dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m2, położoną na 1. piętrze budynku przy ul. Obwodowej w Redzie. Cena najmu: 1 750 zł/miesiąc Opłaty: czynsz latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

549 900 zł26 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament z widokiem na Opływ Motławy. Mieszkanie Apartament składa się z: - pokoju z wyjściem na kameralny balkon z widokiem na Opływ Motławy, - aneksu kuchennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł42 m² 19 023,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje Z balkonem | W pełni wyposażone | miejsce parkingowe naziemne | ul. Lema | 42m | 2 piętro | morena To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lema to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

474 000 zł48 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł47 m² 13 246,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość położona nad jeziorem to idealne miejsce do życia lub inwestycji. Cisza, zieleń i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tczew,pomorskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Tylko u Nas* Szukasz mieszkania na wynajem w spokojnej okolicy, a zarazem blisko Tczewa? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem mieszkanie 34 m2 w Rokitkach - 3 km od Tczewa! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament na osiedlu Chmielna Park w centrum Gdańska, przy ulicy Chmielnej 70. To idealne miejsce dla 4 osób, które chcą zwiedzać Stare Miasto i podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł78 m² 10 683 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomości Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane około 7 lat temu. W ramach prac wymieniono wszystkie instalacje - elektryczną, gazową oraz wodno-kanalizacyjną. Ściany zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł43 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdańsk jasień , ul. Morelowa *** 2-pokojowe*** umeblowane *** miejsce parkingowe zewnętrzne - w cenie *** lokalizacja: gdańsk Jasień , ul. Morelowa - w pobliżu przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Puck,pomorskie

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam apartament 40m w Pucku. Apartament położony jest na parterze, brak schodów i stopni - dostosowane dla osób z niepełnosprawnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Kwidzyn,pomorskie

780 000 zł128 m² 6 070,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po głębokim remoncie, wykączone w wysokim standardzie. - nowa instalacja elektyryczna - Nowa instalacje grzewcza, łącznie z piecem gazowym - Nowe podłogi, gładzie, garby - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł42 m² 13 679,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z skm tuż pod nosem oraz szybkim dostępem do morza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty nieruchomości: 2 niezależne pokoje, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

757 000 zł60 m² 12 616,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gdańsk Jasień | 3 pokoje | Taras 25 m | Hala garażowa | 60 m | Wysoki parter Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze nasłonecznione mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Aleksandry Gabrysiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 220 000 zł45 m² 26 991,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc! Nowoczesne 2 pokoje z widokiem na zabytki Stoczni Szukasz gotowego do wprowadzenia, zupełnie nowego mieszkania w świetnie skomunikowanym Śródmieściu? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Matecznikowa

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł137 m² 11 687,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które posiada unikalne walory w dzisiejszych osiedlowych rzeczywistościach. Z balkonów można rozkoszować się szerokokątnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Gdynia,pomorskie

2 600 zł29 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobłocie

Pobłocie,pomorskie

283 000 zł62 m² 4 565 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Możliwa zamiana na małe mieszkanie w Słupsku Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i garażem, miejscowość Pobłocie, gmina Główczyce Szukasz spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł43 m² 29 069,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z pięknym panoramicznym widokiem - idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu premium położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł50 m² 27 833,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Villa Jaśkowa Dolina. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 na drugim piętrze wpełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Rowy,pomorskie

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny nad morzem. Rowy. Wysoki standard. Odlicz vat! Cena: 649 593 zł + 23% vat (799 000 zł brutto) Sprzedaje: spółka (faktura vat) Lokalizacja: rowy, ul. Piaskowa 14a Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

591 376 zł64 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

[rezerwacja] Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 716,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z loggią - Gdynia Witomino-Radiostacja Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,6 m , położone na parterze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pucka

Tupadły,pomorskie

499 999 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Baltic Apart - wyjątkowy kompleks 5 luksusowych apartamentów na sprzedaż Tupadły / Jastrzębia Góra Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad polskim morzem. Na sprzedaż kompleks 5 niezależnych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

359 900 zł27 m² 13 329,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Fantastyczna oferta dla inwestora pod wynajem Dni Otwarte 14-15.04 Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację *Na zdjęciach przedstawiona możliwość aranżacji* Zostało tylko kilka mieszkań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 48 m2 na parterze na zasadzie wynajmu okazjonalnego. Może być dłużej niż na rok. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, duży taras 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

484 000 zł39 m² 12 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,88 m położone przy ul. Stężyckiej w dzielnicy Jasień. Dużym atutem nieruchomości są stosunkowo niskie koszty utrzymania - ok. 670 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł63 m² 14 996 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień, przy ul. Lawendowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Malbork,pomorskie

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam słoneczne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe przy pl. Narutowicza w Malborku. Nieruchomość wyróżnia się idealnym widokiem na Zamek Krzyżacki "to twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Gdynia,pomorskie

350 000 zł21 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m2, położona w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Gdynia - dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Ogromnym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealna dla studenta kawalerka na Wrzeszczu Dni Otwarte 14-15 kwietnia Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez prowizji! genialna lokalizacja we wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

551 552 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

2 136 750 zł65 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z unikatowym widokiem W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem okazjonalny w pełni wyposażone, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na Gdańskim Jasieniu. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

4 100 zł75 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe wyposażone mieszkanie 3-pokojowe na wynajem długoterminowy o powierzchni 74,58 m2 w Gdyni, dzielnica Kamienna Góra. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Junony

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 608,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, o wysokim standardzie z ogródkiem do którego możesz wprowadzić się od razu w przytulnej i spokojnej okolicy! O mieszkaniu: powierzchnia mieszkania: 37,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem i windą. Powierzchnia wynosi 52 m2, a lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze kamienicy z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

450 000 zł28 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w świetnej lokalizacji z widokiem a morze! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

549 500 zł38 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż komfortowy, wykończony apartament w prestiżowej inwestycji w Sztutowie - jednej z najbardziej malowniczych miejscowości na Mierzei Wiślanej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dla Kogo dla Singli/ Pary Mieszkanie z widokiem na Gdańsk Podstawowe informacje Budynek z 1980 roku, po niedawnym remoncie. W 2014 roku został ocieplony, położona została nowa elewacja,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij