dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z antresolą - odea Park | yareal Gdańsk Siedlce, ul. Legnicka Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 59,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór 2A

Przymorze Wielkie Gdańsk

1 184 609 zł47,32 m² 25 034 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Bulvar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarny Dwór 2A

Przymorze Wielkie Gdańsk

1 765 126 zł81,81 m² 21 575,92 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i dwóch loggii. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Czarny Dwór 2A

Przymorze Wielkie Gdańsk

3 384 796 zł96,93 m² 34 920 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu, oddzielnej kuchni, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł68 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Nowoczesne 3 pokoje blisko morza | Porto robyg Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 373 500 zł67 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek B Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł65,06 m² 17 368,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Słoneczne mieszkanie w sercu Gdyni | balkon | hala garażowa Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł90,22 m² 8 191,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Istnieje możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł55,09 m² 9 602,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł37,79 m² 10 029,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł27,69 m² 23 835,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal niemieszkalny 1-pokojowy 27,69 m2 w prestiżowej i modnej dzielnicy Gdańska, wyspie Sobieszewskiej. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, ok. 800m od szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry, do zaoferowania mam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w samym Centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku z lat 70' przy ul. Długie Ogrody. Dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł47,45 m² 9 903,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zamenhofa w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł59 m² 11 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Gdańska | 2 balkony | 58,7 m | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w samym sercu Gdańska przy ul. Heweliusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 487 zł59,67 m² 8 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkania blisko natury | Starogard Gdański Prezentujemy kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 640 zł42,84 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartments luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56 m² 10 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 ooddzielnych sypialni łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 760 zł42,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.25 Cena: 815 759 Powierzchnia: 81,17 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 0/2 Ogród:.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł65,05 m² 20 138,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | duży balkon | Zajezdnia Wrzeszcz | 2 łazienki Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65,05 m , położony w nowoczesnej i cenionej inwestycji Zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 900 zł54,95 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis oferty Nowy 3-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,95 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Wejherowskiej w Sopocie. Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z: - 3 oddzielnych pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Wszystkie pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 280 zł28,58 m² 16 000 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł51,77 m² 14 081,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję apartamenty w ciekawej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej położonych w wyjątkowej lokalizacji. Tylko 300m od ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego oraz 900m od rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,72 m² 15 168,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem! Gdańsk Śródmieście, ul. Elbląska Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,72 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 056 000 zł140 m² 14 685,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1974

Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkania Z widokiem na morze - centrum gdyni, ul. 3 maja Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej - pakietu trzech niezależnych mieszkań położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50,30 m² 13 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy - Gdańsk, ul. Lastadia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone przy urokliwej i kameralnej ulicy Lastadia.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł66,50 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu Przystań Letnica II etap w Gdańsku. Nieruchomość została wykończona z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

<!-startfragment-> Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego - po generalnym remoncie Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,79 m² 12 188,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4 pokoje z balkonem | Smart Home | Gotowe / kuchnia do własnej aranżacji Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,79 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40,27 m² 13 161,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem i Smart Home - Gotowe / kuchnia do własnej aranżacji Na sprzedaż oferowane jest nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,19 m² 18 793,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | balkon | zachodnia ekspozycja Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,19 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł59,15 m² 20 253,59 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje z ogrodem | Albatross Towers | Przymorze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 59,15 m , zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,80 m² 17 721,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

<!-startfragment-> 2 pokoje po remoncie | Uniwersytet Gdański | inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35 m² 19 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z ogródkiem | po remoncie | Żabianka | blisko plaży i Ergo Areny Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 436 453 zł70,96 m² 20 243,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja Leśna Sonata w sercu natury Oferujemy przestronne mieszkanie w malowniczej okolicy, tuż obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł71,60 m² 8 086,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment-> 4-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu | 2 balkony | hala garażowa | Wejherowo Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł30 m² 118,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł31,20 m² 16 826,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk żabianka/jelitkowo - ul. Wejhera Świetna lokalizacja blisko morza! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Przytulne, funkcjonalne mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 557 000 zł58,12 m² 26 789,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 909 zł48,18 m² 17 868,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,18 m2 z atrakcyjnym balkonem położony na 3 piętrze. Mieszkanie - 48,18 m , 3. piętro, z balkonem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij