dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Słupsk,pomorskie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl eleganckie mieszkanie W centrum - 46,85m2 - 375 000 pln Zapraszamy do zakupu stylowego mieszkania o powierzchni 46,85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

684 000 zł52 m² 13 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 duże pokoje blisko morza Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

349 000 zł34 m² 10 234,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu przytulnego mieszkania blisko plaży zlokalizowanego na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow.48m2. *** Wolne od zaraz! *** Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie mieści się w nowym budynku z windą z 2023r. Deweloper Loker.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Gdynia,pomorskie

740 000 zł47 m² 15 611,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Armii Krajowej. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, przychodnia, sklepy, zaplecze gastronomiczne (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się w Borkowie Gdańskim, na osiedlu "nowy Horyzont" wybudowanym przez dewelopera Euro Styl. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpińskiego

Gdynia,pomorskie

2 200 zł41 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, całkowicie umeblowane i wyposażone, położone w nowym budynku 4 piętrowym z windą. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Oksywiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z kuchni, 3 pokoi, przedpokoju oraz wc i łazienki. Wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

664 000 zł34 m² 19 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka z oddzielną sypialnią na iiq 2025 Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

4 300 zł95 m² 45,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy przestronny apartament Z podgrzewana loggia / 2 lazienki / miejsce parkingowe/ teren zamkniety lokalizacja: marina Primore - kompleks mieszkaniowo- apartamentowy to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, osiedle generała Władysława Sikorskiego

Człuchów,pomorskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w pobliżu centrum miasta. Lokal o powierzchni 75m2 składa się z: -umeblowanej kuchni -przestronnego salonu z wyjściem na balkon -trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

458 058 zł40 m² 11 426 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

849 000 zł100 m² 8 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pakiet 4 mieszkań przy ul. Benisławskiego w Gdyni Lokale mieszkalne usytuowane są na granicy gdyńskich dzielnic Obłuże i Oksywie. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Chylonia mieszkanie: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2. Mieszkanie posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum Gdyni Mieszkanie po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Nie wymaga nakładów finansowych, gotowe do wprowadzenia, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne jednopokojowe mieszkanie w pobliżu Parku Reagana. . Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku. Składa się z: pokoju, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze kamienicy przy ulicy Ogarnej. Lokal o powierzchni 40m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie na "leśnym Zakątku" o pow. 33m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

668 000 zł54 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk przymorze Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe z balkonem. Nieruchomość znajduje się w Gdańsku, w najbardziej pożądanej dzielnicy Przymorze. Lokal mieści się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij