dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

599 000 zł50,84 m² 11 782,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,84 m z piwnicą 6,65 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdynia Babie Doły - ul. Ikara. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,60 m² 17 723,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy prawdziwą perełkę inwestycyjną na gdańskim rynku nieruchomości, idealną dla tych, którzy poszukują pewnej i ponadczasowo atrakcyjnej lokaty kapitału. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł50,83 m² 13 259,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! dostępna W pepper house nieruchomości! atuty: - nowe budownictwo - Klimatyzacja - Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - Wysoki standard wykończenia - Przestronne jasne mieszkanie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,20 m² 11 398,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią oraz balkonem typu loggia. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł53,80 m² 10 576,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szukasz własnego apartamentu nad morzem, który może generować zyski? Oferujemy wyjątkową okazję zakupu apartamentu nadmorskiego w malowniczej miejscowości Dębina! To apartament zaaranżowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 289 zł91,41 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz położony zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, oferując niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł30 m² 17 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie będzie wynajmowane długoterminowo od września więc jest to pewna inwestycja dzięki, której mogą Państwo zacząć zarabiać od zaraz! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną kawalerkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł29 m² 12 065,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Inwestycja! Apartament Nad Morzem z Gwarancją Dochodu Pasywnego! Potencjał Inwestycyjny: zakup tego apartamentu to idealna okazja dla inwestorów szukających pasywnego dochodu. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 824 000 zł114 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji - Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,30 m² 11 857,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego ( 46,30 m2), położonego w Gdańsku Nowym Porcie przy ulicy Wyzwolenia. Najważniesze atuty: - blisko plaży Brzeźno - Po.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł125,90 m² 11 517,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gotowiec inwestycyjny - dwa apartamenty blisko morza, jastrzębia.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,53 m² 14 465 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Krynicy Morskiej w budynku 2 piętrowym przy ulicy Gdańskiej, tuż przy Zalewie Wiślanym, z pięknym widokiem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w w domu jednorodzinnym w Gdyni Chyloni. Lokalizacja: - dogodny dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, - do przystanku autobusowego ok. 300m ( linie 173,197,650,K, 25, 26, 30) - do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł62,73 m² 9 006,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w Gdyni dzielnica Oksywie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł44,02 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w nowym budynku przy ulicy Glazurowej mieszkania dwu- i trzypokojowe. Umeblowane lub bez mebli. Jeśli cenisz komfort mieszkania na nowym osiedlu, gdzie wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,11 m² 11 902,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: - prywatny ogródek - mieszkanie po remoncie - dodatkowe poddasze(nieuwzględniane w metrażu) - 9min pieszo do dworca pkp - 20min do Dworca Głównego w Gdańsku (9min pieszo i 10min.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł68,86 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,86 m2, które składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni, łazienki oraz dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł52 m² 6 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Chopina 123 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 , ale że.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,60 m² 11 270,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie 2- pokojowe z osobną, jasną kuchnią i balkonem typu loggia. Pięknie ustawiony blok. Idealne dla rodziny, na wynajem. Lokalizacja: ładne, zadbane osiedle z lat 80 -tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 102 zł64,95 m² 12 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny kompleks apartamentowców który oferuje komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł96,07 m² 29 145,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad wodą w Gdańsku. Połączenie nowoczesnej architektury, spektakularnych widoków oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 96,24 m z prywatnym ogrodem 26 m , położone przy ul. Pałacowej w Kowalach. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz spokojna, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł36,37 m² 16 442,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Agencja westate oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,37 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni, na Wzgórzu św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 698 zł38,05 m² 11 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia. Mieszkanie znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51,93 m² 10 976,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m2, znajdujące się na kameralnym i spokojnym osiedlu w Rumi przy ulicy Jachtowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Atuty nieruchomości: - mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,94 m² 8 744,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,29 m² 8 619,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 3 pokojowe ( + miejsce postojowe), zlokalizowane w Ustce przy ul. Legionów. Ulica Legionów w Ustce wyróżnia się dogodną lokalizacją zapewnia łatwy dostęp zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72,40 m² 6 560,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł40,42 m² 33 399,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o powierzchni 40,42m2 w Juracie. Lokal mieści się przy ulicy Ratibora, w wyremontowanym i ogrodzonym budynku z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Kwidzynie na czwartym piętrze przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nietuzinowa oferta. Słoneczna kawalerka niczym z paryskiej dzielnicy Montmartre. Przepiękne kompaktowe jednopokojowe mieszkanie w samym centrum Gdańsk Wrzeszcz. Mieszkanie po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowany jest na sprzedaż trzypokojowy apartament znajdujący się w kameralnym budynku inwestycji w Gdańsku Brzeźnie, w miejscu w o ponad stuletniej tradycji wypoczynku nad morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie blisko obwodnicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem. Bliskość obwodnicy.