dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Centrum Gdyni 19,6 m2, umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Mieszkanie składa się z pokoju , aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij bez prowizji! Marinistyczny apartament w cichej i spokojnej części Gdyni - blisko morza! Mieszkanie 65m2, przestronne i jasne mieszkanie, dostosowane jest do potrzeb najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z niezależnością domu. Bezczynszowe mieszkanie w domu 3-lokalowym, z własnym kawałkiem zieleni. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł54,14 m² 13 465,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w Ustce przy ul. Polnej, na nowoczesnym, nowo wybudowanym osiedlu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania na stałe, jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 548 311 zł93,60 m² 16 541,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament premium w Alvarium - gotowy do zamieszkania | 93,60 m Alvarium to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią komfort życia, wysoki standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł72 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na dni otwarte, które odbędą się w dniu 27.05.2026 Od godziny 15:00 do godziny 17:00. Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł42,52 m² 10 580,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokoje blisko lasu | niski czynsz | Gdynia Działki Leśne Ta nieruchomość to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania w bloku. Przedwojenna kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,40 m² 8 646 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: -winda - cicha i spokojna okolica, - w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa, - doskonale skomunikowane, - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł39 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w gdyńskiej dzielnicy Obłuże (ul. Unruga). Ze względu na funkcjonalny układ oraz bliskość Portu Gdyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37 m² 13 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem - Gdańsk Ujeścisko Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 37m.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł44,43 m² 24 532,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji doki dewelopera Eurostyl, zlokalizowane przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, gdańsk Młode Miasto Układ - 44,43 m : Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł93 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość składającą się z dwóch mieszkań sprzedawanych razem o łącznej powierzchni 93m2 wraz dwoma ogródkami przy domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł60,02 m² 28 323,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najważniejsze atuty:- Baltiq Plaza - prestiżowa inwestycja z 2016 roku zlokalizowana w samym centrum Gdyni przy ul.Świętojańskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43 m² 12 767 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,82 m , położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł53,90 m² 10 575,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na parterze prestiżowej inwestycji Granaria przy ul. Chmielnej 110 na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł23,29 m² 9 832,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni ok. 24 m2, położona na 4. piętrze przy ul. Banacha z pięknym widokiem na panoramę Słupska. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. To.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł86,85 m² 1 611,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy | Borzechowo | blisko jezior i lasów Na sprzedaż mieszkanie położone na piętrze przedwojennej kamienicy w Borzechowie - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Freedom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,90 m² 11 461,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Freedom Nieruchomości Oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Żeglarskiej w Borkowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. 56 m2, osobna kuchnia, przestronne pokoje oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu urządzone mieszkanie o powierzchni 38m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorzu przy ul. Śląskiej. - 38 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł73,11 m² 21 748 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament | W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska | Funkcjonalny rozkład | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł32,41 m² 16 970,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Zapraszamy na prezentację słonecznego mieszkania położonego na trzecim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Antoniego Abrahama 54. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - przestronny i funkcjonalny układ - komfortowa strefa dzienna oraz 2 niezależne sypialnie - 2 miejsca postojowe - naziemne - Duży balkon - 8,32m - Kameralne, nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł56,13 m² 11 027,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty nieruchomości: - duży, słoneczny balkon - naziemne miejsce parkingowe - komórka lokatorska - wysoki standard wykończenia - przestronne i jasne wnętrza - 5 minut autem do obwodnicy, oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł94,47 m² 13 750,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Niezwykły apartament przygotowany do najmu krótkoterminowego Przestronny apartament | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - zaledwie 10 min od plaży | Dwupoziomowy |.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59 m² 11 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m + 6 metrów komórka, położone na 2. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku. To, co robi różnicę już od wejścia:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,10 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gaudium Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, położone w spokojnej części Gdyni w dzielnicy Witomino-Leśniczówka. Oferta dostępna tylko w Gaudium. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43 m² 12 767 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56,89 m² 17 560,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękna nieruchomość we Władysławowie z widokiem na Zatokę w I lini od morza , na nowoczesnym zabezpieczonym osiedlu. Nieruchomość : Apartamenty na Klifie to luksusowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł69 m² 12 594,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny W gdyni na ulicy jantarowej 20 Z obszernym tarasem mieszkanie: na sprzedaż Apartament zlokalizowany na wysokości III kondygnacji w budynku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44,70 m² 14 541,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

45 m | Wrzeszcz | ul. Klonowicza | Kamienica po remoncie Na sprzedaż klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł33 m² 29 848,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum gdańska Lokalizacja: gdańsk, śródmieście Powierzchnia: 33 m2 (28.780 zł / m2 ) Cena: 985.000 zł. Informacje na temat nieruchomości: na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku zakoniczyn/kowale na ul.Kazimierza Porębskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,77 m² 14 074,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,77 m położone na 2 piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2022 roku przy ul. Morelowej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł66,70 m² 13 493,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opis Na sprzedaż: na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku. Idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupując z Housebay Nieruchomości nie płacisz prowizji. Wybierając nasze biuro otrzymasz też upominek kartę podarunkową do jednego z sieciowych marketów remontowo-budowlanych. Oferta:.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,80 m² 13 994,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Idealne na inwestycję, wynajem całoroczny , jak i booking! 5 minut spacerem od Wyspy Spichrzów, 10 minut do Neptuna! lokalizacja/osiedle Obecnie rewitalizowana dzielnica Gdańska. Sąsiaduje.