dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

460 000 zł37,10 m² 12 398,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup tylko gotówkowy! brak podatku pcc mieszkanie idealne dla pary lub jako second home! atuty: - 750 m do przystanku autobusowego, - 5 min do Obwodnicy Trójmiasta, - 15 min samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,26 m² 21 497,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty - lokalizacja w ścisłym centrum Gdańska - prestiżowa Wyspa Spichrzów - dodatkowa przestrzeń do wypoczynku - balkon - miejsce postojowe w hali garażowej - komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł25 m² 27 060 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji "żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera yit.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50,40 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ltbs lębork - gotowe do zamieszkania (50,40 M ) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł193,08 m² 10 306,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż luksusowy apartament z dwoma przestronnymi tarasami z widokiem na Zatokę oraz malownicze ogrody. Eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie ulokowane w kameralnej dwurodzinnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł54,46 m² 11 476,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,46 m , położonego w Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego, na ulicy Bajki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie niedaleko Kwidzyna - Mątowskie Pastwiska 27a Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w spokojnej miejscowości Mątowskie Pastwiska, zaledwie 20 minut od Kwidzyna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 569 zł26,55 m² 11 358,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł85 m² 6 341,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Domowy komfort w cenie mieszkania | Słupsk, ul. Poznańska Masz dość comiesięcznych przelewów na fundusz remontowy i utrzymanie prezesów spółdzielni? Przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł87,89 m² 85,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy Penthouse 4 pokojowy apartament w Centrum Gdańska - 87,89 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu w nowo powstałej inwestycji "scala" w śródmieściu Gdańska. - zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,30 m² 2 708,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, o pow. 44,3 m2 położone na I piętrze w bloku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł48 m² 24 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gdańsk Sobieszewo / Wiślinka - nad wodą, przy nabrzeżu Martwej Wisły Stan deweloperski 23% vatu Apartament inwestycyjny Dostęp do mariny z miejscami cumowniczymi Unikatowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł125,10 m² 7 114,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne jasne I bezczynszowe mieszkanie Z dużym tarasem - W miejscu świetnie skomunikowanym! lokalizacja: dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,90 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częściowo umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, świeżo po remoncie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z nowszych, ale bardzo dobrze rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 635 zł43,53 m² 21 884,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo wakacyjnego mieszkania to świetnie trafiliście! Mam przyjemność zaprezentować nadmorski 1- pokojowy apartament z ogródkiem i tarasem w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł60,90 m² 11 198,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł47 m² 19 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w Sopocie przy parku i lesie. Mieszkanie w trakcie budowy, całkiem nowe, stan deweloperski. Inwestycja będzie składać się z dwóch kameralnych apartamentowców po 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 009 zł83,81 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament Z antresolą I balkonem W sercu helu Hel | 250 m od plaży | Nowoczesna inwestycja | Balkon 11,26 m | Wysoki standard ***** rozkład I standard: przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie mieszkanie na parterze w Bytowie. Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w bloku mieszkalnym. Nieruchomość po remoncie, okna plastikowe. Niskie koszty utrzymania, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdyni położone zaledwie 2 km od centrum ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Nadmorska dzielnica Gdyni znana przede.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,19 m² 7 662,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 31,19 m 2 położone w dogodnej lokalizacji Lęborka przy ul. Targowej. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 305 zł27,36 m² 14 594,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, na sprzedaż atrakcyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł62,87 m² 20 677,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi, ma przyjemność zaprezentować, wyjątkową ofertę, na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w sercu Sopotu, przy ul. 3 maja, w klimatycznej kamienicy z charakterem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atuty: - przestronne, dwupoziomowe 4 pokoje z kominkiem i balkonem - kameralna, zielona okolica Wielkiego Kacka - cisza i spokój - doskonała komunikacja: pkm (3 minuty pieszo), zkm (1 minuta.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł53,20 m² 10 526,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ustawne, słoneczne, dobrze skomunikowane, trzypokojowe mieszkanie w odległości 3 km. od morza Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy w odległości 120 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 234 zł27,36 m² 14 811,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł94 m² 39 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament 4-pokojowy Z ogrodem - botanica jelitkowo Botanica Jelitkowo | Invest Komfort | 4 pokoje | Prywatny ogródek z dwóch stron | Bliskość morza | 2 miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż - nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości view ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w nowym budownictwie w doskonale skomunikowanej części Gdańska Morena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w odnowionej kamienicy - historia spotyka komfort. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Tczewie przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość po remoncie, idealna dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,42 m² 26 084,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - w budynku siłownia, sauna, strefa kids play, - hala garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem narożnym Zielona Laguna Wzgórze, gdynia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 250 zł33,36 m² 11 518,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 680 684 zł67,60 m² 24 862,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort I jakość W otulinie trójmiejskiego parku krajobrazowego Wysokiej klasy strzeżone osiedle ze spa, fitness oraz wieloma atrakcjami dla dzieci | W cenie miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł98,20 m² 10 183,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! 2 poziomowe mieszkanie: słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 98,2 m2. W skład mieszkania wchodzą: poziom I (62,91m2): - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł41,30 m² 15 181,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dziesięciopiętrowym apartamentowcu zlokalizowanym w Gdańsku Matemblewie, oferujący doskonałą komunikację (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Uwaga: zamieszczone zdjęcia to wizualizacje pokazujące przykładowy efekt remontu i potencjał aranżacyjny mieszkania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł107,10 m² 7 833,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł74,66 m² 17 071,07 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,66 m , zlokalizowane na I piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij