dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 694 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 694 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł41 m² 12 053,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdańsk, morena. Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m , położone w jednej z najlepszych części Gdańska - na Morenie. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia- stylowo wykończony 2-pokojowy Apartament Premium o powierzchni użytkowej 44 m2 w położony na 1-piętrze w inwestycji waterlane vintage w Gdańsku przy ul. Wałowej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

815 000 zł45 m² 18 269,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowym osiedlu Słoneczna Morena w Gdańsku (piecki-Migowo), przy ul. Stanisława Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

630 000 zł36 m² 17 322 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonałe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni - ul. Elizy Orzeszkowej Stylowe, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni! Po remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł49 m² 11 840,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 48.9 m przy ul. Piecewskiej. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu 22 m z wyjściem na loggię (strona południowa), - sypialni 8,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

544 000 zł47 m² 11 574,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję ofertę mieszkania położonego w Redzie, w bardzo wygodnej i dynamicznie rozwijającej się części miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Aquapark Reda to ogromny atut na co dzień -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł61 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (61,27m2) położone na parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym, w Gdańsku - dzielnica Orunia Górna. Nieruchomość do remontu: składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

698 800 zł65 m² 10 711,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ponadprzeciętne mieszkanie W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 3 pokojowe _ 4 piętro _ 65,24 m _ Balkon 4,82 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

1 599 000 zł80 m² 19 875,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty wysoki standard inwestycji i apartamentuwyjątkowa aranżacja wnętrzanowe, niezamieszkałeblisko lasu i centrumdobrze skomunikowanepołudniowo-zachodnia ekspozycja2 miejsca postojoweopis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji biura nieruchomości Sprzedam atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze budynku na nowoczesnym, atrakcyjnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

386 040 zł25 m² 15 252,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO zamieszkania | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | oddzielna kuchnia | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 020 000 zł48 m² 21 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni, przy ul. Św. Piotra 6. Nieruchomość będzie doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do zamieszkania od 01.05.2026 r. Opłaty: - najem 2500 zł - dodatkowo opłaty za media według zużycia (ok. 300-500 zł) - jednorazowa kaucja 2500 zł atuty: - prestiżowa lokalizacja, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 202 558 zł41 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gustowny lokal pod dochód pasywny W ekskluzywnej lokalizacji W sercu wyspy spichrzów Prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe, przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Nieruchomość mieści się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielopole

Mechelinki,pomorskie

825 000 zł38 m² 21 608 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament z dużym balkonem , 400m do morza , wysoki standard mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,18 m położonego na na 3 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł75 m² 12 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (ujeścisko-Łostowice) - zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłockiego

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z komórką lokatorską przy ul. Zabłockiego 10 C w Gdańsku. Nieruchomość: mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

1 684 000 zł59 m² 28 751,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

350 000 zł38 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,2 m , zlokalizowane w Wejherowie dzielnica Śmiechowo, ul. Fenikowskiego. Wszystkie zdjęcia oferty (22).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł25 m² 11 931,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealna dla studenta kawalerka na Wrzeszczu Dni Otwarte 14-15 kwietnia Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez prowizji! genialna lokalizacja we wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszenna

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | Gdańsk Śródmieście | Balkon | Hala garażowa | Wysoki standard Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 743 000 zł83 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,- - sypialni, - sypialni - łazienki - balkonu. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 500 zł44 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, zadbane mieszkanie 3pok - funkcjonalnie zaaranżowane i wyposażone z balkonem, na 1. piętrze, na osiedlu "towarowa 29" w Rumi. Salon z aneksem kuchennym, wygodna sypialnia, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

861 300 zł27 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży pięciu apartamentów w budynku pełniącym funkcję hotelu butikowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 940 000 zł65 m² 29 695,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze, położone w prestiżowej inwestycji Spektrum w dzielnicy Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy i nie zamieszkały jeszcze przez nikogo 2-pok.apartament w WATERFRONT o pow.38m2 z loggią. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

820 000 zł42 m² 19 759 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,43 m , położone w inwestycji renomowanego ab Inwestor Deweloper przy ul. Żeromskiego. Opis nieruchomości Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Puck,pomorskie

779 900 zł62 m² 12 581,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie w Pucku. Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,99 m2, zlokalizowane przy ul. Rybackiej w Pucku. Idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

503 573 zł26 m² 19 176,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Metraż: 26,26 m | 1 pokój | 2. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

749 000 zł42 m² 17 875,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,90 m2, położone w sercu Gdyni. W zaledwie kilka minut spacerem można dojść do plaży miejskiej oraz Bulwaru Nadmorskiego, gdzie można codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Słupsk,pomorskie

399 999 zł82 m² 4 878,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w wyjątkowym miejscu z duszą? Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie w kamienicy z 1920 roku, położone na 2. piętrze, z ogromnym balkonem od cichej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Balladyny

Gdynia,pomorskie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z prywatną łazienką i wspólną kuchnią o pow. 26m2 w Gdyni w Orłowie blisko morza. Studio znajduję się w prywatnym domu na wysokim parterze. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Górnego Wrzeszcza w Gdańsku, tuż obok centrum handlowego Manhattan. Idealne dla osób poszukujących lokum w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 045 000 zł44 m² 23 787,80 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament w najbardziej prestiżowej lokalizacji Gdyni, w nowej inwestycji dewelopera "pb Górski" przy ul. Św. Piotra. Ten wykończony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij