dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 694 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 694 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zauchy

Gdynia,pomorskie

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament na drugim piętrze kameralnej zabudowy, klimatyzacja w salonie z aneksem kuchennym, duży 5m2 słoneczny taras ze stolikiem i krzesłami, nowoczesna winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł31 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, słoneczne, kompaktowe mieszkanie w topowej lokalizacji Trójmiasta - gdańskiej Żabiance. W odległości 15-minutowego spaceru do najpopularniejszej plaży w Jelitkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

610 300 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3- pok mieszkanie dwustronne 8 km do centrum z balkonem. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

888 525 zł39 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Gdańska. Lokalizacja: jasne i ciche mieszkanie z balkonem znajduje się na nowoczesnym , prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Sopot,pomorskie

1 279 000 zł63 m² 20 279,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Sopocie. Okolica charakteryzuje się ciszą i spokojem, otoczona bujną zielenią, co stanowi idealne miejsce do odpoczynku z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

2 190 zł58 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem przy ulicy Konwaliowej 8e w Gdyni. Nieruchomość: powierzchnia 58 m2. Piętro 3 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Sopot,pomorskie

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem do końca czerwca 2026 r. Oferujemy duże mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią. Dostępne od zaraz na okres 1,2 lub 3 miesięcy. Lokalizacja: sopot Dolny, ul. Kazimierza Wielkiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wejherowo ul harcerska 1 .Kawalerka o powierzchni 20m2 umeblowane kuchnia łazienka.Czynsz 285 zl+śmieci 42 zł+1100 dla właściciela +koszty mediów /prąd woda według zużycia/Kaucja 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł29 m² 87 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament w nowym budownictwie w Gdańsku na dzielnicy Letnica- ul. Sucha 37. Lokal usytuowany na 2 piętrze/ patrząc od podwórka na parterze. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodkowica

Słupsk,pomorskie

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Słupska - przy ul. Włodkowica. W skład oferty wchodzą dwa niezależne mieszkania, garaż, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na parterze w 2 piętrowym budynku na sympatycznym osiedlu "olszewskiego" w Pruszczu Gdańskim. Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji - kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

725 156 zł36 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie deweloperskie, 2 pokoje - idealna lokalizacja na Zaspie Główne zalety lokalizacji: bezpośrednie sąsiedztwo Parku Millenium Gdańska - dosłownie kilka kroków do zieleni, ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Sopot,pomorskie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

3 900 zł45 m² 86,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio 2-pokojowy nowy apartament z widokiem na Zatokę Gdańską i z balkonu na marinę w prestiżowej inwestycji Waterfront w sercu Gdyni. Na wynajem nigdy niezamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Gdynia,pomorskie

1 600 zł33 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz | długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kurpińskiego 11f - Gdynia Cisowa. Blok IV piętrowy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

627 800 zł41 m² 15 201 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Wyjątkowe cechy mieszkania: prywatna siłownia strefa sąsiedzka do wspólnej integracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Rumia. Nieruchomość o powierzchni 35m2 znajduje się na 2-piętrze w 4-piętrowym bloku, na zamkniętym terenie. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

2 450 zł32 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m w Rumi przy ul. Błoń Janowskich. Atuty: wysoki standard; wnętrze urządzone ze smakiem; miejsce postojowe W cenie! komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Lokalizacja zapewnia pełen dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z garderobą i balkonem, 5 min do skm, reda Osiedle Przy Młynie Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m2, położona na 3 piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 850 zł17 m² 108,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Do wynajęcia przytulna, w pełni umeblowana kawalerka położona w zielonej i spokojnej części Sopotu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - możliwość zakupu przez obcokrajowców ( bez zgody msz) - Świeżo wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów - Dwustronna ekspozycja okien (salon od południa, sypialnia od północy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia leszczynki ul. Zamenhofa opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Zamenhofa, blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 399 000 zł80 m² 29 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty nowoczesny apartament z własnym ogródkiem i tarasem prestiżowa lokalizacja w sercu Wrzeszcza zaledwie 3 minuty do dworca Gdańsk Wrzeszcz mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

645 000 zł44 m² 16 179,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: 2 pokojowe mieszkanie, z ekspozycją południową od strony salonu. Lokal został wyremontowany przed niespełna 6 miesiącami, co oznacza nadal obowiązującą gwarancję za wykonane usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pogodna

Sopot,pomorskie

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność max do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na parterze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - Gdynia, os. Sokółka Mamy do zaoferowania komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł53 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym Jaśkowa Dolina 85, gdańsk. Na wynajem oferujemy przestronne, jasne i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł31 m² 16 201,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie premium z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką - Gdańsk Jasień, ul. Potęgowska Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 30,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł38 m² 13 394,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja. 2 pokoje | Blisko morza | Przymorze Wielkie 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza Wielkiego w Gdańsku. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ,.