyty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

650 000 zł53 m² 12 197,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Gdyni link do wirutalnego spaceru : Nieruchomość: budynek powstał w latach 1968r konstrukcją wielkopłytową wyposażony w windę oraz kamery pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To idealne miejsce dla rodziny z dzieckiem lub pary. Przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na osiedlu "słoneczna Morena" przy ul. Hausbrandta. Ładne, słoneczne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł60 m² 21 567,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość w Gdańsku Śródmieściu. Lokalizacja: gdańsk, ul. Łąkowa 60 Powierzchnia: 60,23 m Piętro: 3 Ilość pokoi: 2 z możliwością wydzielenia 3 pokoju Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, całkowicie nowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, pomieszczeniem do przechowywania oraz miejscem postojowym - Idealne dla wymagających! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

5 000 zł72 m² 69,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie w centrum Sopotu na wynajem całoroczny dostępne od zaraz. Lokalizacja: sopot Centrum, al.Niepodległości 743. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sadowa

Gdańsk,pomorskie

1 396 000 zł65 m² 21 476,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny, 3-pokojowy apartament usytuowany na prestiżowym osiedlu Front Park, znajdującym się nad brzegiem rzeki, w otoczeniu parkowej zieleni - zaledwie kilkaset metrów.