dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 245 482 zł74,70 m² 30 060 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 74,7 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65,70 m² 76,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,7 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice, gdańsk. Atuty: - duży ogródek z drewnianą altaną (ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,36 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Gdynia Mały Kack | Spokojna okolica atuty nieruchomości - Atrakcyjna lokalizacja Gdynia Mały Kack, - spokojna i cicha okolica z bogatą infrastrukturą, -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,81 m² 5 884,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,81m 2 , zlokalizowane na parterze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul. Kossaka. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,35 m² 11 442,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m , położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 880 zł78,66 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom Nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy z 1932 roku, przy ul. Zygmunta Augusta - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Z możliwością 3 pokoi pruszcz gdański. Lokalizacja: pruszcz Gdański to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo elegancki apartament położony na 6 piętrze w inwestycji doki living. Urządzony w ciepłych kolorach, w pełni umeblowany. Apartament jest bardzo funkcjonalny i wygodny do.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł32,86 m² 14 272,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Park Południe od renomowanego dewelopera Robyg. Mieszkanie o powierzchni 32,86.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 072 zł80,73 m² 9 192,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,81 m² 6 836,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Piotra Skargi - blisko centrum Parametry nieruchomości: powierzchnia: 40,81 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Lokalizacja: blisko centrum Słupska, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł23,45 m² 21 279,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Idealne pod najem krótko jak i długo terminowy! atuty nieruchomości: - gotowe do zamieszkania - piwnica, - bliskość morza, - na pograniczu Gdańska i Sopotu, - bliskość sklepów, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł132,20 m² 10 582,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty - przestronne - dobrze doświetlone - blisko lasu - blisko komunikacji Opis Mieszkanie zajmuje całą kondygnację budynku. Ekspozycja na wszystkie strony świata, powoduje bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł34,10 m² 83,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,1 m , położonego w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40,42 m² 14 571,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam Państwu do zaoferowania nietuzinkową nieruchomość, którą stanowi lokal o powierzchni ponad 40m2 znajdujący się na 5-piętrze budynku z widną. Ze wszystkich okien mieszkania rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł52,55 m² 11 703,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwustronnego blisko komunikacji I głównego miasta? atuty: - świeżo po kapitalnym remoncie - mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest dobrze doświetlone i można je.

Szczegóły ogłoszenia

497 280 zł35,15 m² 14 147,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41,75 m² 18 922,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwustronne mieszkanie na parterze z widokiem na Ratusz - Śródmieście Gdańsk Idealne na inwestycję: biuro, gabinet, wynajem krótkoterminowy lub lokal usługowy Wejście do budynku od ul. Ogarnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł41,31 m² 8 109,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2025 | 2 pokoje | winda | od zaraz nie przegap! Szukasz nowoczesnego mieszkania, do którego możesz wejść praktycznie od ręki? Ta oferta to połączenie świeżości, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 000 zł69,80 m² 16 131,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *mieszkanie w stanie deweloperskim od renomowanego dewelopera dekpol; *świetna ekspozycja - słoneczne; *wysoki potencjał inwestycyjny; *możliwość zakupienia nieruchomości w module.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,83 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,83 m2, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł52,30 m² 32 485,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 48,74m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,11 m² 23 937,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: na ustawne, idealne na inwestycję, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36,71 m² 7 354,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

NA sprzedaż - przytulne 2-pokojowe mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji Słupsk, ul. Nad Śluzami | 36,71 m | Widok na rzekę | 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,70 m² 11 786,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z oddzielną kuchnią i loggią o powierzchni 62,70m przy ul. Kurpińskiego. W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,16 m² 12 781,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko W love at home! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o nas na stronie Cena 999 000 zł Powierzchnia całkowita 107 m2 ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Grottgera w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie - zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.