dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chomice

Chomice,pomorskie

299 000 zł89 m² 3 359,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w miejscowości Chomice oddalonej 2km od Bytowa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow. 17,50m2 i 30,50m2, kuchnia o pow. 15,04m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umowa najem okazjonalny! Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do wprowadzenia. Mieszkanie jest niezwykle przestronne i komfortowe. Na powierzchni 44,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowskiej

Słupsk,pomorskie

1 950 zł51 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 50,5 m2 na osiedlu Niepodległości przy ulicy Marii Zaborowskiej. W sąsiedztwie szkół, przedszkoli, przychodni z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winieckiego

Sopot,pomorskie

1 695 000 zł51 m² 33 040,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

W zacisznym miejscu w Dolnym Sopocie, przy ulicy Winieckiego, w drugiej linii zabudowy znajduje się wyremontowana, urocza, niewielka kamienica z werandą. Miejsce znakomite. Samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

733 000 zł73 m² 9 978,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73.4m2, położone na parterze jednopiętrowego domu w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji deweloperskiej na Łostowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 173 040 zł55 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: lokal w stanie deweloperskim w inwestycji Granaria - w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów Lokalizacja: ścisłe centrum miasta. Okolica oferuje szeroki wybór najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

2 136 751 zł94 m² 22 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty: apartament o powierzchni 94,13 m2 z balkonem, dwa miejsca postojowe oraz komórka lokatorska w hali garażowej. Dla osób ceniących bliskość natury, elegancję i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łajming

Tczew,pomorskie

359 478 zł44 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja przy ulicy Anny Łajming w Tczewie na Górkach to pierwszy budynek z kompleksu budynków zaprojektowanych w technologii tradycyjnej. W inwestycji znajduje się łącznie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

634 000 zł46 m² 13 776,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 46,02 m2 położone wśród pięknych terenów rekreacyjnych. Lokalizacja: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł62 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskim Zakoniczynie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Jurata,pomorskie

2 450 000 zł62 m² 39 325,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu unikatowy 3 pokojowy apartament z tarasem usytuowany w najpiękniejszym miejscu uwielbianego kurortu Jurata, tuż obok linii brzegowej Zatoki Puckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł29 m² 10 425,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Oferta Sprzedaży Wyjątkowego Mieszkania w miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w kameralnym nowoczesnym budynku przy ulicy Piastowskiej w Gdańsku Oliwie. To prestiżowe osiedle charakteryzuje niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne z dwoma balkonami 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Sopocie Dolnym o powierzchni 55m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł62 m² 10 975 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

492 525 zł50 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

681 000 zł89 m² 7 640,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mieszkanie 4-pokojowe o wielkości 89,13 m2 z balkonem i ogródkiem. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

735 842 zł38 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,93m2 na 1 piętrze sześciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej. Wydanie mieszkania planowane na 4 kwartał 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Głównym wyróżnikiem tego mieszkania jest genialna antresola, która stanowi nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również efektowny element designu. Pustka nad salonem wspaniale wprowadza do wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

665 500 zł68 m² 9 776,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o wielkości 68,07 m2. Inwestycja składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

780 000 zł69 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,5 m2 składające się z czterech pokoi oraz w tym jednego z aneksem kuchennym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

964 044 zł53 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,68m2 na 1 piętrze sześciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej. Wydanie mieszkania planowane na 4 kwartał 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Gdynia,pomorskie

2 300 zł46 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem i piwnicą, położone w cichej okolicy blisko centrum Gdyni, na Pustkach Cisowskich. Mieszkanie ma powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalinowa

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł81 m² 10 559,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ekonomiczne w utrzymaniu mieszkanie o powierzchni 81,44 m (po podłodze ok 100m ) rozmieszczone na 2 poziomach, co pozwala na zachowanie prywatności przez domowników. Starannie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 34m2, położone na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji Aura40 przy ul. Rybaki Górne, w sercu Gdańska Śródmieście. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł93 m² 9 957,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomy apartament o powierzchni użytkowej (93,4m2) Gotowy do wprowadzenia w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdańska Piecki-Migowo. nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

381 305 zł37 m² 10 306 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe położone na Obłużu na granicy dzielnicy Oksywia Wszystkie pomieszczenia w pełni wyposażone w kuchni jest również zmywarka. Mieszkanie ma 36 m2 + ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

746 000 zł74 m² 10 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73.6m2, położone na parterze jednopiętrowego domu w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji deweloperskiej na Łostowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka na Witominie w cichej i spokojnej okolicy. W pełni wyposażona(lodówka,piekarnik,pralka,internet itp.). Cena 2000 zł + kaucja 2000 zł oraz opłata za prąd według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie z ogródkiem. Atuty: - idealne mieszkanie, bez wkładu finansowego, - własny, kameralny ogródek, - praktyczny rozkład pomieszczeń, - doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

900 000 zł53 m² 16 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania we Wrzeszczu w bardzo dobrej lokalizacji Dobrze trafiłeś! atuty: - nowoczesne zamknięte osiedle - Bliskość komunikacji miejskiej (tramwajów, autobusów i stacji kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kurpińskiego

Gdańsk,pomorskie

307 999 zł16 m² 19 730,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy kawalerkę o powierzchni 15.61m2, położone na parterze dwupiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Suchaninie. Lokal składa się z: - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedle na Wzgórzu

Cewice,pomorskie

245 000 zł56 m² 4 408,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, bardzo tanie w utrzymaniu, trzypokojowe mieszkanie z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

573 210 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63.7m2, położone na 1-piętrze trzypiętrowego bloku w inwestycji deweloperskiej na Łostowicach. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świecka

Gdynia,pomorskie

415 000 zł46 m² 9 075,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta biura The House Nieruchomości. Szukasz idealnej inwestycji lub pierwszego własnego mieszkania? Mamy dla Ciebie propozycję, która spełnia oba te cele! Przedstawiamy zadbane, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

554 000 zł58 m² 9 609,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57.6m2, położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji na Jasieniu. Termin wydania - 2025 rok. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

576 000 zł60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja dla nowych klientów - zarezerwuj pod program mieszkanie na start Procedura zakupu: 1. Rezerwacja mieszkania z gwarancją ceny (nawet jak ceny wzrosną obowiązuje cena z dnia podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

679 000 zł41 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni w Redłowie o pow.41m2. Mieszkanie znajduję się w 9-piętrowym budynku na 3-piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Tczew,pomorskie

391 500 zł49 m² 7 976 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań termin realizacji: II kwartał 2025 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

441 487 zł43 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43.03m2, położone na 1-piętrze czteropiętrowego bloku w inwestycji deweloperskiej na Łostowicach. Planowany termin wydania -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij