dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł29 m² 13 697,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,13 m2 położona przy ulicy Wielkopolskiej w Gdańsku w inwestycji Robyg Park Południe. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 495 540 zł72 m² 20 794,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** bez prowizji ** Budynek wkomponowany w leśny pejzaż wzgórz Górnego Sopotu, usytuowany tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, na ulicy 23 Marca. Górna część Sopotu to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł37 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, nowoczesne mieszkanie na 6 piętrze w budynku z trzema windami na osiedlu Słoneczna Morena w Gdańsk Piecki Migowo. Słoneczna Morena to nowoczesne osiedle usytuowane w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m na osiedlu Fikakowo przy ul. Gryfa Pomorskiego. Osobna kuchnia. Wymagana kaucja w kwocie 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 899 000 zł70 m² 27 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: nietuzinkowy apartament, wykończony w standardzie premium wg projektu renomowanego biura architektonicznego w którym zastosowano naturalne materiały najwyżej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

418 000 zł32 m² 12 981,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Atuty: - świetna lokalizacja - Doskonała komunikacja - 10min-Monciak - 15min -morze i plaża - Po remoncie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: dwupokojowy wakacyjny apartament o powierzchni 49,51m. kw., idealny pod wynajem - z wysokim ROI, spacerowa odległość od plaży. Doceniane przez turystów. Liczne ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 163 776 zł91 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: - duży metraż z przestronną przestrzenią dzienną - dwa miejsca parkingowe (jedno w hali i jedno zewnętrzne) - słoneczny taras 29,90m2, - balkon - kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 890 000 zł73 m² 25 890,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjny apartament, o pow. 73 m2 w prestiżowej, kameralnej kamienicy, zlokalizowanej w drugiej linii zabudowy(bez hałasu), w samym centrum Sopotu! Kamienica valor jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 800 zł60 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W love at home! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie na mojej stronie Cena 2800 zł Metraż 60,02 m2 Opiekun oferty tel. Zapraszamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł84 m² 14 248 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 84 m2 położone na III piętrze w urokliwej, zadbanej kamienicy z windą przy ulicy 3 Maja w Gdyni, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w dogodnej lokalizacji, w pobliżu park, szkoła, kasciół, kominikacja zkm oraz skm. Dogodny dojazd do obwodnicy trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

2 900 zł57 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie 3 pokoje wyposażone w najlepszej lokalizacji w Rumi. Doskonały dojazd do Trójmiasta, świetna lokalizacja - blisko do centrum ,sklepy, szkoły, żłobki, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dwu pokojowe w centrum Gdyni, w dzielnicy Działki Leśne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, bardzo dobry standard. Dwa niezależne pokoje, w każdym po dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł47 m² 46,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Umów się na prezentację już dziś! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Kartuskiej 36 w obleganej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł48 m² 22 753,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Idealne mieszkanie inwestycyjne! Szybka stopa zwrotu! Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym przy ul. Szafarnia 7 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł44 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Jacka Malczewskiego. Nowoczesny kompleks budynków z własnym patio, strefą fitness oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowym budynku, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Gdańsk Jasień. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 4 piętrowego budynku z windą. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

619 000 zł54 m² 11 563,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i pięknie urządzone mieszkanie 3 pokojowe w Gdyni lokalizacja Mieszkanie położone jest na 5 piętrze 10 kondygnacyjnego bloku przy ul. Chylońskiej 177.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 150 zł33 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2-pokojowe Mieszkanie na Oksywiu w Osiedlu Murapol - Nadmorskie Tarasy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu długoterminowego luksusowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Na sprzedaż elegancki, zadbany apartament usytuowane na 14 piętrze budynku Albatros Tower w dzielnicy Gdańsk Przymorze Małe. Świetna lokalizacja - znajduje się zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i nowoczesne po remoncie 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.36m2 w Redzie. Mieszkanie znajduję się w nowszym budynku z 2008r. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroca

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok oddzielna kuchnia cicha część Starówki Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon oraz sporą sypialnie z 3drzwiową szafą, kuchnie oraz łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atuty: - ścisłe centrum, ul.Wladyslawa IV - zadbana zmodernizowana kamienica - Miejsce parkingowe za bramą Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

1 150 000 zł44 m² 26 213,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nadmorska ulica Parkowa to najlepsza lokalizacja kurortu, to najbardziej prestiżowy adres w Sopocie. Ulica ta przeszła gruntowną renowację, urzeka pięknem granitowej nawierzchni, stylowych lamp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

420 000 zł44 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta dostępna W mio casa Oferujemy mieszkanie z wysokim standardem wykończenia, zapewniające komfortowe warunki mieszkalne oraz dogodną lokalizację w samym sercu Wejherowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł78 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie: prezentujemy na sprzedaż jasne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 78,2 m , znajdujące się na parterze trzykondygnacyjnym budynku. Wyjątkowość tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

855 000 zł47 m² 18 152,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane w Gdańsku Stare Miasto! Generalny remont wykonano przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wymieniono m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marynowy

Marynowy,pomorskie

450 000 zł74 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwo atrakcyjne, stylowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Marynowy. Mieszkanie o powierzchni 73,80 mkw znajduje się na poziomie parteru w kamienicy dzielonej z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

2 700 000 zł90 m² 29 870,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Link do filmu: apartament z widokiem na morze Lokalizacja: św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni - nieopodal Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pokój z aneksem 28.9m2 Sypialnia 10.2m2 Sypialnia 8.3m2 Łazienka 4.4m2 Hol dolny 7.2m2 Hol górny 3.5m2 Ekspozycja południowo-wschodnia. Budowa Osiedla Pogodnego na gdańskim Ujeściska rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta biura fiesta Nieruchomości. Oferujemy mieszkanie na sprzedaż: kawalerka o powierzchni 27 m2 znajduje się na I piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Chłopskiej 12 - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Śródmieście, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji "wałowa". Lokalizacja: znakomita, ścisłe centrum, w pobliżu ch medison, pkp, skm, pkm, przystanek autobusowy, tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępny od 2 kwietnia! Stylowy apartament jednopokojowy przy ulicy Ogarnej w Gdańsku Wyjątkowa oferta wynajmu apartamentu o powierzchni 26 metrów kwadratowych. Nieruchomość zaaranżowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

729 000 zł42 m² 17 524 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sopot dolny - dobra inwestycja, idealne dla rodziny jak I pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Do morza tylko 5 minut spacerem. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

- bardzo dobry punkt! środek ulicy - zadbana kamienica gdyńska - bardzo ładna klatka schodowa - 4 piętro bez windy. Lokal po kapiatalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie /zdjęcia sprzed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

314 144 zł26 m² 12 176,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < możliwość odliczenia 23% vat > < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat > gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament 2-pokojowy o pow. 44m2 w Gdyni Redłowo. Mieszkanie znajduje się na 5-piętrze w jednej z najnowszych inwestycji dewelopera Semeko - alvarium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 I Budynek z 2018 roku przy ulicy Lawendowe Wzgórze - Jasień I 2 pokoje I Balkon I Miejsce parkingowe I Winda Atuty: - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 56 m2! lokalizacja W najbliższej okolicy znajdziesz pełną infrastrukturę - szkoły, sklepy, fitness, korty tenisowe, squash, liczne knajpki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij