dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 890 000 zł97,81 m² 19 323,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,46 m² 10 651,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi! Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,24 m² 8 933,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stylowy parter domu przy ul. Cegielnianej w Rumi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł80,26 m² 18 676,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł56,81 m² 8 167,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł58,30 m² 30 857,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m2 przy ul. Piastowskiej (gdańsk Jelitkowo) w inwestycji "apartamenty Nadmorskie". Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 800 zł43,97 m² 16 870,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w nowej inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,30 m² 19 450,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: zaledwie 10 minut spacerem do fontanny Neptuna Prestiżowa inwestycja wielokrotnie nagradzana za architekturę i jakość 2 km do największej galerii handlowej w Gdańsku - forum Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,48 m² 8 589,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość - kawalerkę o powierzchni użytkowej około 32,48 m2, położoną na II piętrze bloku przy ul. Cukrowników.

Szczegóły ogłoszenia

725 900 zł66 m² 10 998,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 + piwnica około 2 m2. Posiadające 2 poziomy. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. Układ: - przedpokój z oknem i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł101 m² 8 316,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament z dużym tarasem i widokiem na morze | Rowy | 62 m | 2 niezależne apartamenty | Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 62 m , położony zaledwie 150 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 900 zł44,50 m² 25 391,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł39,81 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli zawsze marzyłeś o własnym mieszkaniu nad morzem, które będzie dla Ciebie, kiedy tylko chcesz, a w pozostałym czasie będzie źródłem twojego przychodu, to ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł70,90 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wynajem długoterminowy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego. Przestronne i zadbane 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48 m² 7,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Apartament 48M2 + garaż + działka rekreacyjna 5arów Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym stylu 3km od Kwidzyna - Mareza ul Osiedlowa. Po całkowitym remoncie. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł39 m² 20 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w centrum Gdyni - komfort, styl i doskonała lokalizacja Oferta ograniczona czasowo - tylko do 1 kwietnia 2026 roku w tej cenie! Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł43,12 m² 10 551,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji - Borkowo Powierzchnia: 43,11 m Lokalizacja: borkowo Odbiór: gotowe do odbioru Funkcjonalny układ i możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł60,95 m² 18 457,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Atuty: - piękna, odnowiona kamienica - centrum Sopotu, 4 min pieszo do Dworca Głównego - 15 min pieszo do plaży - miejsce postojowe za bramą - po wymianie instalacji - duża przynależna pracownia 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 000 zł41,34 m² 9 337 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.6 41,34m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duża loggia 7,5m2, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji || bez pcc || Nowa inwestycja | bliski dojazd do Gdańska | 4 pokoje do własnej aranżacji | Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania w Pruszczu Gdański. Ciekawy rozkład do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny i przestronny lokal na wynajem w Kościerzynie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,81 m² 15 044,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania to idealnie trafiłeś :) atuty: - dużo zieleni w okolicy - Stan do zamieszkania - Nowe budownictwo - Blisko sklepów - Dobrze skomunikowane -.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł74 m² 26 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego na strzeżonym osiedlu Sopockiej Rezydencji, jedynie 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36,60 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1.05.2026 Na wynajem mieszkanie w Redzie na ul. Fenikowskiego 1 Mieszkanie znajduje się w bloku z 1992 r. na trzecim piętrze bez windy. Przy budynku liczne.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł91,50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Przestrzeń, słońce, balkon, pierwsze piętro, piwnica, ogrzewanie miejskie i lokalizacja w centrum gwarantująca dostęp do wszelkich niezbędnych do życia miejsc i dóbr. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 860 000 zł97,02 m² 19 171,30 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż świetnie zlokalizowane, trzypokojowe mieszkanie, położone w Malborku przy ul. Sienkiewicza 57. Mieszkanie znajduje się w samym centrum własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł87,84 m² 18 898 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferowany jest luksusowy czteropokojowy apartament o powierzchni 87,84 m2, na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na Pogórzu, na przedmieściach Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł73,63 m² 10 091 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Południe Borkowo za 9900 zł za mkw okazja. Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70,16 m² 18 514,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nadmorski apartament w sercu Helu z dużym tarasem - 70 m2. Apartament o powierzchni 70,16 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,70 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem Pogórze | Kosakowo | blisko morza | 43 m | od zaraz Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pogórzu (gmina Kosakowo) o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł66,28 m² 4 963,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,28 m , położone na parterze budynku w miejscowości Marzęcino. Lokalizacja Marzęcino to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł74 m² 11 283,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament dwupoziomowy w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów i bez stresu! Na sprzedaż oferujemy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,81 m² 5 884,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,81m 2 , położone w centrum Lęborka na ul. Kossaka (opodal Szkoły Podstawowej nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł53 m² 20 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni z widokiem na Park Jaśkowej Doliny; *świetna komunikacja, idealna zarówno do życia, jak i inwestycji *nowy budynek z 2024 roku-.