dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 696 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 696 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki Górne

Gdańsk,pomorskie

2 050 000 zł106 m² 19 339,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament położony w jednym z najbardziej klimatycznych zakątków Gdańska - z widokiem na Przystań Cesarską atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

1 180 000 zł67 m² 17 541,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: - nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42 m - wysoki standard wykończenia - Duży taras ok. 30 m - W pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kalinowa

Kosakowo,pomorskie

715 000 zł81 m² 8 777,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Piękne mieszkanie 4 - pokojowe W pobliżu morza Prywatny Taras | Blisko Morza | Przytulne wnętrze | Kosakowo Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,46 m w Kosakowie ul.Kalinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie po remoncie, położone w spokojnej części Gdańska przy ul. Porębskiego. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

647 999 zł63 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie po remoncie, położone w dzielnicy Łostowice w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Gdynia,pomorskie

671 500 zł42 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe mieszkanie inwestycyjne 3 pokojowe po kapitalnym remoncie w nadmorskiej dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana. Miejsca postojowe za szlabanem. Balkon i piwnica. Blisko plaża i skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

543 845 zł65 m² 8 399,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń! - jako architekt doradzę Ci jak zrobić z tego mieszkania perłę inwestycyjną! Cena za m2 jak nigdzie - skorzystaj! Ostatnie mieszkania dostępne w takim układzie do odbioru jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70-tych. Bez prowizji. Stan do zamieszkania, wyposażone w: - piekarnik, - kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

559 000 zł53 m² 10 607,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe Gdynia Obłuże z widokiem na port Są mieszkania, które po prostu są i są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to może być Twoje miejsce. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

777 900 zł56 m² 13 891,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania znajdującego się na gdańskiej Żabiance. Mieszkanie o powierzchni 56 m położone jest na 1 piętrze z 4 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

6 200 zł67 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem w cenionej inwestycji Oliwski Park tuż obok Parku Oliwskiego Atuty: kameralne osiedle, rozbudowana roślinność na terenie osiedla oraz brak ruchu samochodowego, panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł67 m² 12 288,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 2km do centrum, przystanek tramwajowy i autobusowy - 2 min pieszo, blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Obiekt znajduje się w centrum Gdańska Starego Miasta, tuż nad brzegiem rzeki Motławy, co zapewnia wyjątkowe widoki i dostęp do wód. W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Gdynia,pomorskie

720 000 zł63 m² 11 410,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 4 piętrze + piwnica w pięknej okolicy lasu Ogłoszenie bezpośrednie. Pośrednikom dziękuję. Sprzedaż bezprowizyjna. Budynek: 4-piętrowy blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpaki

Gdańsk,pomorskie

2 199 zł38 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy), w spokojnej dzielnicy Stogi w Gdańsku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

545 000 zł52 m² 10 486,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta sprzedaży mieszkania - gdynia, wielki kack, ul. Górnicza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,97 m , położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antygony

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł56 m² 12 748,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Czy 56,4 m może "urosnąć"? W tym przypadku tak. Mieszkanie plus poddasze. Wielu klientów szuka gotowych rozwiązań, ale prawdziwe okazje trafiają się tym, którzy potrafią dostrzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

726 612 zł36 m² 20 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska ( Oliwa / Przymorze ). To idealna propozycja dla osób szukających bezobsługowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, dwupokojowy apartamentu o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w sercu Gdańska, w nowoczesnym kompleksie Rezydencja Wintera przy ulicy Kotwiczników. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Gdańsku przy ul. Stanisława Dąbka 33a. Lokal znajduje się na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu apartament: apartament o powierzchni 71 m2 składa się z sypialni, oddzielnego pokoju oraz pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł49 m² 11 840,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne dwupokojowe mieszkanie na Morenie. Mieszkanie: ekspozycja południowa sprawia, że mieszkanie jest ciepłe i przytulne. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

388 888 zł28 m² 14 049,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! bez prowizji! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! < apartament inwestycyjny opodatkowany 23% stawką vat > < możliwość odliczenia podatku przy spełnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| 4 pokoje | przestronne mieszkanie | dobra lokalizacja | Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na 2 piętrze w bloku na kameralnym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Gdynia,pomorskie

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Gdynia,pomorskie

1 325 000 zł79 m² 16 729,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Bardzo przestronne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 79,2m2 w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w zadbanym budynku z 1997roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł31 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty nieruchomości gotowe do wprowadzenia lub wynajmu funkcjonalny układ z oddzielną sypialnią po gruntownym remoncie niskie koszty utrzymania świetna lokalizacja - Wrzeszcz Dolny ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł59 m² 12 272 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, jednopoziomowe mieszkanie 2 pokojowe położone na pierwszym piętrze w budynku z 2013 r. (bez windy) na cenionym osiedlu Królewskie Wzgórze w dzielnicy Morena. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Sopot,pomorskie

4 400 zł58 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępność do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta dwupoziomowy 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 58m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij