dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 694 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 694 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty mieszkanie na wynajem, które znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Witominie. W pobliżu znajdują się sklepy, przychodnia lekarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł67 m² 13 268,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Kołobrzeskiej. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy! Oferta przeznaczona dla osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu z wysokością zarobków. Запрошуємо українських та.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 800 000 zł109 m² 16 528,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1907

Szukasz dużego mieszkania W sopocie górnym Z balkonem I własną werandą? atuty: - układ idealny na wynajem i na zamieszkanie całą rodziną, - mieszkanie po remoncie włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

699 000 zł54 m² 12 896,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (54,2 m2) 2 pokojowe całkowicie wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: - salonu (24,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

574 770 zł41 m² 14 059,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

36.38 m2 balkon 4.5m2 wsch. Iiiq24 widok na wodę Pokój z aneksem 18.4m2 Sypialnia 9.86m2 Łazienka 4.2m2 Hol 3.92m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołecka

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł60 m² 21 578,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko w westate gdańsk. Oferujemy Państwu stylowo wykończone, a także w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdańska, dzielnica Siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 200 000 zł88 m² 24 886,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Elegancki trzypokojowy Apartament o powierzchni 88,4 m2 zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdyni Kamienna Góra. Stylowa, kameralna willa, cicha okolica, szlachetne otoczenie wiekowych domostw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 422 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ustawnego mieszkania na spokojnym osiedlu? dobrze trafiłeś! atuty: - kompleks monitorowany i objęty ochroną - Dostępne od zaraz - Bardzo cicha i spokojna lokalizacja - Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpora

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł65 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 3-piętrze budynku z 2009 roku zlokalizowanym przy ul. Szpora na popularnej dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł78 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne widoki z obu stron! Mieszkanie 3 pokoje, zamknięta duża kuchnia, łazienka, toaleta, w tym 36m2 salon z kominkiem, 3 szafy w zabudowie plus osobna garderoba. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł55 m² 14 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokojowe Z możliwością aranżacji na 3 pokoje! doskonała lokalizacja W starej części oliwy! mieszkanie po remoncie w 2009 roku. Wymieniono instalacje elektyryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajmu na nowoczesnym osiedlu, nadmorskiej dzielnicy Gdyni, tylko 2 km od Bałtyku i sąsiedztwo lasu. Bogata infrastruktura i łatwy dojazd do centrum zapewnią wysoki komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

389 000 zł35 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu uroczego, słonecznego mieszkania o powierzchni 35m2, składającego się z salonu z aneksem kuchennym (17,5m2), sypialni (11m2), łazienki (4m2), przedpokoju (3m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańca

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** unikat *** piękny widok *** oddzielna kuchnia *** balkon *** super lokalizacja *** Gdańsk Oliwa , ul. Pawła Gdańca ( boczna od ul. Czyżewskiego ), 1-pokojowe mieszkanie z osobną umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Sopot,pomorskie

999 999 zł76 m² 13 210 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Pożądana lokalizacja - 600 metrów do plaży. Na sprzedaż mieszkanie w centrum Sopotu położone przy ul. Władysława Jagiełły. 75,7m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 221 000 zł74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Podstawowe informacje: mieszkanie jest zlokalizowane w Orłowie przy ul. Wrocławskiej. Budynek wybudowany w 2022 roku. Nowe mieszkanie z nowymi meblami oraz wyposażeniem. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł51 m² 11 021,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz 3 pokojowego mieszkania otoczonego zielenią? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - spokojna okolica, - balkon, - duża ilość terenów zielonych, - niska zabudowa. Mieszkanie: na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

799 000 zł72 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

540 560 zł42 m² 12 969,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam ofertę wyjątkowego lokalu otoczonego terenami zielonymi oraz piękną infrastrukturą w której nie brakuje lokali usługowych. Lokal znajduje się na Dąbrowej czyli dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

519 999 zł60 m² 8 637,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę. Oferta z pewnością zasługuje na uwagę, znajduje się w świetnej lokalizacji w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł72 m² 12 486,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni łącznej 72 m2, 3 pokoje I Balkon | 1 miejsce parkingowe w hali garażowej | Komórka I Winda. Atuty: - osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

539 874 zł39 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Malachit Park to jedno z najlepiej przemyślanych osiedli w tej części Pomorza z drewnianymi detalami wykończeniowymi i ciekawą, skandynawską architekturą. Wewnątrz znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: inwestycyjne mieszkanie do kapitalnego remontu, blisko morza, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych. Po przeprowadzeniu remontu, mieszkanie może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

799 999 zł36 m² 22 222 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjna Inwestycja!wysoka stopa zwrotu! na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

1 078 900 zł65 m² 16 798,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,97m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Usytuowane od strony południowej. Okna wychodzą z salonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Chylońskiej. W pełni wyposażone, dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz garderoba. Opłaty do wspólnoty: 770zł zimą 500zł latem Plus prąd i gaz wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Gdańsk,pomorskie

515 900 zł49 m² 10 528,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na Chełmie ( ul. Chałubińskiego) w Gdańsku. Budynek wybudowany w 1983 roku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Słupsk,pomorskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 67 m2 na parterze przy ulicy Henryka Pobożnego w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -wysoki parter -doskonałe połączenie w każdą stronę miasta -szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Chojnice,pomorskie

350 000 zł62 m² 5 627,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bardzo ladne mieszkanie w bloku 3 pokojowe o pow. 62,2mkw, polozone na 4 pietrze w bloku na ulicy Żwirki i Wigury w chojnicach. Mieszkanie jest bardzo jasne, cieple.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 158 360 zł110 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z antresolą. Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

499 999 zł33 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Sopocie w o powierzchni 33 m2 przy ul. 23 Marca. Ekonomiczne w utrzymaniu mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Lokalizacja: - 800 m od ul. Bohaterów Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł90 m² 11 063,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: jasień, ul. Damroki, gdańsk Powierzchnia: 90,3 m Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na parterze dwuklatkowego budynku, zlokalizowanego na końcu osiedla w zacisznym zakolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 274 000 zł76 m² 16 816,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Twoja Szansa na Nadmorski Luksus w Sercu Gdańska: zapraszam do odkrycia apartamentu, który jest kwintesencją komfortu, elegancji i wyjątkowej lokalizacji. Wyobraź sobie życie, gdzie morze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 w inwestycji Havlove dewelopera Domesta. Osiedle Havlove znajduje się przy Al. Vaclava Havla w doskonale skomunikowanej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł29 m² 15 483 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Cię do niewielkiego, lecz ustawnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 29 m2 znajdujące się przy ulicy Chłopskiej w Gdańskim Przymorzu. To idealna propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

950 000 zł67 m² 14 272,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie 3 pokoje! bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc 3 pokojowe mieszkanie z najlepszą ekspozycją południowo-zachodnią! Świetna cena! wyjątkowa lokalizacja Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni mieszkanie: lokal o powierzchni 45 m2 składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jezierzyce

Jezierzyce,pomorskie

245 000 zł56 m² 4 400,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Myślisz o zakupie mieszkania na parterze, w spokojnej okolicy, blisko miasta ? Ta oferta na pewno spodoba Ci się! Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z osobnym wejściem! Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - ciepłe i jasne, - przestronna komórka do użytku najemców, - miejsce naziemne w cenie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mestwina

Jurata,pomorskie

1 868 500 zł50 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta specjalna- jeśli chcesz spełnić swoje marzenie O apartamencie W juracie- teraz jest idealny moment! obniżona cena. Oferta czasowa mieszkaj, wypoczywaj I zarabiaj - wyjątkowe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij