dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł53 m² 13 951,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą dwustronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni prawie 53m2 znajdującego się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsku Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowodworcowa

Gdynia,pomorskie

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy Do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack przy ulicy Nowodworcowej. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze w trzy piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

479 000 zł57 m² 8 353,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Mieszkanie gotowe do odbioru. Osiedle składać się będzie z trzech 2-piętrowych budynków. Każdy z dostępem do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł52 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy do odkrycia uroku tej wyjątkowej nieruchomości położonej w rodzinnej okolicy otoczonej licznymi terenami rekreacyjnymi. Nowy właściciel zyskuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

404 500 zł36 m² 11 251,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, proekologicznego osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień. To miejsce, w którym komfort, funkcjonalność i zrównoważony styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

727 000 zł67 m² 10 850,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Gdyni, blisko centrum. Mieszkanie składa się z: -dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

659 000 zł52 m² 12 648,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, eleganckie mieszkanie w Gdyni, witomino - idealne dla rodziny. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w świetnie skomunikowanej z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

243 000 zł49 m² 4 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu propozycje nowej Inwestycji. Świetna lokalizacja i przede wszystkim niska cena daje Państwu możliwości wykonania generalnego remontu i nadanie wnętrzu charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trójstronnego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 znajdującego się w dzielnicy Grabówek, w Gdyni. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

544 000 zł40 m² 13 432,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na las w doskonałej lokalizacji Gdańska przy ul. Łódzkiej (równoległa do al. Vaclava Havla). Mieszkanie w ramach inwestycji "moment".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Władysławowo,pomorskie

499 999 zł41 m² 12 272,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego we Władysławowie - Chłapowie. Nasza propozycja jest wręcz idealna dla singla, pary bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karwieńska

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł54 m² 21 396,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz jasnego 3-pokojowego mieszkania z widokiem na las w Oliwie? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - wykończone z wysokiej jakości materiałów, - prestiżowa inwestycja Oliva Koncept,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 5 piętrze budynku przy ulicy Noskowskiego. Lokal o powierzchni 54m2 składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

416 000 zł36 m² 11 591 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpieczny kredyt , to się opłaca. Zapytaj experta. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak pcc - 2%. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

To 30-metrowe mieszkanie znajduje się na parterze w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska Przymorze, przy ulicy Jagiellońskiej. Jest idealnie usytuowany zaledwie kwadrans spacerem od plaży Jelitkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

975 114 zł44 m² 22 349,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Apartament 2 pokojowy o powierzchni 43,63 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowany na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

? falowiec przy ul. Obrońców Wybrzeża - Twój kawałek morza w sercu Gdańska! Witaj w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Trójmieście! To nie jest zwykłe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

522 952 zł40 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne 2 pokoje Ujeścisko - Łostowice Opis mieszkania: funkcjonalny Hol (5,04 m2) z miejscem szafę Przestronny pokój dzienny z doświetlonym aneksem kuchennym (19,32) m2 Sypialnia (11,50 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowe, nie zamieszkane nigdy mieszkanie na Lawendowym Wzgórzu. 3 pokoje (jeden pokój do własnej aranżacji, np. na biuro) i ogródek z wyjściem na alejki, dolinkę i wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 500 zł52 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe położone w dzielnicy Gdynia Grabówek. Niepowtarzalny widok Z okien! na port, panoramę miasta oraz las. Powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa przytulna kawalerka usytuowana na parterze bloku oddanego do użytku w 2018 roku z windą, w Gdańsku na osiedlu Morenowy Sad przy ul. Hausbrandta 26. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowa

Mosty,pomorskie

650 000 zł100 m² 6 503,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania zlokalizowane są w jednej z turystycznych miejscowości Pomorza, w odległości kilkunastu minut jazdy samochodem od Gdyni, dojazd do Gdańska zapewnia Estakada Kwiatkowskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

505 500 zł50 m² 10 065,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie dla rodziny 2+1 w Gdańsku - Jasieniu. Nowoczesna architektura, starannie zaprojektowana przestrzeń oraz proekologiczne rozwiązania, to tylko część atutów mieszkania. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasieńska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł70 m² 11 479,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni prawie 70 m2, usytuowanego na drugim piętrze dwupiętrowego budynku powstałego w 2011 roku, na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 znajdujące się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku, oddanym do użytku w 2008 roku. Blok mieści się w Rumi przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłajpedzka

Gdynia,pomorskie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest na pograniczu dzielnicy Orłowo oraz Mały Kack - miejsce idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz bliskość obcowania z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 649,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje 43m2 parter taras 28m2 na ivq25 E Pokój dzienny z aneksem 22.72m2 Sypialnia 10m2 Łazienka 4.67m2 Hol 5m2 Taras 27.57m2 Ekspozycja wschód. Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nizinna

Rumia,pomorskie

660 000 zł96 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szukasz mieszkania w Rumi? Koniecznie sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy. Wyjątkowe, piękne mieszkanie o powierzchni 95,70m2! :dla kogo: - dla rodziny 2+1, 2+2, 2+3 - dla pary - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czubińskiego

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł63 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie na ulicy Czubińskiego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Morena, w niedalekiej odległości od Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

486 000 zł54 m² 9 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: nieruchomość 3 pokojowa o powierzchni 53,66m2 znajduje się na parterze 4 - piętrowego budynku i w jej skład wchodzą: przedpokój łazienka pokój dzienny z aneksem kuchennym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

406 000 zł28 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal 28m2 ogródek zachód 10.21m2 IIIQ24 - 23% VAT Pokój z aneksem 22.66m2 Łazienka 3.45 m2 Hol 1.6m2 taras i ogródek 10.21 m2 Ekspozycja zachodnia. Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

4 300 zł82 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokoje, komfortowo urządzony apartament o powierzchni 82 m2, położony na ósmym ostatnim piętrze z dużym tarasem ok 20 m2, na nowym osiedlu Mezzo w Gdańsku Przymorzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

999 000 zł37 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie Z bezpośrednim widokiem na morze! Nieruchomość znajduje się W Gdyni Śródmieście, przy Skwerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w samym centrum Przymorza. Lokal położony jest na 8 piętrze i składa się z pokoju (17 m2) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchni (6 m2), łazienki (4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 490 zł57 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne miejsce dla osób pracujących w pobliskich kompleksach biurowych Olivia Business Center, alchemia oraz Arkońska Business Park i na Uniwersytecie Gdańskim. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majkowskiego

Puck,pomorskie

389 270 zł58 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Majkowskiego 1 w Pucku. Powierzchnia: 58,10 m (oddzielna kuchnia z balkonem) Liczba pokoi: 2 (możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

2 600 000 zł117 m² 22 203,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament w świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w pięknej, zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy. Znajduje się zaledwie 15 min spacerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł44 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

3 500 zł96 m² 36,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę 5-pokojowego mieszkania na ulicy Wrocławskiej w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 95.90m2. Idealne dla dużej rodziny, grupy studentów lub ekipy pracowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe, do remontu, położone w w dzielnicy Sopot Brodwino, otoczonej lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Świetna propozycja i dla rodzin i pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko morza, nieruchomość zlokalizowana na 1 piętrze w budynku w niskiej zabudowie Gdańsk - przymorze. Duży potencjał inwestycyjny! Lokal o powierzchni 44m2 na, który składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij