dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 020 000 zł37 m² 27 567,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowość w Mio Casa! Z przyjemnością prezentuję Państwu ekskuzowany apartament położony w prestiżowej inwestycji docenianego deweloperka Robyg Nadmotlawie Apartments! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem niezależny domek O powierzchni 55 M2 znajdujący się W gdyni obłuże dom: do wynajmu proponujemy samodzielny domek. Domek składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielonej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Gdynia,pomorskie

535 000 zł53 m² 10 075,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kupujący nie ponosi opłat związanych z pracą agencji. Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle przyjemne i funkcjonalne mieszkanie, na świetnie skomunikowanej i bogatej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

399 000 zł40 m² 10 025,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie po remoncie blisko do plaży w Gdyni, dzielnica Obłuże. Atuty nieruchomości: - ładny widok z 11. piętra - świeżo po remoncie generalnym - nowa zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jałowcowa

Gdynia,pomorskie

450 000 zł46 m² 9 887,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość 45,51m2 na 1 pietrze do zamieszkania od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia zamknięta, - pokój gościnny z balkonem, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

869 000 zł79 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania, zlokalizowanego w sercu malowniczej dzielnicy Wielki Kack w Gdyni. Lipowa ulica to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł67 m² 14 925,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedażą dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na Osiedlu Galeria Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antygony

Gdańsk,pomorskie

969 000 zł96 m² 10 146,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95.5m2 położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

350 000 zł33 m² 10 759,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Parter | 2 pokoje | balkon | ogród | | jasna | duży balkon | janowo | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Rumi Janowo, jednej z najchętniej wybieranych dzielnic w tym mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

455 500 zł40 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,16 m2, położone na 4-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku ul.Pastelowa. Termin odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł26 m² 14 236,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z urokami tego przytulnego i słonecznego mieszkania idealnego zarówno dla pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Atuty: - słoneczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł80 m² 16 862,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 9. piętrze w dzielnicy Przymorze, przy ul. Obrońców Wybrzeża, tuż obok Parku Regana. Ta nieruchomość o powierzchni 80 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Gdańsk przymorze Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie znajdującą się w Gdańsku w najbardziej pożądanej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2, zlokalizowane w Gdyni Działki Leśne, przy ul. Toruńskiej. W mieszkaniu, będącym przytulną kawalerką, znajduje się otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadmorska

Rowy,pomorskie

260 zł48 m² 5,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nasze osiedle znajduje się w sąsiedztwie portu i linii brzegowej morza, mieścimy się w centrum Rowów przy ulicy Nadmorskiej 42. W celu wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

620 235 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie od południowego zachodu! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznego Poranka

Banino,pomorskie

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do zamieszkana, posadowione w zabudowie szeregowej, 5 pokoi, z możliwością wydzielenia 6 pokoju, bezczynszowe, z 3 miejscami postojowymi osobną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

> na wynajem nowe, świeżo wykończone, 2- pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Fort Forest w Gdyni Chwarzno < pokoje zostały doposażone w nową kanapę, łóżko dwuosobowe, komodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Jeziornej, inwestycja Ostoja, dewelopera Inpro. Budynek oddany do użytkowania pod koniec 2021r. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

589 000 zł35 m² 17 013,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sopot - dobra inwestycja, idealne dla rodziny jak I pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Do morza ok 20 minut spacerem Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 34,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

2 300 zł37 m² 61,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 37,4m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia z oknem, sypialnia, łazienka z prysznicem i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Rumia,pomorskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna Kawalerka! Mam na wynajem kawalerkę z widokiem na park. Przestronna kawalerka z dużym tarasem. Mieszkanie wyposażone gotowe do wynajmu po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie w dobrej okolicy - ul. Chłopska, gdańsk Przymorze. W skład mieszkania wchodzą wchodzą: - kuchnia - łazienka - przedpokój - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Gdynia,pomorskie

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie 2 - pokojowe Z miejscem postojowym na wewnętrzym dziedzińcu lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

815 000 zł51 m² 16 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50.6m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Siedlcach. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które łączy w sobie komfort, styl i doskonałą lokalizację. Usytuowane przy ulicy Starowiejskiej, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

2 450 000 zł102 m² 24 019,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko U nas 2 samodzielne przyjazne dzieciom apartamenty inwestycyjne + studio Nieruchomość z segmentu premium. Zaprojektowana i wykonana pod okiem doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł88 m² 14 576,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane we Wrzeszczu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

3 950 zł63 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 643,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdańsk chełm Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze, 7 piętrowego budynku z 1980 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

2 600 000 zł165 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko U nas Na sprzedaż elegancki apartament w sercu Sopotu, 500 m od morza. Nieruchomość znajduje się nieopodal Monte Casino w cichej uliczce przy ulicy Haffnera. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

577 000 zł48 m² 12 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Duże 2 pok blisko parku z ładnym widokiem Termin wydania: minimum 2-3 miesiące. Lokalizacja: miejsce wyjątkowe. Z jednej strony dobrze skomunikowane pętla tramwajowa (500m) autobusy (500m lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybacka

Ustka,pomorskie

850 000 zł84 m² 10 107 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie centrum Ustki blisko morza Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w centrum Ustki na ulicy Rybackiej usytuowane na 2 piętrze, 700 metrów od Morza! Z uwagi na atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł35 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk- orunia Wynajmę nowy przytulny apartament w Gdańsku z miejscem postojowymi w hali garażowej! Bardzo ładne,komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Gdynia,pomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o pow. 30m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na 1-piętrze. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pokój z aneksem 28.9m2 Sypialnia 10.2m2 Sypialnia 8.3m2 Łazienka 4.4m2 Hol dolny 7.2m2 Hol górny 3.5m2 Ekspozycja południowo-wschodnia. Budowa Osiedla Pogodnego na gdańskim Ujeściska rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łamana

Gdańsk,pomorskie

2 045 520 zł76 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Perła na rynku nieruchomości! atuty: - 0 minut piechotą od morza i piaszczystej plaży - 5 minut spacerem do molo w Brzeźnie - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - mniej niż 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

949 000 zł60 m² 15 764,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością pragnę Państwu zaprezentować mieszkanie dla Rodziny, która poszukuje nie tylko przestrzeni, ale również spokoju, ciszy i bezpieczeństwa. Lokalizacja Osiedle Bernadowo Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

425 500 zł33 m² 12 800,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta | Mieszkanie stanie deweloperskim | 2 pokoje Dla kogo? Idealne dla singla lub pary. Dla osób ceniących.