dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł60 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów mieszkanie wychodzi na przeciw oczekiwaniom osób najbardziej wymagających. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

850 000 zł58 m² 14 716,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wersja językowa: polish, english. Kompleksowa obsługa formalno - prawna. (pl) gdynia kamienna góra, mieszkanie blisko morza! Blisko morza i plaży. Bezpieczne i komfortowe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz wyremontowanego i urządzonego pod klucz mieszkania w Gdańsku na Przymorzu? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - 3 niezależne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

873 291 zł80 m² 10 899,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: czerwiec 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

539 000 zł44 m² 12 112,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Shiraz Park III w Pogórzu graniczącym z Gdyńską dzielnicą Pogórze. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stoczniowców

Gdynia,pomorskie

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie mieści się w dobrze utrzymanym i zadbanym prywatnym domu z 1996r. Teren ogrodzony. W skład mieszkania o pow.68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja św. Jakuba

Łeba,pomorskie

390 000 zł35 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - balkon - Parking zamknięty z bramą na pilota - Budynek z 2021r. - bliskość do plaży - Altana - Wiata rowerowa - W pobliżu sklepy spożywcze - Idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Życzliwa

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Love at home przedstawia. Cena 480 000 zł metraż 45 m2 Opiekun oferty tel. Witajcie w Przystani Jasień, gdzie czeka na Was niepowtarzalna oferta! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Sopot,pomorskie

1 380 000 zł79 m² 17 468,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowy, wysoki apartament w kamienicy z 1900 roku w centrum Sopotu! Nieruchomość o powierzchni 78,9m2. Sopot Górny, klatka od strony budynku Sikorskiego 2. Mieszkanie dwustronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

999 617 zł43 m² 23 252,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 1-pokojowe mieszkanie z balkonem duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

538 000 zł61 m² 8 854,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Gdynia,pomorskie

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z balkonem na Obłużu o powierzchni 53 m2. Usytuowane jest na VI piętrze budynku z windą. Mieszkanie jest przytulne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł42 m² 13 669,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Piastowskiej atuty - Doskonała inwestycja kapitału - Ciągłość najmu krótko i długoterminowego - Bliskość do plaży Jelitkowo (20 minut pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 285 000 zł56 m² 22 946,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

"Oliwa Park", ul. Bolesława Krzywoustego | Funkcjonalnie urządzone mieszkanie | 3 pokoje + ogródek | Miejsce postojowe (płatne dodatkowo) | Komórka lokatorska. Dla kogo? Dla bardzo wymagającego singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winieckiego

Sopot,pomorskie

1 299 000 zł71 m² 18 344,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta wyłącznie w miocasa Mieszkanie o powierzchni 71m2, do własnej aranżacji znajduje się w klimatycznej kamienicy. W kamienicy tylko 6 mieszkań, całość to 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 777,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie w uroczym i urokliwym dolnym Wrzeszczu, znajdujące się na ulicy Wyspiańskiego. Lokalizacja jest idealna dla małżeństwa z dziećmi, ponieważ w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Malbork,pomorskie

249 500 zł42 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

"Poszukujesz nowego, przytulnego mieszkania w Malborku? Oto oferta skierowana do Ciebie! Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 42 mkw, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealnie położone, przytulne, z oddzielną kuchnią, mieszkanie dla osób lubiących życie miejskie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z dużego, położonego do strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

460 000 zł45 m² 10 132,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz zadbanego mieszkania blisko skm I obwodnicy? informacja dodatkowa: mieszkanie nie posiada księgi wieczystej w związku z tym istnieje możliwość zakupu dla klientów spoza ue. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł39 m² 13 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Otoczenie charakteryzuje się spokojem i jednocześnie dynamicznym rozwojem, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Lokalne atrakcje, restauracje i sklepy tworzą przyjazną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

539 000 zł43 m² 12 535 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w III piętrowym budynku mieszkalnym wybudowanym przez dewelopera hossa w Gdyni Chwarzno, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Mały Kack 2 Pokoje apartament do wynajęcia, osiedle Apartamenty Conrada - Euro Styl, wysoki standard, umeblowane i w pełni wyposażone + miejsce w hali garażowej! Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 350 000 zł83 m² 16 220,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ładnie zaprojektowany apartament z dwoma łazienkami na osiedlu altoria. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (przyjemny widok na patio), 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

328 000 zł46 m² 7 053,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwustronne ustawne mieszkanie 2 pokoje | parter | wejherowo nanice. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

782 588 zł77 m² 10 147,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

384 500 zł30 m² 12 989,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jeżeli zależy Państwu na pięknie zaaranżowanym mieszkaniu w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta spełni te oczekiwania! atuty: - gotowe do wprowadzenia, - świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe jasne, elegancko wykończone mieszkanie. *2 piętro, 30m2 *miejskie ogrzewanie *wysokiej jakości sprzęty agd *świetna lokalizacja- 10 minut pieszo do gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, wynajmę nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Lokalizacja: gdańsk,dzielnica Ujeścisko-Łostowice, osiedle Park Południe (robyg), ul. Wielkopolska. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

559 000 zł60 m² 9 254,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni - Chylonia. Lokalizację cechuje doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Do obwodnicy mamy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Gdynia,pomorskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

80m2 mieszkanie, piętro domu jednorodzinnego, z osobną klatką schodową, podjazdem z miejscem parkingowym, balkonem i 30 metrowym tarasem. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rumia

Rumia,pomorskie

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 220 m2, powierzchnia użytkowa 180 m2,usytuowane na I i II piętrze domu dwurodzinnego. Parter: garaż i pomieszczenie gospodarcze. I piętro: 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł122 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: gdynia, dzielnica Chwarzno-Wiczlino, osiedle Zielenisz. Centrum dzielnicy, blisko przystanku autobusowego i sklepów. Łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiasta, około 20 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, jasnego apartamentu z dwoma pokojami i przestronnym balkonem o wielkości ok. 8 m , usytuowanego na imponującym 14 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

2 770 zł63 m² 43,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, wyremontowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz! Nieruchomość znajduje się przy ul. Legionów we Wrzeszczu. Jest to doskonała lokalizacja dla studentów Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz kawalerki w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie! atuty: - przestronne i słoneczne, - świetnie skomunikowane, - piwnica, - 20 min od plaży, - bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 048 160 zł66 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pok. o pow. 65.51 m2 w pobliżu plaży w Brzeźnie. Metraże poszczególnych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Gdynia,pomorskie

339 000 zł27 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Super inwestycja Mieszkanie do odremontowania! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 26,7 m2 mieszczące się na 2 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Szczecińskiej / Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł62 m² 10 434,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trójstronne mieszkanie co jest ogromną rzadkością, z komórką na tym samym poziomie, piwnicą na poziomie -1. Istnieje możliwosć wydzielenia korytarza w budynku i zaadoptowania pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł99 m² 9 292,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

W 2015 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, obejmujący wymianę instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz okien. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w panele podłogowe, a w.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij