dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł59 m² 23 711,90 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Star tower - Nowa Letnica - najlepszy! Apartament w bloku. Najwyższa kondygnacja 16 - nad mieszkaniem tylko taras dachowy. Najlepszy widok na port, stadion i zatokę. Plaża 10 min na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

779 000 zł44 m² 17 704,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę - 2-pokojowy apartament z przestronnym ogrodem o ekspozycji południowej, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Altoria w Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja , która z wielu względów od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko Gdynian ,ale także deweloperów , którzy bardzo chętnie stawiają na kolejne inwestycje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 382 083 zł106 m² 22 464 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oliwa || 4 pokoje || 106.04 m || Ogródek || Miejsca w hali || Komórki lokatorskie Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż podobne nieruchomości - również niepublikowane tel. Doradca ds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

399 500 zł40 m² 9 864,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Działkach Leśnych przy ulicy Śląskiej w Gdyni. Lokal położony na 5 piętrze kamienicy (bez windy), na kondygnacji zaadaptowanej ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł40 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem! Przedstawiamy Państwu nieruchomość na osiedlu Wiszące Ogrody o powierzchni 39,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

5 200 zł70 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem - wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na Motławę, gdańsk, ul. Toruńska Do wynajęcia przestronne i stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 999 zł76 m² 52,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 4-pokojowe na wynajem, dostępne od zaraz! Mieszkanie położone na nowym osiedlu z licznymi ogrodami deszczowymi, ławkami i placami zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł53 m² 11 185 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,66 m , składające się z dwóch dużych pokoi i oddzielnej kuchni, położone przy ul. Kartuskiej 61. Drugie piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

965 150 zł50 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem w prestiżowym parku miejskim | wykończenie W cenie. (zdjęcia przedstawiają wykończone i umeblowane mieszkanie) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 32,4 m2. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 32,4 m , idealne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

710 000 zł60 m² 11 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż nietypowe mieszkanie o wyjątkowym układzie i wysokich sufitach, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową czy gabinet. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

1 249 000 zł73 m² 17 184,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestrzeń, światło i widok, który zostaje w pamięci. Są nieruchomości, które od pierwszego wejścia robią wrażenie i dokładnie taki jest ten apartament. Dwupoziomowy, narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł56 m² 12 477,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie 53,3 m | Gdańsk Oliwa | 1 piętro | Balkon z widokiem na zieleń Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone na 1. piętrze bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

795 000 zł126 m² 6 317 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie w budynkach budowanych w zabudowie bliźniaczej. Mieszkanie z własnym ogrodem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

161 000 €81 m² 1 987,65 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu długo oczekiwany kompleks mieszkaniowy Prosperity Residence! Prosperity Residence to ekskluzywny luksusowy projekt Alanya Homes, położony w samym sercu ekologicznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

418 684 zł37 m² 11 215,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z balkonem i dużą łazienką - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Joachimczyka

Gdynia,pomorskie

798 000 zł67 m² 11 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino na osiedlu Patio Róży. Lokalizacja: chwarzno-Wiczlino to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdyni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł110 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

110 m Z ogrodem przy lesie | gdynia działki leśne | 3 sypialnie | 2 tarasy | wysoki standard mieszkanie Na sprzedaż przestronny, 110-metrowy apartament z prywatnym ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł101 m² 20 792,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 15 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 190 zł32 m² 25 940,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

2 999 zł70 m² 43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Nowa Karczma,pomorskie

519 600 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy Osiedle Ostoja, nowa Karczma. Przedmiotem oferty są funkcjonalne i komfortowe mieszkania na Osiedlu Ostoja przy ul. Szkolnej w Nowej Karczmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Wejherowo,pomorskie

1 100 000 zł138 m² 7 975,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przedstawiam Państwu oryginalne mieszkanie w otoczeniu zieleni. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Przemysłowej w Wejherowie - w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, gotowe do zamieszkania mieszkanie Nowoczesne, wyjątkowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hery

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hebanowskiego

Gdańsk,pomorskie

800 000 zł68 m² 11 761,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Atuty: - duża ilość zieleni - starannie pielęgnowane tereny wspólne - Bardzo blisko szkoła i przedszkole - Duża ilość miejsc parkingowych pod budynkiem - Bardzo blisko komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

829 200 zł66 m² 12 599,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | siłownia | brak pcc | brak prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielopole

Mechelinki,pomorskie

565 500 zł34 m² 16 496,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mechelinki - Apartament blisko plaży gotowy na Twój zysk lub relaks! Oferuję na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 34,28 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 z balkonem - Sopot z widokiem. Dostępne od zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze bloku z windą, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w świetnej lokalizacji Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Mieszkanie składa się z jasnego salonu, sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Lokal jest jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Orunia Górna ul. Jagiełły Cena 2800 zł. Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Reda,pomorskie

595 000 zł64 m² 9 224,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Fenikowskiego! Atrakcyjna lokalizacja łącząca spokój kameralnej okolicy z wygodą życia w centrum miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta najmu mieszkania - gdańsk śródmieście Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Mostek 2 w Gdańsku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

399 000 zł24 m² 16 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o metrażu 23,8 m2 mieszczące się na wyższym parterze w doskonale skomunikowanej dzielnicy zarówno z Gdynią, sopotem jak i Gdańskiem ( 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

742 203 zł40 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

605 000 zł42 m² 14 511,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowe po generalnym remoncie 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni w Redłowie o pow.41,69m2 z widokiem. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym 9-piętrowym budynku na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m2 w Rumi, janowo. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2010 roku. To propozycja idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

110 000 €75 m² 1 466,67 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mersin/ Tömük Odległość do morza: 450 m Najbliższa klinika: 700 m Sklep Migros: 100 m Szkoła podstawowa: 200 m Piekarnia: 50 m Restauracja: 100 metrów Stacja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij