dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

399 000 zł39 m² 10 283,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem. Atuty nieruchomości: - duży balkon - piwnica w cenie - pierwsze piętro - ocieplony budynek po renowacji - spokojna i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

529 000 zł46 m² 11 413,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Powstania Wielkopolskiego w Gdyni (redłowo) - 46,35 m Opis mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 360 000 zł100 m² 13 647,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w samym sercu Sopotu. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Tczew,pomorskie

330 000 zł37 m² 8 849,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej kamienicy zlokalizowanej na terenie zamkniętym i monitorowanym, zapewniającym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

815 900 zł37 m² 22 298,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Elastyczna cena - zapraszamy na prezentacje na pewno znajdziemy wspólny mianownik! Lokal inwestycyjny 23% vat - możliwość odliczenia podatku po zakupie! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rożankowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 345 000 zł75 m² 17 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy ekskluzywny apartament "faro" klasy premium blisko plaży Dzień dobry, mam przyjemność zaoferować Państwu zupełnie Nowy, ekskluzywny, 3-Pokojowy apartament klasy Premium. Usytułowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

4 018 600 zł119 m² 33 889,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji w centrum Gdańska. Znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł42 m² 26 418,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

4 000 000 zł89 m² 44 943,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż - gdańsk śródmieście, brabank II Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 89 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

885 000 zł31 m² 28 157,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rumia,pomorskie

699 999 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Rumi - 62 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum Rumi w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Banino

Banino,pomorskie

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i mieszkasz, bez remontów i bez zbędnych kosztów? Ta oferta robi całą robotę. Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Gdyni, działki Leśne. Ponownie dostępne Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

1 280 000 zł45 m² 28 628,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Św. Ducha w Gdańsku - Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł62 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji Optima w Gdańsku, przy ul. Jasińskiego 32. Prezentowana oferta to 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Pruszcz Gdański,pomorskie

447 000 zł44 m² 10 090,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W samym sercu Pruszcza Gdańskiego, przy ul. Niepodległości, czeka mieszkanie, które łączy wygodę codziennego życia z funkcjonalnym układem i bardzo dobrą lokalizacją. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Reda,pomorskie

465 000 zł40 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w Redzie - gotowe do wprowadzenia mieszkanie 39,33 m2, ul. Pucka 9 Oferujemy stylowe, świeże i w pełni wykończone mieszkanie z 2024 roku - idealne zarówno dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny i funkcjonalny apartament z widokiem na morze, zaprojektowany i wykonany przez architekta. Apartament znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł43 m² 11 294,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Skiby Stogi. Lokal jest obecnie poddawany odświeżeniu, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

584 000 zł56 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2 piętrze w szeregowcu z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierosa

Rumia,pomorskie

429 000 zł35 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m , zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 075 000 zł57 m² 18 959,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

! zapraszamy na dni otwarte, które odbędą się W piątek 06.03 W GODZINACH 10-13! W CELU DOPRECYZOWANIA KONKRETNEJ GODZINY PREZENTACJI PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

3 000 zł20 m² 150 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

1 690 000 zł81 m² 20 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja! Inwestycyjne mieszkanie w sercu Sopotu przy ul. Monte Cassino w drugiej linii zabudowy. Oferujemy na sprzedaż gotowy apartament, idealny pod wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wendy

Gdynia,pomorskie

677 655 zł37 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera Ustawna i słoneczna kawalerka położona w sercu Gdyni z ogrodem Mieszkanie składa się z ustawnego salonu oraz wydzielonej sypialni i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł85 m² 11 334,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo wygodne i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie: mieszkanie podzielone jest na dwie strefy - dzienną (oficjalną) w której skład wchodzą pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł54 m² 14 788,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

! zapraszamy na dni otwarte W piątek 06.03. W godzinach 13-16! W celu ustalenia dokładnej godziny prezentacji proszę O kontakt telefoniczny! Szukasz mieszkania z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 845,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem, w świetnie skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! rezerwacja. Ul. Warneńska 5a, gdańsk dzielnica Morena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

898 000 zł65 m² 14 290,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu. Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3. piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł102 m² 17 618,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Atuty: to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Głównym Mieście na Wyspie Spichrzów. Miejsce oferujące możliwości dla Klienta Inwestycyjnego jak i na second home. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,pomorskie

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy mieszkanie: nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52 zlokalizowane jest w kamienicy przy ulicy Nowolipki 22 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 449 000 zł44 m² 32 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy nowy, 2-pokojowy apartament z zachwycającym widokiem na rzekę Motławę, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Brabank tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Gdynia Cisowa, ul. Owsiana, z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Gdańsk Młyniska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m z dodatkową piwnicą (3,4 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł45 m² 16 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż nastrojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wyjątkowej kamienicy we Wrzeszczu - ul. Kochanowskiego Przedmiotem oferty jest stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł49 m² 11 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Układ pomieszczeń: przestronny salon (22 m ) z wyjściem na duży balkon (ekspozycja południowa), ustawna sypialnia (8,7 m ), oddzielna kuchnia (6,8 m ) z oknem, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 817 325 zł56 m² 32 709,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe. (2000 zł + media). Ogródek. Dogodna lokalizacja. Dostępne od zaraz. Do wynajęcia - wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o pow. około 36m2. Umeblowane oraz wyposażone. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 249 000 zł74 m² 30 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe gdynia cisowa ul. Kcyńska idealne na wynajem lub na start Możliwy jest zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 30 m2, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

1 752 412 zł57 m² 30 841,50 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij