dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | Miejsce w hali garażowej | Przyznany certyfikat breeam Przestronne studio, o powierzchni 36,27 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł37,83 m² 17 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Apartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,83 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,73 m² 9 098,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na czerwiec 2026? - pobyt - doba 130,00 pln - sprzątanie po wyjeździe: 400pln - kaucja zwrotna 300,00 pln 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Gdańsk Przymorze, marina Primore Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 700 zł37,44 m² 16 017,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

homfi zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Zabornia, w inwestycji Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Drugi etap inwestycji Nova Bursztynova to zupełnie nova odsłona przy ul. Jarzębinowej w Kobylnicy. Tym razem z myślą o Osobach, które marzą o własnym mieszkaniu w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł43,18 m² 20 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, położone w nowym budynku apartamentowym o bardzo ciekawej architekturze. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

231 699 zł25,71 m² 9 012,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską premium. Mieszkania położone na terenie osiedla Wierzyca Residence przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,75 m² 7 716,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, mieszkanie o powierzchni 38,75 m , położone w dzielnicy Gdańska-Górki Zachodnie przy ul. Łowickiej. To lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 000 zł36,24 m² 9 299,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wystartowała sprzedaż mieszkań z inwestycji Nowy Horyzont Słupsk. Zapoznaj się nowymi przestrzeniami dla siebie w świetnej lokalizacji. 0% prowizji dla kupującego! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 650 zł41,10 m² 10 648,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z ogródkiem | spokojna okolica | Gdańsk Święty wojciech/lipce Na sprzedaż jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,26 m² 17 668,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Hot oferta! tylko W pepperhouse! Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 41,26m2 położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji przy ulicy Liliowej 3!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,77 m² 12 547,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu królewskim przy ul. Dębogórskiej w Rumi, w spokojnej dobrze zlokalizowanej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 629 538 zł84,10 m² 19 376,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł102,49 m² 7 698,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty: - pierwsza linia zabudowy od morza - od plaży oddziela jedynie pas nadmorskiego lasu - podział na dwa niezależne apartamenty - duży taras na dachu - dodatkowa przestrzeń relaksu - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł82,17 m² 14 543,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m , położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 903 zł30,80 m² 15 386,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Jelitkowie. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł137,68 m² 5 512,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 137,68 m2 Planowana data odbioru mieszkania to Wrzesień 2026r. Na tym etapie budowy istnieje możliwość przeprowadzenia zmian.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł41,44 m² 16 626,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m , położone w ścisłym centrum Gdańska, przy ulicy Łagiewniki. To lokalizacja, która łączy wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: na sprzedaż przestronne, ustawne, rozkładowe, po generalnym remoncie, idealne na inwestycję, 5-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 99,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł39,74 m² 27 176,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała, prestiżowa lokalizacja - jedyna taka inwestycja w Polsce - 20 minut samochodem od Śródmieścia Gdańska - Wysoki potencjał inwestycyjny - elitarny charakter - Droga ekspresowa S7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 520 zł48,19 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Osiedle Ostoja | Nowa Karczma Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury i Trójmiasta? Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł451 m² 28 603,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pakiet 12 wykończonych mieszkań W gdańsku W budynku granaria przy rzece motława Prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,54 m² 7 520,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe z osobna kuchnią i loggią położone w centrum miasta przy ul. Filmowej. Mieszkanie stanowi odrębną własność z księgą wieczystą Media miejskie opomiarowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł42,33 m² 26 435,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

***pl*** Na sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 42,2 m , położony na ostatnim, 5. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Scala przy ul. Łąkowej w Gdańsk. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo dobrze nasłonecznione i ciepłe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,24 m² 15 263,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni - ul. Władysława IV. Dla mieszkańców do dyspozycji parking wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł84,72 m² 19 948,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament wykończony pod klucz nieopodal plaży. Atuty: starannie dobrane materiały i wysoki standard wykończenia Funkcjonalny układ 4 pokoje Dogodna lokalizacja - bliskość morza.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł58,90 m² 7 877,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Lokal na wynajem od września października do końca czerwca lub od września całoroczny. Zapraszam do wynajmu nowego lokalu przy ulicy Rybaki Górne 5 w inwestycji Aura40 oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 371 zł45,66 m² 5 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne apartamenty w stanie deweloperskim z garażem (w opcji) i miejscem parkingowym (10.000zł), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z widokiem na las | dzierżążno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,21 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł59,61 m² 9 560,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59.61 m , położone przy ul. Pomorskiej w Rumi (janowo) w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

439 500 zł41 m² 10 719,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,54 m² 8 182,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokoje, ustawne mieszkanie o powierzchni ni 36,54 m2 położone na 3 piętrze w budynku z lat 70 przy ul. Kalwaryjskiej 8 w Wejherowie- ścisłym centrum miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł114,34 m² 19 678,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł32,41 m² 8 639,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,41 m2 przy ulicy Braterstwa Narodów w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,30 m² 17 072,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Hot ofera! dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - 600 m do plaży! - idealne pod inwestycję - zarówno najem krótkoterminowy jak i długoterminowy - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł76,09 m² 23 643,05 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament z przeszkloną loggią w sercu Gdańska to propozycja dla osób, które cenią komfort, design i miejską energię. Położony na ósmym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł43 m² 25 558,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, wyspa Spichrzów | spa | parking | komórka Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij