dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

1 300 000 zł73,17 m² 17 766,84 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: * siłownia i sauna dostępna dla mieszkańców; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem. Apartament do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52,73 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja, komfortowa przestrzeń i miejski styl życia na wyciągnięcie ręki. Jeśli poszukują Państwo mieszkania, które łączy prestiżowe położenie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

750 974 zł38,71 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego mieszkania na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji scarpa, zlokalizowanej przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 000 zł25,25 m² 12 831,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

984 400 zł44,32 m² 22 211,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na morze na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu. Cena ofertowa jest kwotą netto. Należy doliczyć 8% vat Kwota brutto 1 070 000 zł. Jeśli kupujesz na firmę nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni na Kamiennej Górze o powierzchni 84m2. Nieruchomość składała się z: z kuchni, trzech sypialni, korytarza oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,20 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,2 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy Antczaka 1C W Gdańsku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Żyj i zarabiaj na Przymorzu - Twoje dwa pokoje przy ul. Piastowskiej Szukasz miejsca, które pracuje na siebie od pierwszego dnia, a może po prostu chcesz mieć wszędzie blisko? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł61,40 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41,60 m² 12 740,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy apartament nadmorski zlokalizowany popularnym nadmorskim kurorcie Stegna. Mieszkanie jest widne, dwustronne, z malowniczym widokiem na rozległe tereny zielone. Ma powierzchnie 41,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł16 m² 24 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sopot to wyjątkowe miejsce i nie trzeba go przedstawiać. Uwielbiany przez turystów, kuracjuszy, a także jako miejsce studiowania prawa i ekonomii dla studentów. Unikalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł71 m² 13 239,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gd. Siedlec! miejsce postojowe W hali: 0 zł! 2 piętro! ekspozycja południowo-wschodnia Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł98,60 m² 11 146,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty komfortowe, duże mieszkanie z tarasem 18 m i.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,80 m² 4 893,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie Z balkonem W debrznie Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury i jeziora? Ta oferta w Debrznie na Osiedlu Słonecznym spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,60 m² 14 731,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,6 m , położone na 2. piętrze budynku z windą, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,40 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z: przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł45,82 m² 10 366,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82m2 w Gdyni Chylonii przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 121 zł46,81 m² 11 367,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ścianie lasu | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 548 176 zł (w tym obligatoryjne dodatki) Powierzchnia: 46,81 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 843 zł41,25 m² 15 874,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł34 m² 16 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m po kapitalnym remoncie, Gdańsk Zaspa Oferujemy nowoczesne, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 901 zł70,67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

 

 

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33 m2 o powierzchni 60,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, a zarazem blisko natury? Świetnie trafiłeś! Atuty: mieszkanie gotowe do zamieszkania, blok sąsiaduje z lasem, słoneczne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 263 200 zł98,40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł91 m² 20 879,12 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja westate prezentuje atrakcyjnie położone mieszkanie - aktualnie w trakcie wykończenia, zlokalizowane na wysokim - dziewiątym piętrze - w Śródmieściu Gdańska. Lokal oferuje widok na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie o pow. ok. 63,7 m2 na pierwszym piętrze budynku 2- piętrowym (z lat 50-tych). Mieszkanie do remontu/odświeżenia, składa się z 2 samodzielnych pokoi, osobnej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 915 zł27,39 m² 15 550,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament 500m od plaży - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 6 w budynku 32g -.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł66,51 m² 9 592,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym Z ogródkiem W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i ogrodem blisko natury! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 57 m położone w spokojnej miejscowości Podkomorki, zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta. W przygotowaniu. Możesz być pierwszym zainteresowanym! Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej części Oliwy. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 450 zł36,22 m² 14 093,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament dostępny w aktualnej promocji cenowej. To doskonała propozycja dla osób szukających prywatnego apartamentu wakacyjnego typu second home, czyli miejsca do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

829 999 zł90 m² 9 222,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Bliźniak na sprzedaż w miejscowości Nowy Tuchom o całkowitej powierzchni po podłodze ok. 90 m , a powierzchnią użytkową wynoszącą 69,66 m . Przestronny salon z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje - pow. 55 m2 - Taras 15 m2 - Miejsce Parkingowe - Ogród Bezczynszowe! Idealna oferta dla osób indywidualnych oraz firm! Nieruchomość znajduje się w zacisznym miejscu Tczewa, oś. "Za.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55,91 m² 13 038,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjny trzypokojowy apartament o pow. 55,91 m z narożnym ogrodem o pow. 206 m położony na spokojnym osiedlu w Kobylnicy przy ul. Tymiankowej. Lokal na parterze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł27,70 m² 23 465,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pok. mieszkanie w unikalnym miejscu, dla osób szukających równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł80 m² 10 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 4 pokojowe położone przy ul. Aleksandry Gabrysiak w Gdańsku. Atuty nieruchomości: - gotowe do wprowadzenia,.