dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

403 000 zł35 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w dzielnicy Jasień w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem 16,21 m2 z wyjściem na ogród 32,84 m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

697 500 zł89 m² 7 866,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera! oferta dotyczy okalu nr b9m3 Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

620 032 zł48 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: 3-pokojowe mieszkanie o wielkości 60,73 m2. W bloku znajduje się 7 mieszkań. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 113,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Ulica Władysława Andersa, nazwana tak na cześć wybitnego generała i polityka, dowódcę korpusu polskiego w bitwie o Monte Cassino. Dzięki różnorodnej zabudowie oraz zadrzewieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, nowocześnie urządzony i w pełni wyposażony apartament na osiedlu Beauforta 2 w Pogórzu, przy ul. Paderewskiego. Omawiana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł86 m² 15 115,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Pilecki - Migowo | Morena | Przestronny apartament w wysokim standardzie 86 m2 | 4 Pokoje | Garderoba | Taras 17 m2 | 2 Miejsca garażowe | Komórka I Prestiżowa lokalizacja | Klimatyzacja. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

411 620 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej kuchni! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Gdańsk,pomorskie

988 000 zł63 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pok 57m2 + loggia 7.4m2 Wsch-Płd IVQ24 Pokój dzienny z aneksem 20.41m2 Sypialnia 11.7m2 Sypialnia 10.97m2 Łazienka 4.61m2 Hol 7.23m2 + Balkon (Loggia) 7.39m2. Ekspozycja wschodnio-południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

577 500 zł58 m² 9 950,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie doświetlone 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, o powierzchni 58,4 m2, doskonale skomunikowane z centrum Gdańska. 2 przestronne sypialnie, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z balkonem o pow. 59 m2, położone na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku na osiedlu Mezzo zrealizowanym przez dewelopera euro styl. Przytulny 3 pokojowy lokal, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

678 500 zł70 m² 9 692,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam przestronne mieszkanie blisko różnych udogodnień szkoły, przedszkola, rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Liczne przeszklenia w mieszkaniach - lepsze doświetlenie mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

667 000 zł47 m² 14 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje na 1 piętrze w bloku z windą przy ul. Pomorskiej. Powierzchnia mieszkania 47 m2, salon z kuchnią, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł45 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze. Z salonu widok na zieleń. Mieszkanie oddalone od głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe nowe 3pok 61m2 z ogródkiem 17m2 zachód Pokój dzienny z aneksem 22,44m2 Sypialnia 10.48m2 Sypialnia 10.65m2 Garderoba 2.8m2 Łazienka 4.5m2 Przedpokój 9,9 m2 Ogródek 16.96m2 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość w Gdańsku - 2 pokojowy apartament o powierzchni 38m2, położony w nowoczesnej inwestycji "chlebova Apartamenty" z widokiem na Motławę. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Sopot,pomorskie

1 399 000 zł92 m² 15 223,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowe i bardzo przestronne mieszkanie z ogrodem w doskonałej części Sopotu. W cenie mieszkania trzy naziemne miejsca postojowe oraz pokaźna piwnica. Mieszkanie daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

595 000 zł41 m² 14 658,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam wyjątkową ofertę! Gustownie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla ceniących spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

1 911 000 zł91 m² 21 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone pod klucz w wyjątkowym standardzie gotowe do odbioru. Bardzo blisko morza. Szczegóły oferty: lokalizacja: plac Kaszubski, gdynia - serce miasta, otoczone kulturą, rozrywką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krótka

Rumia,pomorskie

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. W cenie najmu zawiera się upc, światłowód i wywóz śmieci. Energia elektryczna, woda zimna i woda ciepła oraz gaz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie w bloku z 2022r. Panele fotowoltaiczne na dachu zasilają w prąd windy oraz części wspólne. Czynsz ok 700zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

1 817 325 zł56 m² 32 411,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Widok na Marine, czyste powietrze, szyk i elegancja. Lokalizacja Apartament powstaje w unikatowej lokalizacji - przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na gdyńskim Wiczlinie przy ul. Tęczowej. W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można w nowym budynku tuż obok lasu do którego mamy kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

2 750 000 zł110 m² 25 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: apartament mieści się w samym sercu Gdyni - Kamienna Góra przy ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w bliskiej odległości od morza i gdyńskiego bulwaru. Kamienna Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale Staromiejskie

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł28 m² 19 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Podwale Staromiejskie, w sąsiedztwie zabytkowej Hali Targowej. Nieruchomość: przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł56 m² 10 431,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Orunia Górna, zaledwie 500 metrów od pętli tramwajowej przy Alei Vaclava Havla. Nieruchomość: lokal znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szmaragdowa

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł50 m² 10 735,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zalety nieruchomości: - wyposażenie zawarte w cenie mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia - 2 minut pieszo do przystanku autobusowego, - 12 minut do Centrum Gdańska, - 5 minut do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł96 m² 10 400,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Atuty: - po remoncie generalnym, nowe instalacje - dwie łazienki (wanna i prysznic, 2x wc) - bardzo przestronne, ustawne pokoje - niepowtarzalny układ mieszkania - genialne, klimatyczne wykończenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przylesie, zielona dzielnica Sopotu, dająca oddech od turystycznego zgiełku i uciążliwości miasta, a w ciągu 20 minut można niespiesznym spacerem znaleźć się na piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

1 800 zł35 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o pow. 35,4m2 w Redzie obok Aqua Parku. Developer semeko. Budynek z 2008r. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł45 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 20 minut pieszo do plaży - 2 niezależne pokoje, - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm - szybki dojazd do uczelni ug -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe, nigdy niewynajmowane mieszkanie o powierzchni 45m2. Mieszkanie jest położone w dzielnicy Letnica, na zamkniętym osiedlu, w nowo wybudowanym bloku, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liszta

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł32 m² 15 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pok z ładnym widokiem i windą Mieszkanie po generalnym remoncie około 3 lata temu. Mieszkanie dwupokojowe 31m2+piwnica Salon z aneksem kuchennym i sypialnia, do sypialni możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Gdynia,pomorskie

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie 2 - pokojowe Z miejscem postojowym na wewnętrzym dziedzińcu lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 26 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

235 000 zł57 m² 4 151,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający Zdjęcia w trakcie realizacji lokalizacja W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie (łącznie 56,6 m2) zlokalizowane w samym centrum Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biała

Gdynia,pomorskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie 3 - pokojowe Z miejscem postojowym na wewnętrzym dziedzińcu lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Żukowo,pomorskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Złota Reneta w Żukowie na wynajem. Powierzchnia: 53 m2 oraz balkon 5 m2 z widokiem na miasto. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

391 000 zł28 m² 14 054,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne inne metraże! Oferta dotyczy lokalu numer A9-9.17 Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł62 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowe 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdańska Mieszkanie na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym o powierzchni 62m2 z dużym potencjałem mieszkaniowym z podziałem na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

741 000 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni - Oksywie. Lokalizację cechuje również doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania, które znajduje się na prestiżowym osiedlu Janowo w Rumii. Ta świeżo ukończona inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Sopot,pomorskie

695 000 zł50 m² 13 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w Sopocie Górnym nieopodal lasu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, osobnej jasnej kuchni, łazienki oraz holu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij