dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

540 000 zł37 m² 14 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Borkowskiej, w nowej inwestycji dewelopera .Murapol Lokal jest całkowicie nowy i nigdy wcześniej niezamieszkały, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze zadbanego, czteropiętrowego bloku. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem - osobna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62,10 m² 10 611,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z pięknym widokiem na las, położone w Gdyni Pogórze przy ul. Żeliwnej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,10 m2 znajdujące się w Gdyni Pogórze. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31 m² 15 484 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 31 m składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,98 m² 12 949,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne, trzypokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie na gdańskich Aniołkach Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki tramwajowe w odległości 170 m., autobusowe 300 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł57,58 m² 12 938,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: nowoczesne osiedle renomowanego dewelopera Eurostyl, zrealizowane w 2023 roku Zaledwie 5 minut do Obwodnicy Trójmiasta Około 15 minut do Centrum Gdańska Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 538 zł66,75 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Gdyni Cisowej. Lokalizacja zapewnia wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł74 m² 12 824,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

74 m2 | 2 poziomy | 2 łazienki | balkon | orunia górna Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie, które daje komfort domu, w świetnej lokalizacji Gdańska. Najważniejsze atuty: 2 poziomy wyraźny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 411 280 zł74,14 m² 32 523,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 74,14 m2, składa.

 

 

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem - zobacz na yt INWESTYCJA Apartamenty FILMARE, to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na parterze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 432 884 zł122,62 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty 4 pokoje, brak pcc, do własnej aranżacji. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54,46 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem atrakcyjny lokal dwupokojowy, mieszkalno - usługowy lub biurowy O powierzchni użytkowej 54,46 m2 W centrum miasta - przy ul. Solskiego W słupsku! idealny pod.

 

 

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu nieruchomości w jednym z ostatnich wolnych miejsc pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł65,90 m² 1 335,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta sprzedaży mieszkania w Barcinie, gmina Kępice Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy z 1908 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach. Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy. Niewątpliwym atutem jest szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Wyjątkowe mieszkanie po remoncie serce Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najmodniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł94,70 m² 8 870,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w Orłowie | 94,7 m2 | 4 pokoje | Garaż | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,7 m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną.

 

 

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł34,37 m² 81,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na chronionym i monitorowanym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz - ul. Grudziądzka. Lokalizacja: osiedle położone w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 850 zł39,69 m² 17 254,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 500 zł25,22 m² 12 073,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 944 zł48,55 m² 17 774 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (działki Leśne). W jego skład wchodzą: - salon - pokój - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta inwestycyjna lub do zamieszkania. Ładne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, na ul. Twardej - Gdańsk Młyniska, okolice Stoczni Remontowej. Lokal jest dwustronny, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 000 zł136 m² 18 933,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

To nie jest "zwykłe mieszkanie" to coś między apartamentem a domem! Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 655 zł37,28 m² 18 177,44 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są adresy, które się posiada. I są takie, które pracują na Ciebie. Gdynia Śródmieście. Kilka minut od morza. Inwestycja wendy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

593 999 zł41 m² 14 487,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Przemyska 25 (dzielnica Ujeścisko, nowa inwestycja Ujeścisko Vita).

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55,15 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na długoterminowy najem! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.41m2 w kompleksie Sopocki Parkur I z 2006 roku. Mieszkanie znajduję się na terenie strzeżonym, monitorowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27,57 m² 19 949,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28,50 m2 nad morzem! Doskonała lokalizacja: apartament usytuowany jest blisko pięknej, szerokiej plaży w miejscowości Karwia. Dookoła spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodnie, przestronne mieszkanie z oddzielnym wejściem w domu jednorodzinnym. Bardzo ładnie zagospodarowany teren, możliwość korzystania z ogródka, miejsce postojowe na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę gotowe, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów. Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł75,11 m² 13 979,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: na sprzedaż jasne (ekspozycja południowy zachód), ustawne, rozkładowe i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 75,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,60 m² 5 941 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,60 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,20 m² 15 090,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: połowa domu z niezależnym wejściem. Duży taras idealne miejsce do wypoczynku. Las za oknem gwarancja ciszy i bliskości natury. Idealne dla rodziny 2+1 lub na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,62 m² 11 508,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji. Przemyślany układ.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij